En een hamburger met aardappelen en boerenkool. Dan zit je best wel volquote:Op donderdag 30 januari 2025 17:36 schreef -river- het volgende:
Hier maak je met gemak 8 pannenkoeken van, ik hoop voor hun meer.
wat is het toch een stoere ventquote:Op donderdag 30 januari 2025 17:35 schreef ledn81 het volgende:
Jeffrey net tijdens het schillen in de keuken : "Eigenlijk zouden we nu een aardappel extra moeten pakken want zaterdag is er iemand weg he"
Doen ze ook, het begint echt een trieste editie te wordenquote:Op donderdag 30 januari 2025 17:39 schreef Ebinas het volgende:
Wat een armoede.
Ik ga bijna denken dat ze dat expres doen.
Ja, expres, het programma staat nog steeds bekend als experiment, wat gebeurt er bij een mens als je ze alles ontneemt en sommige wel beloont en sommige niet en dat soort experimentjes. Maskers vallen dan snel af bij mensen en dan leer je ze kennen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 17:39 schreef Ebinas het volgende:
Wat een armoede.
Ik ga bijna denken dat ze dat expres doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |