SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar DecemberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
meer voorspelbaarquote:Op maandag 27 januari 2025 12:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja, bepaalde factoren blijven idd enorm onvoorspelbaar!
je weet dat hij dit gaat doen
en toch hoop je tegen beter weten in dat hij eens leest wat iemand postThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
hehehehe. wel goeie. had ook betere. maar wacht zal ff foto doen.quote:Do what you love, love what you do!![]()
ja lieve greysquote:Op maandag 27 januari 2025 12:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
meer voorspelbaar
je weet dat hij dit gaat doen
en toch hoop je tegen beter weten in dat hij eens leest wat iemand post
snap dat je het probeert ,lief maar komt niet aan.Smile, it's free therapy.![]()
quote:![]()
![]()
![]()
ik heb er zelfs een liedje bij in mijn hoofd
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Oeh, daar past veel op.quote:I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan![]()
quote:Op maandag 27 januari 2025 12:55 schreef greysbones het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
ik heb er zelfs een liedje bij in mijn hoofd![]()
![]()
![]()
Wil het liedje niet weten! niet horen, niet zien!!Smile, it's free therapy.![]()
quote:Op maandag 27 januari 2025 12:55 schreef Kissingbird het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Wil het liedje niet weten! niet horen, niet zien!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Soms leest hij het wel, maar dan krijg je weer een verhaal over deur-aan-deur verkopers in Zimbabwe en dat is dan de reden dat hij niks met je advies doet.quote:Op maandag 27 januari 2025 12:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
meer voorspelbaar
je weet dat hij dit gaat doen
en toch hoop je tegen beter weten in dat hij eens leest wat iemand post![]()
quote:Op maandag 27 januari 2025 12:54 schreef kree het volgende:
[..]
hehehehe. wel goeie. had ook betere. maar wacht zal ff foto doen.![]()
![]()
Feauteaux!I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan![]()
Zonnetje schijntThey wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
misschien moeten we het over Trump hebben
was vannacht ook zo'n succesThinking is difficult, that’s why most people judge![]()
quote:Op maandag 27 januari 2025 12:56 schreef greysbones het volgende:
[..]als ik je quote dan zie ik de spoiler!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en ja.. kom ik nu pas achter! klik normaal gewoon alles open.. dacht nu eens niet..
oh maar die zin zegt me niks.. eigenlijk..Smile, it's free therapy.sinterklaaskapoentje
![]()
Wie komt er alle jaren...![]()
Oh ze moet nog helemaal hierheen.quote:Op maandag 27 januari 2025 12:35 schreef ToT het volgende: [..] Nou eerst nog ff wat meer videobellen enzo, en dan een visum en vliegticket regelen!
![]()
Maar wat haar betreft kan het al binnen een paar maand gebeuren!
![]()
Maar ze is volgens mij doller op Mini-ToT dan op mij. Ik zei al tegen haar dat hij idd echt wel een babe-magnet is!
(Wilde niet gelijk met "pussy magnet" aan komen zo vroeg in onze beginnende relatie!
)
Das wel een flinke investering. Als ze dat nu al voor jou over heeft... Wow
:')![]()
tis ook een eigen invullingquote:Op maandag 27 januari 2025 12:58 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
als ik je quote dan zie ik de spoiler!
en ja.. kom ik nu pas achter! klik normaal gewoon alles open.. dacht nu eens niet..
oh maar die zin zegt me niks.. eigenlijk..
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
Geweestquote:Op maandag 27 januari 2025 12:56 schreef ToT het volgende:
[..]
Soms leest hij het wel, maar dan krijg je weer een verhaal over deur-aan-deur verkopers in Zimbabwe en dat is dan de reden dat hij niks met je advies doet.
niet veel deurbellen gezien![]()
Smile, it's free therapy.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: