Die gekte blijft onvoorstelbaar, zouden ze Brobbey echt hebben zien spelen of was het op een YouTube-kanaaltje.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dan was het wel 50 geweest, maar grappig wel hoe zo'n speler blijkbaar nog geld waard is.
			
			
			
			Vele malen beter natuurlijk. Blij dat je dit ook ziet anders had ik je een idioot moeten noemen.quote:
			
			
			
			Ik heb geen idee.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat is het record qua transfer daar?
			
			
			
			Ik ben er persoonlijk mee opgehouden sinds ze daar meenden dat Feyenoord financieel gezond is. Terwijl iedere idioot met een eendaagse cursus boekhouden nog voor dertig miljoen aan negatieve reserves op die balans ziet staan.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:47 schreef Zorro het volgende:
[..]
Misschien levert het een leuke discussie op als je dat in het Feyenoord topic bespreekt
			
			
			
			Het lijkt alsof iedereen denkt dat er ooit een bepaalde potentie uit zal komen. Ik heb dat zelf ook altijd wel gehad, maar als je bijna 23 bent met deze cijfers qua assist en goals dan moet je misschien concluderen dat het geen echte topspeler is. Als je in de Eredivisie het verschil niet kunt maken krijg je het elders sowieso moeilijk.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die gekte blijft onvoorstelbaar, zouden ze Brobbey echt hebben zien spelen of was het op een YouTube-kanaaltje.
			
			
			
			Vorig jaar was hij het enige lichtpuntje in de selectie, naast misschien Ramaj.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het lijkt alsof iedereen denkt dat er ooit een bepaalde potentie uit zal komen. Ik heb dat zelf ook altijd wel gehad, maar als je bijna 23 bent met deze cijfers qua assist en goals dan moet je misschien concluderen dat het geen echte topspeler is. Als je in de Eredivisie het verschil niet kunt maken krijg je het elders sowieso moeilijk.
			
			
			
			Mentaal wellicht niet zo sterk als zijn fysiek, het is ook net alsof concurrentie in de vorm van Weghorst hem verlamd. Dan wens ik je veel succes bij elke andere club.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:23 schreef Adames het volgende:
[..]
Vorig jaar was hij het enige lichtpuntje in de selectie, naast misschien Ramaj.
Ondanks alle problemen met zijn spel, scoorde hij nog 22 keer (plus 12 assists).
Dit jaar is het inderdaad absurd.
			
			
			
			Het is simpelweg geen winnaar, lijkt het allemaal wel best te vinden. Strijkt miljoenen op en komt over alsof het (soms) niks interesseert. Wordt op deze manier ook nooit dé spits van Oranje bijvoorbeeld. Nee, hij mist nét dat extra beetje om een topspits te worden.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mentaal wellicht niet zo sterk als zijn fysiek, het is ook net alsof concurrentie in de vorm van Weghorst hem verlamd. Dan wens ik je veel succes bij elke andere club.
			
			
			
			Daar geloof ik weinig van, maar die dip duurt nu echt wel te lang en een topspits, die hebben we een tijdje niet in NL.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het is simpelweg geen winnaar, lijkt het allemaal wel best te vinden. Strijkt miljoenen op en komt over alsof het (soms) niks interesseert. Wordt op deze manier ook nooit dé spits van Oranje bijvoorbeeld. Nee, hij mist nét dat extra beetje om een topspits te worden.
			
			
			
			Altijd op zijn chocoladebeen inderdaadquote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:30 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
Brobbey wordt ook niet goed aangespeeld.
			
			
			
			vorig jaar eigelijk de enige positieve. En is wel belangrijk voor het team. Maarja spits en je wordt dus afgerekend op doelpunten. Die die niet maakt en wel mist. Dan wordt het lastig.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daar geloof ik weinig van, maar die dip duurt nu echt wel te lang en een topspits, die hebben we een tijdje niet in NL.
			
			
			
			Vragen mag altijdquote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:37 schreef Zorro het volgende:
30 miljoen voor Brobbie
Dan mag Feyenoord wel 100 miljoen voor Gimenez gaan vragen
			
			
			
			Is er nog een doorverkooppercentage?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 14:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[ x ]
Blijft toch fantastisch dat we deze man voor 100 mio hebben verkocht
			
			
			
			
			
			
			
			Eens, nu of nooit.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Dit ja, je kan wel gokken dat je het in de zomer ook krijgt maar gezien het feit dat we continu horen dat er nu geld nodig is lijkt me dat een gok die je niet kan nemen. Ben je uit de problemen en kan je rustiger dan nu werken aan het weer gezond maken van het operationeel resultaat.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 14:43 schreef Houniet het volgende:
[..]
Eens, nu of nooit.
Akpom tot einde jaar de vaste spits.
			
			
			
			???quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:03 schreef maxi-mus het volgende:
Als Brobbey voor rond de 30 gaat moet ik een vrije dag nemen. @:ggmm
			
			
			
			Om te lachen?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:03 schreef maxi-mus het volgende:
Als Brobbey voor rond de 30 gaat moet ik een vrije dag nemen. @:ggmm
			
			
			
			Ik sta niet op te banken om de 2e seizoenshelft de hele tijd te kijken naar Weghorst en Akpom maar dat soort bedragen kun je natuurlijk niet weigeren.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			@klaasweetallesquote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:09 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik ben er persoonlijk mee opgehouden sinds ze daar meenden dat Feyenoord financieel gezond is. Terwijl iedere idioot met een eendaagse cursus boekhouden nog voor dertig miljoen aan negatieve reserves op die balans ziet staan.
			
			
			
			Nee verhuren moet je nooit doen natuurlijk.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:10 schreef Scorpie het volgende:
30 miljoen voor Brobbey moet je natuurlijk altijd doen, dat dan weer wel. Alleen niet zo’n halve gare huurconstructie met “optie tot koop”, das echt niks.
			
			
			
			Verplichte optiequote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:10 schreef Scorpie het volgende:
30 miljoen voor Brobbey moet je natuurlijk altijd doen, dat dan weer wel. Alleen niet zo’n halve gare huurconstructie met “optie tot koop”, das echt niks.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:
keihard gelachenquote:
			
			
			
			Stel je voor dat hij er 10 had gemaakt > 300 miljoen!quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:40 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
keihard gelachen![]()
de man heeft 1 doelpunt gemaakt dit seizoen
			
			
			
			30 miljoen voor de temu Lukaku, dat is toch genot.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:40 schreef TLC het volgende:
Bij West Ham zoeken ze naar een spits die nooit scoort, logisch dat ze dus bij Brobbey uitkomen
			
			
			
			Dat is niet waar. Hij heeft 3 doelpunten dit seizoen. Of je had moeten zeggen: in de eredivisiequote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:40 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
keihard gelachen![]()
de man heeft 1 doelpunt gemaakt dit seizoen
			
			
			
			
			
			
			
			je heb deze speler niet voor 100 miljoen verkochtquote:Op vrijdag 24 januari 2025 14:29 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[ x ]
Blijft toch fantastisch dat we deze man voor 100 mio hebben verkocht
			
			
			
			
			
			
			
			Ongekend bizarre vergelijking.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:57 schreef StevenHyde het volgende:
Ondertussen is zelfs Vitesse gered en hebben wij nog geen inkomende transfer. Ongekend toch.
			
			
			
			
			
			
			
			Of gewoon helemaal geen geld voor iets wat kwaliteit heeft terwijl je blijft zitten met een legertje Winston Bogardetjes.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:05 schreef StevenHyde het volgende:
Doel dat de meest bizarre dingen gebeuren en wij het niet eens voor elkaar krijgen om in 4,5 maand een linksbuiten aan te trekken. Dat er geen plan b en c was.
			
			
			
			Je mocht willen dat je een winston bogardertje in je selectie zou hebben op dit moment....quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:08 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Of gewoon helemaal geen geld voor iets wat kwaliteit heeft terwijl je blijft zitten met een legertje Winston Bogardetjes.
			
			
			
			Die had de kleine filosoof gewoon laten verdwijnen samen met zijn krijsende assistentjes.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:10 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je mocht willen dat je een winston bogardertje in je selectie zou hebben op dit moment....
			
			
			
			Dat is zijn geheim. Hij heeft twee chocolade benen, en een hoofd. Eigenlijk is Brubby een soort choco paashaas.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Altijd op zijn chocoladebeen inderdaad
			
			
			
			Dit klinkt behoorlijk racistisch.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:19 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Dat is zijn geheim. Hij heeft twee chocolade benen, en een hoofd. Eigenlijk is Brubby een soort choco paashaas.
			
			
			
			
			
			
			
			De man ligt constant op de grondquote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:19 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Dat is zijn geheim. Hij heeft twee chocolade benen, en een hoofd. Eigenlijk is Brubby een soort choco paashaas.
quote:Ajax kan zich qua makelaarskosten meten met de Europese top. De Amsterdammers waren over het seizoen 2019/2020 bijna 34 miljoen euro kwijt aan zaakwaarnemers: alleen Chelsea, Borussia Dortmund, Manchester City en Manchester United scoren hoger.
In april werden de cijfers van de Eredivisie-clubs gepubliceerd. Ajax staat op nationaal niveau op eenzame hoogte, bleek hieruit: de Amsterdammers betaalden liefst 33,8 miljoen euro aan makelaarscommissies en zorgden voor twee derde (!) van het Eredivisie-totaal. Achtervolger PSV bleef met 4,5 miljoen euro op grote afstand.
			
			
			
			
			
			
			
			Dit en special price for you - 50M - decide quicklyquote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:49 schreef Houniet het volgende:
Geen uitleen onzin, alleen kopen, cash of pin.
			
			
			
			Nee joh huren met verplichte optie tot koop zonder voorwaarden. Geen probleem. Kunnen wij bankgarantie voor krijgen. Spurs kunnen de kosten uitstellen tot de zomer en FF fixen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:49 schreef Houniet het volgende:
Geen uitleen onzin, alleen kopen, cash of pin.
			
			
			
			37.5 en ze krijgen Wijndal er ook bij.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:57 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Nee joh huren met verplichte optie tot koop zonder voorwaarden. Geen probleem. Kunnen wij bankgarantie voor krijgen. Spurs kunnen de kosten uitstellen tot de zomer en FF fixen.
Iedereen blij.
Voor 38,5 miljoen breng ik Branco met de waterfiets gratis naar London. Als een vrienden bonus.
			
			
			
			ff tegen elkaar uitspelen en dan verkloten. Zoietsquote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:48 schreef Houniet het volgende:
Spurs ook in aantocht voor Brobb. Let the games begin.
			
			
			
			
			
			
			
			Dan moeten we maar met plek 1 genoegen nemen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:02 schreef papert het volgende:
Snap dat ze het bedrag niet kunnen weigeren, maar vindt het toch jammer als hij nu gaat. Denk dat zonder Brobbey plek 2 veel moeilijker wordt.
			
			
			
			Je kan het gewoon moeilijk verkroppen dat Brobbey waarschijnlijk voor meer geld weggaat dan Gimenez. Snap ik wel.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:49 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
De man ligt constant op de grond
dit moet gewoon wel een soort transferfraude zijn waarbij transferburoos onderling elkaar gaan proberen te verrijken
[..]
			
			
			
			Voor dertig miljoen koop ik een kampioenswaardig elftal in de Eredivisie. Zo moeilijk is het allemaal niet.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dan moeten we maar met plek 1 genoegen nemen.
			
			
			
			verkeerde topic zit jequote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:09 schreef Wotte het volgende:
[..]
Voor dertig miljoen koop ik een kampioenswaardig elftal in de Eredivisie. Zo moeilijk is het allemaal niet.
			
			
			
			Ze willen alleen maar lenen...quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:08 schreef Wotte het volgende:
[..]
Je kan het gewoon moeilijk verkroppen dat Brobbey waarschijnlijk voor meer geld weggaat dan Gimenez. Snap ik wel.
			
			
			
			Yes, hello Daniel (Levy) i've got a great striker from the world famous Ajax Academy. It's Branco from de trees. Yes special prices for you, my friend.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:11 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
verkeerde topic zit je
GAM / [Football Manager #301] when fm24
			
			
			
			Zou KPMG ook in het complot zitten? Ze frauderen wel met examens. Wellicht ben je wat op het spoor. Ik zou er een vlammende column aan wagen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:11 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ze willen alleen maar lenen...
bovendien die bedragen bij ajax kloppen achteraf nooit
			
			
			
			Yeah right. De selecties van de huidige top 6 hebben allemaal een marktwaarde van 50 miljoen of meer.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:09 schreef Wotte het volgende:
[..]
Voor dertig miljoen koop ik een kampioenswaardig elftal in de Eredivisie. Zo moeilijk is het allemaal niet.
			
			
			
			zie onderstaand mijn column grote vriendquote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:17 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zou KPMG ook in het complot zitten? Ze frauderen wel met examens. Wellicht ben je wat op het spoor. Ik zou er een vlammende column aan wagen.
			
			
			
			Zodra ik moet poepen ga ik deze uitdaging aan.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:24 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Yeah right. De selecties van de huidige top 6 hebben allemaal een marktwaarde van 50 miljoen of meer.
			
			
			
			Dat is geen column Klaas.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:27 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
zie onderstaand mijn column grote vriend
VBL / 020 is een criminele organisatie
			
			
			
			Heb alvast 2 gratis tips voor je fm team. Meneer Williams, voormalig ManU, kan links en rechts achter. En meneer Kent, kan links voor, rechts voor, en op 10.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zodra ik moet poepen ga ik deze uitdaging aan.
			
			
			
			Ik gebruik 1 juli 2025 als peildatum dat scheelt al :-)quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:39 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Heb alvast 2 gratis tips voor je fm team. Meneer Williams, voormalig ManU, kan links en rechts achter. En meneer Kent, kan links voor, rechts voor, en op 10.
			
			
			
			Als we zo gaan beginnen: o.a. Van Dijk, De Bruyne en Messi zijn transfervrij na dit seizoen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 18:02 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik gebruik 1 juli 2025 als peildatum dat scheelt al :-)
			
			
			
			Nee, ik houd het realistisch. Paar spelers van nu mogen blijven. 30 miljoen budget en enigzins realistische salariseisen. Verder toch geen hobby's op het toilet.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 18:19 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Als we zo gaan beginnen: o.a. Van Dijk, De Bruyne en Messi zijn transfervrij na dit seizoen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |