Ja dat moet je natuurlijk te allen tijde voorkomen zoiets.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 14:57 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Als jij schuldig bent claimt de tegenpartij bij jou wa.
Je kunt de schade ook gewoon zelf betalen (terugbetalen ad verzekering wat die heeft uitgekeerd aan de benadeelde tegenpartij).quote:Op vrijdag 24 januari 2025 14:57 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Als jij schuldig bent claimt de tegenpartij bij jou wa.
Behoud je dan je schadevrije jaren?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je kunt de schade ook gewoon zelf betalen (terugbetalen ad verzekering wat die heeft uitgekeerd aan de benadeelde tegenpartij).
Dan wel ja.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:38 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Behoud je dan je schadevrije jaren?
Alles kan maar een beetje ongelukje van door rood rijden links af omdat hij het niet goed ziet loopt al gauw in de 10.000 euros schade.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je kunt de schade ook gewoon zelf betalen (terugbetalen ad verzekering wat die heeft uitgekeerd aan de benadeelde tegenpartij).
Een ongeluk van met 10-15km per uur tegen iemand aantikken op een rotonde is al meer dan 2000 euro tegenwoordig, met alle electronica die er in de bumpers zit.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Alles kan maar een beetje ongelukje van door rood rijden links af omdat hij het niet goed ziet loopt al gauw in de 10.000 euros schade.
Dat is een zwaar ongeluk met letsel dan maak je je niet meer druk om je schadevrije jaren.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 15:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Alles kan maar een beetje ongelukje van door rood rijden links af omdat hij het niet goed ziet loopt al gauw in de 10.000 euros schade.
10.000 euro, dat is een toyota aygo van 4 jaar al waard.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:49 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Dat is een zwaar ongeluk met letsel dan maak je je niet meer druk om je schadevrije jaren.
Nee hoor wat blikschade aan een nieuwe auto op verschillende panelen en je zit er ook al aan..quote:Op vrijdag 24 januari 2025 16:49 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Dat is een zwaar ongeluk met letsel dan maak je je niet meer druk om je schadevrije jaren.
Als het zo duur is gewoon maar claimen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 17:18 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Nee hoor wat blikschade aan een nieuwe auto op verschillende panelen en je zit er ook al aan..
Probeer eens een postcode in oost groningenquote:Op donderdag 23 januari 2025 17:23 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Ik heb mijn postcode vergeleken met een postcode in een achterbuurt (rotterdam-lombardijen) en daar was het bijna 2x zo duur
Heb een postcode genomen in Oude Pekela. Dat is iets goedkoper maar ook weer niet een enorm verschil met mijn dorp in de randstadquote:Op vrijdag 24 januari 2025 18:08 schreef Pensioengenieter het volgende:
[..]
Probeer eens een postcode in oost groningen
ja olde pekel nou daar moet je hem ook niet parkeren :quote:Op dinsdag 28 januari 2025 23:51 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Heb een postcode genomen in Oude Pekela. Dat is iets goedkoper maar ook weer niet een enorm verschil met mijn dorp in de randstad
Oh ik dacht dat dat in Oost Groningen lag.quote:Op woensdag 29 januari 2025 09:48 schreef Pensioengenieter het volgende:
[..]
ja olde pekel nou daar moet je hem ook niet parkeren :![]()
![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |