Ja "gezondheidsredenen" is natuurlijk een ruim begrip.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:10 schreef DGK-Eric het volgende:
Ze hebben het erover dat Lennie is gemonitord door BB en dat ze zelf niet uit eigen beweging vertrokken zou zijn.
Het is dus een beslissing van BB en vermoedelijk iets psychisch. Ik hoop niet dat haar eetstoornis haar parten is gaan spelen, dat zou zo sneu zijn voor haar.
Ze at op sommige momenten heel veel. En denk daarna het eruit gegooid hebben en dat kan bb dan zien. Wel heftigquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat zou minder zijn. Vermoedelijk moeten we het in de tv uitzending zien.
Ja inderdaad. Maar natuurlijk ook privacyquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:11 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ja "gezondheidsredenen" is natuurlijk een ruim begrip.
vaag allemaal hehequote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:07 schreef LonesomeFairy het volgende:
[..]
Chiara ging ook ineens. En Sonja vorig jaar ook
BB is scherp , was dat niet ooit een programma?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:13 schreef Kodiak100 het volgende:
Axel is zijn tandenborstel vergeten in het huis
Waarschijnlijk van voor zijn tijdquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef PunkieePie het volgende:
Axel begreep de tandenborstel grap duidelijk niet
Ik denk dat Axel zich een beetje overvallen voelde door BB en het nieuwsquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef Dotteke het volgende:
Ik zou als ik Axel was geweest wel een beetje meer hebben willen weten of tenminste dat hij gezegd zou hebben dat hij hoopte dat het niet te ernstig was
Natuurlijk, er komt aan de andere kant wel weer een vervanger bij.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:13 schreef Verity het volgende:
BB geeft aan dat het spel en avontuur gewoon verder gaat. Ik denk dat er toch iemand weg gaat deze week.
Uhhh... Vergeet Je Tandenborstel Niet, gepresenteerd door Rolf Woutersquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef mazaru het volgende:
Axel: Ik ben mijn tandenborstel vergeten in dat huis.
BB: Was dat niet ooit een spelletjesprogramma?
Nee het is ook een juiste beslissing van BB lijkt mij.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef Koos1958 het volgende:
Wickey en keanu dat ze dit nooit zelf gedaan zou hebben.
die volgt hopelijk snelquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef marky het volgende:
Dat is dan toch een hele foute casting. Of haar thuisfront heeft de haat online gezien en besloten dat het beter is naar huis te gaan.
Heel benieuwd hoe Keanu dit nu gaat oppakken.
Dus dat wordt elke keer een SL als ze het erover hebbenquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef Dotteke het volgende:
Axel zou als hij weet in het huis komt van de overige bewoners wel meer te horen krijgen zegt BB
Axel is 28 die heeft dat nooit meegekregen.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef OmaJacky het volgende:
[..]
BB is scherp , was dat niet ooit een programma?
Axel snapt er niks van .
Ik vond zijn reactie echt typisch voor een manquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef Dotteke het volgende:
Ik zou als ik Axel was geweest wel een beetje meer hebben willen weten of tenminste dat hij gezegd zou hebben dat hij hoopte dat het niet te ernstig was
ja die zijn nu weg uit het spel dan. welke had ze?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:09 schreef Vino_Tinto het volgende:
[..]
Als dat zo is, waarom heeft ze in godsnaam 2 gamechangers gekocht gisteren....
Nopequote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:17 schreef LonesomeFairy het volgende:
Zou de erfenis van Lennie verdeeld worden onder iedereen nu?
Echt hequote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:17 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ik vond zijn reactie echt typisch voor een man
Ja ik kreeg het al door. Ik ken het programma nietquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:15 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Uhhh... Vergeet Je Tandenborstel Niet, gepresenteerd door Rolf Wouters
Het is de vraag of Axel op de hoogte was van haar ziektequote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:17 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ik vond zijn reactie echt typisch voor een man
Denk dat ie niet durfde te vragen wie Lennie ook al weer wasquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:17 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ik vond zijn reactie echt typisch voor een man
Lennie heeft 2 gekocht niet bekend welke.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:17 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
ja die zijn nu weg uit het spel dan. welke had ze?
was voor zijn tijd hahaquote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:14 schreef PunkieePie het volgende:
Axel begreep de tandenborstel grap duidelijk niet
Dan heeft BB ervoor gekozen, waarschijnlijk mentaal/lichamelijk.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:18 schreef Dotteke het volgende:
Voor Lennie was het ook een shock zegt Keanu
Ze werd naar de dagboekkamer geroepen?
En toen ging hier de telefoon
ze zeiden toch dat het vanuit het thuisfront kwam die beslissing?quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:18 schreef Dotteke het volgende:
Voor Lennie was het ook een shock zegt Keanu
Ze werd naar de dagboekkamer geroepen?
En toen ging hier de telefoon
Kleurrijk was ze zeker maar dan alleen in haar kledingkeuze. Ze is me wel erg tegengevallen.. jammer want ik vond haar wel heel leuk de eerste paar dagen maar daarna kwamen toch wel nare trekjes naar boven.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:06 schreef DGK-Eric het volgende:
Echt heel jammer dat Lennie weg is, ik vond haar zo kleurrijk en fantastisch.![]()
Heel veel beterschap voor haar, ik hoop dat ze zich snel weer ok voelt.
Als het Niels was geweest die zo zou reageren was internet te klein geweest. Dan was hij een ongevoelige hork.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 14:17 schreef PunkieePie het volgende:
[..]
Ik vond zijn reactie echt typisch voor een man
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |