Ja als koppel, maar als liefdeskoppel ligt dat toch anders... Diego is toch die langharige rasta, met met zn moeder een koppel is..?quote:
nee de rasta is diogoquote:Op donderdag 30 januari 2025 01:04 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja als koppel, maar als liefdeskoppel ligt dat toch anders... Diego is toch die langharige rasta, met met zn moeder een koppel is..?
Ik weet niet of het over sex ging maar ze was een keer in een kuil met koeienpoep weggezakt .. het was winter en half bevroren en zag het niet en toen zakte ze erdoor tot over haar billen..quote:Op donderdag 30 januari 2025 01:11 schreef mario390 het volgende:
wat vertelte jolien nu van poepsex??
Ja die 2 dacht ik .. maar diego dus.quote:Op donderdag 30 januari 2025 01:15 schreef mario390 het volgende:
diogo en aline zijn ook teveel an flirten, vinicus weet het wel
Volgens mij is irmaos zus in het Braziliaans, dus die is met zn zusquote:Op donderdag 30 januari 2025 01:23 schreef mario390 het volgende:
diego niet, die is met danielle samen of irmaos
Ah vanochtend zag ik ze op de dancevloerquote:Op donderdag 30 januari 2025 00:54 schreef mario390 het volgende:
thamiris en diego moeten alles samengebonden maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |