jammer genoeg wel, die smullen van de jongen met het zielige achtergrond verhaal en de liefde van een modepopje in disguisequote:Op donderdag 16 januari 2025 21:24 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
We gaan het zien, ik geloof dat de polls wat anders laten zien.
De mensen die TV kijken zien natuurlijk niet wat wij zien
Duurt niet lang meer.quote:Op donderdag 16 januari 2025 21:30 schreef GayGuy het volgende:
Goedenavond, zozö, nog niemanð op bed, joh🤣
Wij kochten een oude opel en gingen op vakantie naar Llorett en Salouquote:Op donderdag 16 januari 2025 21:26 schreef Kodiak100 het volgende:
Als ik die jonkies zo bezig, zie begin ik me oud te voelen, en kan ik alleen maar denken, gelukkig ben ik nu niet jong
Ik snap ook niet waarom iemand er vrijwillig aan zou deelnemen, maar ieder zijn ding natuurlijkquote:Op donderdag 16 januari 2025 21:45 schreef Li0nHeart het volgende:
Behoorlijk pittig het missenleven.
Ik dacht Brilquote:Op donderdag 16 januari 2025 21:48 schreef Kodiak100 het volgende:
Miss grand staat voor 3 B's
Beauty
Body
Business
Nou ja, dat dus ... moet je ook hebben. Was ooit de sauna.quote:Op donderdag 16 januari 2025 21:53 schreef GayGuy het volgende:
Dat boudoir is echt een roddel/klaag/sterke verhalen ruimte. Voegt niet veel toe
Dat is de nieuwe Cocoon, en dat was ook de Cocoon ruimte vorig jaar.quote:Op donderdag 16 januari 2025 21:53 schreef GayGuy het volgende:
Dat boudoir is echt een roddel/klaag/sterke verhalen ruimte. Voegt niet veel toe
Echt he! Wat een wereldquote:Op donderdag 16 januari 2025 21:26 schreef Kodiak100 het volgende:
Als ik die jonkies zo bezig, zie begin ik me oud te voelen, en kan ik alleen maar denken, gelukkig ben ik nu niet jong
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |