De verjaardagstompouce staat nog in de app hoor!quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:03 schreef Doedezemaar het volgende:
De score aan gratis verjaardagskado’s van diverse winkels:
Kruidvat - chocoladereep
Jumbo - grote zak chocoladepinda’s
Welkoop - tuinhandschoenen
Douglas - kortingscode van ¤5
Ik denk dat de Hema gestopt is met de gratis tompouce
Een korting van 70% heb ik wel eens gehad, als ik het me goed herinner op een pakje kiemgroente. Maar zo'n korting is heel zeldzaam.quote:Op donderdag 16 januari 2025 20:23 schreef NicolasJoy het volgende:
Heb hier bij de Albert Heijn nog nooit de 70% korting getroffen, meestal 25%, hooguit soms 40%.
Dank.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:14 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
De verjaardagstompouce staat nog in de app hoor!
Gefeliciteerd!
Dat is hier ook inderdaad op zondag. Dan ligt er het meeste.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:55 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Een korting van 70% heb ik wel eens gehad, als ik het me goed herinner op een pakje kiemgroente. Maar zo'n korting is heel zeldzaam.
Over korting gesproken, ik heb de indruk dat hier op zondagochtend meer producten kortingstickers hebben dan op andere dagen.
Misschien dat er een verschil is tussen franchisenemers en de winkels van AH zelf?quote:Op zaterdag 18 januari 2025 13:04 schreef Felixa het volgende:
[..]
Dat is hier ook inderdaad op zondag. Dan ligt er het meeste.
Maar ik heb echt heel vaak de 70% bij AH. Deze week had ik: pak riblappen, pak sukadelappen, kilo rundergehakt, bak gegaard stoofvlees, hamburgers (wel op verschillende dagen).
En na kerst twee beenhammen, twee kiprollades. Eigenlijk liggen er 4-5x per week wel dingen.
Ik woon op 2 minuten lopen dus ik ga vaak 's avonds even kijken wat er nog ligt.
Ik heb ook heel vaak iets bij de krieltjes/bakaardappeltjes en groente, vla/toetjes en andere zuivel.
Hier zitten ook dynamische kortingsstickers op de eieren, koekjes, nootjes.
Weet ook niet of de policy per filiaal anders is?
Ja dit.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 14:18 schreef Vanyel het volgende:
Op de telefoon scan je de streepjescode van je bonuskaart. Ik zou uitgaan van fysiek hetzelfde.
Moet je wel de goeie bonuskaart gekoppeld hebben natuurlijk
Ik gebruik altijd mijn fysieke bonuskaart en ze worden gewoon bijgeschreven.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 14:01 schreef ChipsZak. het volgende:
Die AH koopzegels hè; moet je bij de zelfscan dan per se met je telefoon scannen of kan je ook je fysieke bonuskaart scannen en worden ze dan alsnog (digitaal) bijgeschreven, want immers wel bonuskaart?
Ik kan het antwoord niet zo snel vinden.
Een ledlamp aan kost vrijwel niks.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:40 schreef ChildoftheStars het volgende:
Koud weer! Mijn tochtende hobbykamer krijg ik amper warm...
Wat is goedkoper: de kachel hoger zetten of een ledlamp aan en de gordijnen dicht (kozijn tocht enorm)
Gewoon nieuwsgierigtwijfel er al een tijdje aan om overdag de gordijnen dicht te houden, want ik voel de tocht gewoon (brrrr)(zoek even een argument om die gordijnen dicht te doen
)
Een ledlamp geeft geen warmte, als het je daar om te doen is.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:40 schreef ChildoftheStars het volgende:
Wat is goedkoper: de kachel hoger zetten of een ledlamp aan en de gordijnen dicht (kozijn tocht enorm)
Hahaha ja die combinatiequote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:07 schreef Donna het volgende:
[..]
Een ledlamp aan kost vrijwel niks.
Dus lekker de gordijnen dicht en de verwarming en lamp aan.![]()
Nee het gaat me om het licht van de lampquote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:09 schreef Hupje het volgende:
[..]
Een ledlamp geeft geen warmte, als het je daar om te doen is.
Bij tocht zou ik inderdaad de gordijnen dicht doen. Of misschien hebben van die plak tochtstrips zin? Die kun je makkelijk zelf bevestigen.
Je zou ook een extra laagje aan kunnen doen, of een elektrisch dekentje over je heen kunnen leggen.
Dit soort tochtstrip kan helpen bij kieren tussen kozijn en raam bijv. En wat bij ons veel hielp, was het randje van kozijn en muur afkitten. Scheelde heel veel in het comfort.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:12 schreef ChildoftheStars het volgende:
En ik heb Al soort folie op de ramen. Alleen die kozijnen deugen niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |