Frank ook wel zolang plan A werkte.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:09 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Priske heeft wél verstand van tacktieken.
Dan hebben we het echt over hooguit 1 a 2 wedstrijden. Verder was het heel weinig.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Osman is nuttig als de tegenstander ver van de goal af staat. Ik vond ook dat ie er lekker in begon te komen tijdens die collectieve vormpiek in oktober, maar toen raakte hij geblesseerd.
Hij was erg nuttig tegen Girona en AZ bijvoorbeeld. Het is misschien geen klasse speler, maar momenteel haalt hij een ondergrens. Het lijkt mij sterk dat dit zijn echte niveau is, zeker omdat Brighton hier 18 miljoen voor heeft afgerekend.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Osman is nuttig als de tegenstander ver van de goal af staat. Ik vond ook dat ie er lekker in begon te komen tijdens die collectieve vormpiek in oktober, maar toen raakte hij geblesseerd.
Dat komt waarschijnlijk omdat 020 de meest debiele pingels krijgt zonder dat er eerst een var bij komt kijkenquote:Op maandag 13 januari 2025 11:37 schreef GGMM het volgende:
[..]
Klopt ook dat nog
En 8 minuten extra tijd lol
Dat gezeur op de scheids hier altijd elke week is ook wel bijzonder
Met deze mentaliteit blijf je op alle vlakken een subtopper Klaas.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:47 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Dat komt waarschijnlijk omdat 020 de meest debiele pingels krijgt zonder dat er eerst een var bij komt kijken
dat is in heel nederland bekend grote vriend
Net als dat Utrecht een overduidelijke pingel werd ontnomen.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:05 schreef fetX het volgende:
Het is gewoon te vaak dat het net niet onze kant op valt dit seizoen terwijl het eigenlijk zou moeten of in ieder geval kan. Dit was ook weer zo’n potje die je normaal gesproken wint, maar dit seizoen blijft dat maar niet lukken. In fases dat je de tegenstander kapot speelt gewoon niet scoren, terwijl iedereen op die goal zit te wachten. In combinatie met de verdedigende instabiliteit dit seizoen is dodelijk en daarom sta je nu waar je staat. Totaal onnodig. Ik reken dat deels Priske ook wel aan. Een aantal potjes zit het ook echt niet mee, maar daar kun je het niet op blijven gooien natuurlijk. Hoe we achterin met grote regelmaat enorm staan te kloten is echt ongekend.
Dat gejank over die extra minuten en pingels is ook wel grappig. Hooguit een minuutje teveel maar meer ook niet. En die pingel leek me eigenlijk wel duidelijk.
Dat viel wel mee met dat overduidelijke. Had gekund ja.quote:Op maandag 13 januari 2025 14:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Net als dat Utrecht een overduidelijke pingel werd ontnomen.
Akkoord. Ik vond het overigens ook 100% een pingel van Gimenez hoor, maar rood zou ík dan weer overdreven vinden.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:08 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat viel wel mee met dat overduidelijke. Had gekund ja.
Die komt er wel ja. Is ook wat minder gemakkelijk voetballen zoals gister met Stengs en Zerroekie dan met Hwang en Timber natuurlijk.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:10 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Laten we even niet vergeten dat dit Milambo zijn eerste seizoen als veelvuldig basisspeler is en als 19-jarige nu even in het typische jonge jongen dipje zit.
Dat komt vanzelf wel weer op de rit.
Maar als je er een pingel voor geeft is het altijd rood in zo’n geval.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:12 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Akkoord. Ik vond het overigens ook 100% een pingel van Gimenez hoor, maar rood zou ík dan weer overdreven vinden.
Liet met een actie in de tweede helft gewoon weer zijn klasse zien, maar verder nu al wel enkele wedstrijdjes een tikkie minder, en das logisch. Zerrouki vond ik aan de bal niet eens zo heel slecht, maar als je dan een statistiek ziet dat hij 67% van zijn duels verloren heeft wordt het wel een beetje lachwekkend als 6.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:12 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die komt er wel ja. Is ook wat minder gemakkelijk voetballen zoals gister met Stengs en Zerroekie dan met Hwang en Timber natuurlijk.
Dan was het maar goed dat Basje Nijhuis de teugels in handen had.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar als je er een pingel voor geeft is het altijd rood in zo’n geval.
https://www.fcupdate.nl/v(...)erlaag-tegen-utrechtquote:Martijn Krabbendam staat versteld van de positieve reactie van Brian Priske over het optreden van Feyenoord tegen FC Utrecht. De journalist hoorde de Deense coach vertellen dat hij de Rotterdamse club 'erg goed' vond spelen. Dit 'positivisme' vindt de verslaggever van Voetbal International gezien de stand op de ranglijst misplaatst.
"Ik snap niet waar dat positivisme vandaan komt. Dat het allemaal wel goed gaat en goedkomt is de sfeer die je bij Feyenoord al langere tijd proeft", stelt Krabbendam in een video van Voetbal International: "Ze waren eigenlijk wel tevreden, zelfs na de nederlaag tegen PSV. Er zijn gewoon wedstrijden die je als topclub niet mag verliezen en FC Utrecht-thuis is er daar eentje van. Dan kun je wel zeggen dat je het meeste balbezit had, maar ik heb toch maar één schot geteld", doelt de journalist op de woorden van trainer Brian Priske.
Al besproken.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:29 schreef Paul het volgende:
[..]
https://www.fcupdate.nl/v(...)erlaag-tegen-utrecht
Extra content met mijn verhuizing van X naar Z.quote:Feyenoord keihard gestraft: Deel tribunes moet gesloten blijven
Feyenoord heeft van de KNVB een straf ontvangen na het afsteken van vuurwerk bij de wedstrijd Feyenoord - SC Heerenveen op 23 november. De straf betekent dat bij het eerstvolgende thuisduel een deel van het stadion leeg moet blijven. Verder ontvangt de club een geldboete van 10.000 euro.
De KNVB legt de straf op na de vuurwerkactie in de thuiswedstrijd tegen Heerenveen van 23 november. Volgens de bond ging het om een "niet geringe hoeveelheid vuurwerk". Voor de Rotterdammers betekent het dat de vakken X, R, S en T gesloten moeten blijven bij het eerstvolgende thuisduel in de competitie.
Het eerst volgende duel in de Kuip wat betreft de Eredivisie is de wedstrijd van 8 februari. Dan speelt Feyenoord tegen Sparta Rotterdam.
Altijd tegen Feyenoord. Wat ontzettend sneu dat het nou juist altijd de Feyenoord supporters moet overkomen.quote:Op maandag 13 januari 2025 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
feyenoord sparta met lege vakken vanwege vuurwerk
knjb
ga naar je utrecht topicquote:
ik ga alquote:Op maandag 13 januari 2025 16:52 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
ga naar je utrecht topic
we halen jullie heus nog wel in
Dat is wel de hand van de trainer, of eigenlijk meer de ontbrekende hand van de vorige.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het gaat ook om progressie. Stengs, Beelen, Milambo, Osman, Bueno en Timber zijn allemaal spelers die slechter geworden zijn in de loop van dit seizoen. Die halen allemaal een bedenkelijk niveau terwijl ze in het verleden (veel) beter konden.
Ze hebben het dit seizoen ook laten zien, dus ze kunnen het wel. Aan Priske om het team zo vaak mogelijk goed te laten renderen en dat lukt hem tot nu toe maar af en toe. Al ligt dat ook aan andere factoren en echt niet alleen maar aan hem.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is wel de hand van de trainer, of eigenlijk meer de ontbrekende hand van de vorige.
In het begin wel ja, maar dat ebde langzaam weg, al is het voor zo'n Beelen ook wel anders of je tussen Hancko en Geertruida staat met Wieffer er voor of dat je het zelf allemaal moet doen.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:38 schreef fetX het volgende:
[..]
Ze hebben het dit seizoen ook laten zien, dus ze kunnen het wel. Aan Priske om het team zo vaak mogelijk goed te laten renderen en dat lukt hem tot nu toe maar af en toe. Al ligt dat ook aan andere factoren en echt niet alleen maar aan hem.
hij heeft God nodigquote:Op maandag 13 januari 2025 15:10 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Laten we even niet vergeten dat dit Milambo zijn eerste seizoen als veelvuldig basisspeler is en als 19-jarige nu even in het typische jonge jongen dipje zit.
Dat komt vanzelf wel weer op de rit.
Het is niet alleen tactisch, sinds Priske is er ook iets goed mis met de mentaliteit. Ik erger mij vooral aan die vrijblijvendheid. Te Kloese (en Slot) hadden er al een handje van om vooral te benadrukken wat er goed gaat, maar sinds Priske is het beschermen van eigen spelers echt doorgeslagen. Ook online (op Fok, maar ook op 1908 enzo) werd veel te lang enkel het positieve benadrukt en voor iedere misstap een excuusje bedacht ook al is dat sinds gisteren eindelijk aan het omdraaien. De urgentie ontbreekt, de data en het veldspel is leidend in plaats van de ranglijst, recent zat nog Zerrouki met een vingertje na een goaltje tegen Almere en hij wordt niet eens echt aangepakt. Leuk zo’n veilige werksfeer, maar dit is topsport, en Feyenoord presteert ontzettend slecht terwijl we het duurste elftal ooit hebben.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:38 schreef fetX het volgende:
[..]
Ze hebben het dit seizoen ook laten zien, dus ze kunnen het wel. Aan Priske om het team zo vaak mogelijk goed te laten renderen en dat lukt hem tot nu toe maar af en toe. Al ligt dat ook aan andere factoren en echt niet alleen maar aan hem.
Bij een Timber van dat genoemde rijtje denk ik dat niet eigenlijk. Bij een Milambo en Beelen is het denk ik vooral jeugdigheid / onervarenheid nog.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
In het begin wel ja, maar dat ebde langzaam weg, al is het voor zo'n Beelen ook wel anders of je tussen Hancko en Geertruida staat met Wieffer er voor of dat je het zelf allemaal moet doen.
Verder zijn het gewoon gevalletjes Donny vd Beek, als het allemaal klopt zijn ze goed, maar dat is wat anders dan een elftal dragen.
Prima punten hoor, grotendeels gewoon mee eens.quote:Op maandag 13 januari 2025 18:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is niet alleen tactisch, sinds Priske is er ook iets goed mis met de mentaliteit. Ik erger mij vooral aan die vrijblijvendheid. Te Kloese (en Slot) hadden er al een handje van om vooral te benadrukken wat er goed gaat, maar sinds Priske is het beschermen van eigen spelers echt doorgeslagen. Ook online (op Fok, maar ook op 1908 enzo) werd veel te lang enkel het positieve benadrukt en voor iedere misstap een excuusje bedacht ook al is dat sinds gisteren eindelijk aan het omdraaien. De urgentie ontbreekt, de data en het veldspel is leidend in plaats van de ranglijst, recent zat nog Zerrouki met een vingertje na een goaltje tegen Almere en hij wordt niet eens echt aangepakt. Leuk zo’n veilige werksfeer, maar dit is topsport, en Feyenoord presteert ontzettend slecht terwijl we het duurste elftal ooit hebben.
Als je aan het einde van de rit niet in de top drie eindigt is al het harde werk onder Slot voor niks geweest, en bovendien hebben we in een halfjaar tijd twee fatsoenlijke thuiswedstrijden gespeeld. Ik ben er wel een beetje klaar mee eigenlijk, de lat wordt veel te laag gelegd.
Volledig mee eens. Complete faal, met Dennis voorop om het goede (middelmatige) voorbeeld te geven. Ik was er in september eigenlijk al klaar mee (matige transferwindow, direct afstappen van de pas als clubbeleid vastgelegde 4-3-3, en vervolgens direct puntverlies) maar nu is écht wel duidelijk dat we volledig terug bij af zijn. Helemaal klaar met dit hele schijtseizoen.quote:Op maandag 13 januari 2025 18:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is niet alleen tactisch, sinds Priske is er ook iets goed mis met de mentaliteit. Ik erger mij vooral aan die vrijblijvendheid. Te Kloese (en Slot) hadden er al een handje van om vooral te benadrukken wat er goed gaat, maar sinds Priske is het beschermen van eigen spelers echt doorgeslagen. Ook online (op Fok, maar ook op 1908 enzo) werd veel te lang enkel het positieve benadrukt en voor iedere misstap een excuusje bedacht ook al is dat sinds gisteren eindelijk aan het omdraaien. De urgentie ontbreekt, de data en het veldspel is leidend in plaats van de ranglijst, recent zat nog Zerrouki met een vingertje na een goaltje tegen Almere en hij wordt niet eens echt aangepakt. Leuk zo’n veilige werksfeer, maar dit is topsport, en Feyenoord presteert ontzettend slecht terwijl we het duurste elftal ooit hebben.
Als je aan het einde van de rit niet in de top drie eindigt is al het harde werk onder Slot voor niks geweest, en bovendien hebben we in een halfjaar tijd twee fatsoenlijke thuiswedstrijden gespeeld. Ik ben er wel een beetje klaar mee eigenlijk, de lat wordt veel te laag gelegd.
Nou ja, het restant van het seizoen is nog wel belangrijk. Als je derde wordt en wat afhankelijkheden goed vallen plaats je je direct voor de CL. Maar ik hoop dat Priske nu serieus onder druk komt, want hoe meer ik er over nadenk hoe pissiger ik word van zijn reactie na gisteren. Misschien moet er wel een andere trainer komen om dat plek 3 nog te bewerkstelligen, maar ik weet ook niet of een spontane crisissfeer veel gaat oplossen.quote:Op maandag 13 januari 2025 21:01 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volledig mee eens. Complete faal, met Dennis voorop om het goede (middelmatige) voorbeeld te geven. Ik was er in september eigenlijk al klaar mee (matige transferwindow, direct afstappen van de pas als clubbeleid vastgelegde 4-3-3, en vervolgens direct puntverlies) maar nu is écht wel duidelijk dat we volledig terug bij af zijn. Helemaal klaar met dit hele schijtseizoen.
Ik neem aan dat jij er dus niet bij bent eind mei in Munchen?quote:Op maandag 13 januari 2025 21:01 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volledig mee eens. Complete faal, met Dennis voorop om het goede (middelmatige) voorbeeld te geven. Ik was er in september eigenlijk al klaar mee (matige transferwindow, direct afstappen van de pas als clubbeleid vastgelegde 4-3-3, en vervolgens direct puntverlies) maar nu is écht wel duidelijk dat we volledig terug bij af zijn. Helemaal klaar met dit hele schijtseizoen.
Lijkt me best aardig om te zien hoe het Liverpool van Arne het walgelijke Barcelona vernederd, maar daar heb ik het geld niet voor over nee.quote:Op maandag 13 januari 2025 21:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik neem aan dat jij er dus niet bij bent eind mei in Munchen?
For sure is het nog belangrijk, maar ik ben echt wel even klaar met het eeuwige kansloze wanbeleid. Niet alleen verlies je 40-45 miljoen met de CL, je spelers zijn ook tientallen miljoenen afgewaardeerd en je mist een gouden kans om Ajax een nekschot te geven, en het ergste is gewoon dat je het van mijlenver ziet aankomen.quote:Op maandag 13 januari 2025 21:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nou ja, het restant van het seizoen is nog wel belangrijk. Als je derde wordt en wat afhankelijkheden goed vallen plaats je je direct voor de CL. Maar ik hoop dat Priske nu serieus onder druk komt, want hoe meer ik er over nadenk hoe pissiger ik word van zijn reactie na gisteren. Misschien moet er wel een andere trainer komen om dat plek 3 nog te bewerkstelligen, maar ik weet ook niet of een spontane crisissfeer veel gaat oplossen.
Over Mark ben ik als trainer gematigd enthousiast, lijkt me niet dat die het verschil gaat maken. Dat het een PSV'er is vind ik niet zo heel relevant, sowieso blijft PSV een niet zo heel relevant clubje. Ruben heeft er bewust voor gekozen om niet onder Mark te gaan spelen, dus die combi gaat het niet worden. Als ik zou moeten kiezen, dan liever Ruben dan Mark, maar die is sowieso alweer niet meer haalbaar natuurlijk.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 00:08 schreef Wotte het volgende:
Hoe staan jullie nu in de combinatie van Bommel en schoonvader dan zal Ruben wellicht ook wel volgen.
Als zelfs fallusstijn vind dat Feyenoord genaaid is....quote:Valentijn Driessen is niet te spreken over het optreden van Bas Nijhuis in de wedstrijd tussen Feyenoord en FC Utrecht. Volgens de journalist zag de arbiter een strafschop over het hoofd en kan hij het tempo niet meer aan.
"Feyenoord is gisteren genaaid, want die hadden een strafschop moeten hebben", verwijst Driessen in De Oranjewinter naar het moment dat Santiago Gimenez naar de grond werd getrokken, voordat hij de kans had om vlak voor de doellijn de bal binnen te werken. "Dit was een penalty, en dan wordt die gozer (Paxten Aaronson, red.) eruit gestuurd."
"Hij trekt hem naar zich toe. Dan wordt die jongen eruit gestuurd en is het elf tegen tien, voor Feyenoord. Dan wint Utrecht natuurlijk nooit meer. Dus Feyenoord is de competitie uitgeknikkerd, maar hij liep ook gewoon drie keer in de weg", doelt Driessen op het feit dat het spel meermaals moest worden stilgelegd omdat de bal tegen Nijhuis aankwam. "Hij kan gewoon het tempo niet meer aan."
Ook Jack van Gelder heeft zijn vraagtekens bij Nijhuis. "Hij wordt altijd geroemd omdat hij zo lekker door laat voetballen, maar ik heb nu het idee dat hij dat doet omdat hij het niet meer zo goed ziet. Hij had meer dan één keer een foutje waarvan ik dacht: nou, Bas… En drie keer in de weg lopen in een topwedstrijd is irritant hoor. Dan voel je het niet aan."
Ik had al gemeld dat we Sem Steijn moesten kopen in juli. Nu heeft hij zijn contract verlengd en is hij onbetaalbaar geworden.quote:Op maandag 13 januari 2025 13:09 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Je hebt simpelweg te veel spelers die op een goede dag leuk kunnen ballen maar (nog) hee regelmatig een mindere dag hebben (bedankt Dennis), te weinig verdedigende stabiliteit (bedankt Brian), en geen gedegen plan B (bedankt Dennis en Brian). Dan blijft het structureel wisselvallig, en kan je van (bijna) iedereen winnen, maar evengoed van (bijna) iedereen verliezen.
Doelpunten maken bij Twente is wat anders dan doelpunten maken (onder druk) bij Feyenoord. Vraag Gimenez maar.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 05:46 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik had al gemeld dat we Sem Steijn moesten kopen in juli. Nu heeft hij zijn contract verlengd en is hij onbetaalbaar geworden.
Niet naar mij luisteren,.,.,...![]()
hij had een verschil kunnen maken in doelpunten
Bas Nijhuis van de grote Bas Nijhuis show snapt niet hoe een voetbalwedstrijd werkt.quote:Afgelopen zondag tegen Feyenoord greep de VAR niet in na een opvallend moment uit een hoekschop van Feyenoord waarbij Santiago Gimenez naar de grond werd getrokken en zijn shirt kapot was. "Ik sta helemaal links in de zestien en ik zie wel het duel van Gimenez, later zag ik dat het shirt wel echt losgetrokken werd. Dan had het mooi geweest als de VAR op de lijn was gekomen en gezegd had: 'Bas, ik wil dat je gaat kijken'. Dan had ik dat ook gedaan en dan had ik kunnen zien dat hij best wel vast werd gegrepen. Als ik dan terug was gekomen het veld op, had ik gezegd: 'Na het zien van de beelden constateer ik dat Gimenez aan zijn shirt wordt gegrepen, onderuit wordt getrokken en dat hier een strafschop had moeten volgen voor Feyenoord', en dan had ik hem op de stip moeten leggen. In de tweede helft had Utrecht ook een strafschop kunnen krijgen, dus achteraf streep je die twee dingen weer tegen elkaar weg", aldus Nijhuis.
Die jongen kan je nieuwe Dirk Kuijt worden of je nieuwe Lex Immers.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 05:46 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik had al gemeld dat we Sem Steijn moesten kopen in juli. Nu heeft hij zijn contract verlengd en is hij onbetaalbaar geworden.
Niet naar mij luisteren,.,.,...![]()
hij had een verschil kunnen maken in doelpunten
Voetballend slechter dan Immers zou bijna onmogelijk zijn.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 12:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Die jongen kan je nieuwe Dirk Kuijt worden of je nieuwe Lex Immers.
Dat moment van Feyenoord was bij 0-0 in de eerste helft wat je 3 punten kost en die van Utrecht in de laatste minuten toen ze voor stonden en heeft verder geen effect dus Bas heeft een valide punt.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 12:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Bas Nijhuis van de grote Bas Nijhuis show snapt niet hoe een voetbalwedstrijd werkt.
Gelachen @:maxi-mus
Als zelfs Bas Nijhuis van de Grote Bas Nijhuis-show erkent dat zowel Bas Nijhuis als de VAR van Bas Nijhuis keihard falen, ondanks dat Bas Nijhuis daarna de fouten van Bas Nijhuis omzichtig goed probeert te praten, dan vraag je je af waarom Joris van Benthem al zolang niet van stal gehaald is.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 12:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Bas Nijhuis van de grote Bas Nijhuis show snapt niet hoe een voetbalwedstrijd werkt.
Gelachen @:maxi-mus
OpportunismeGod.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 15:29 schreef Slobeend het volgende:
Van Egmond en Krabby zijn zwaar depressief ineens, je kunt ook overdrijven.
Tilburg-uit lijkt me een hemeltergend tussendoortje in de wetenschap dat die je zo lang mogelijk het voetballen onmogelijk willen maken.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 15:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
OpportunismeGod.
We zijn weer terug in september. Wel met een stuk minder tijd om het goed te maken. Brian moet aan de bak.
Er vielen wel 8 goals in hun laatste wedstrijd!quote:Op dinsdag 14 januari 2025 15:42 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Tilburg-uit lijkt me een hemeltergend tussendoortje in de wetenschap dat die je zo lang mogelijk het voetballen onmogelijk willen maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |