quote:Op maandag 13 januari 2025 08:17 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Jolien en Jeffrey gaan slapen - 13 januari 2025.Nee dank je. Maar misschien iets voor de bouquetreeks adepten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
No mercy for animal abusers
Ja het valt ook wel op zo pontificaal midden in de woonkamerquote:Op maandag 13 januari 2025 08:16 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze zijn het helemaal aan het besturen
Ik kan mij vaag iets herinneren uit Utopia dat er iemand meteen naar huis moest omdat hij een gouden enveloppe die op de tafel lag opende.quote:Op maandag 13 januari 2025 08:21 schreef Li0nHeart het volgende:
Even een mes er tussen ... kistje zo open.. maar zal wel weer niet mogen.
En ze beleven ook bijna niets, dan is dit leuk voor ze om te bedenken/onderzoeken wat of waar het voor is natuurlijkquote:Op maandag 13 januari 2025 08:20 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ja het valt ook wel op zo pontificaal midden in de woonkamer
Doe maar Jeff wegquote:Op maandag 13 januari 2025 08:28 schreef Puzzie het volgende:
Jolien of Jeff weg zou ik prima mee kunnen leven.
Stelletjes zijn altijd een targetquote:Op maandag 13 januari 2025 08:28 schreef Puzzie het volgende:
Jolien of Jeff weg zou ik prima mee kunnen leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |