De wachtkamers van de huisartsen zitten al tijdenlang vol met mensen die het psychisch allemaal niet meer volhouden. We leven in een totaal verknipte samenleving.quote:Op zondag 12 januari 2025 01:14 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zijn we allemaal niet een beetje in de war de laatste tijd?
Getuige het feit dat er een opsporingsbericht is en de politie ook actief zoekt, vermoed ik dat er een aanleiding is om serieus naar haar te zoeken. Dr zal dus echt wel wat aan de hand zijn.quote:Op zondag 12 januari 2025 10:04 schreef funkyfabulous het volgende:
Stel dat die vrouw de heftigste ruzie met haar partner heeft gehad of al jaren gebukt gaat onder mentaal geweld en gewoon is gevlucht daarvoor omdat broerlief haar niet wilde geloven en daarom wordt omschreven als verward. Dan denkt nu heel nederland dat je verward bent. Ik zou razend zijn en me alleen daarom al niet willen laten vinden.
Sla altijd aan op dit soort dingen want ik ken mensen die na de gruwelijkste mishandeling door hun partner ook te horen kregen dat het goed kwam plus stel je niet aan, diezelfde partner zorgde er ook voor dat de familie niets doorhad. De persoon in kwestie werd na meerdere keren hulpvraag als aansteller en verward omschreven terwijl er wel degelijk iets aan de hand was.
Moraal van het verhaal: je weet nooit wat er daadwerkelijk aan de hand is, ook al schetsen de broer en partner een behoorlijk beeld.
Hoop voor deze vrouw dat wat er ook aan de hand is, dat ze in ieder geval veilig is.
Ken je haar danquote:Op zondag 12 januari 2025 11:16 schreef Paul het volgende:
Is nu wel lang kwijt, waar is deze lieverd
quote:Op zondag 12 januari 2025 11:27 schreef Aberkullie het volgende:
Misschien wil ze niet gevonden worden.
Zeg ook niet dat er niets aan de hand is, geef alleen aan dat er misschien hele andere dingen spelen dan partner en broer doen voorkomen en daardoor wat nederland nu denkt, dat ze verward zou zijn.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:13 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Getuige het feit dat er een opsporingsbericht is en de politie ook actief zoekt, vermoed ik dat er een aanleiding is om serieus naar haar te zoeken. Dr zal dus echt wel wat aan de hand zijn.
En het feit dat daarbij zelfs een helicopter -duur grapje- betrokken is..
Die stationsfoto met daarbij de tekst dat ze om 12.38 in Gouda voor het laatst gezien zou zijn helpt daatbij ook niet, ik heb ernstige twijfels of er op station Gouda zulke bankjes zijn, ik zag ze gisteren niet.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:49 schreef Swetsenegger het volgende:
Waar woont ze? Want iedereen concentreert zich op Rotterdam, maar geen idee of ze daar ook woont.
Dit is wel heel raarquote:Op zondag 12 januari 2025 11:39 schreef StaceySinger het volgende:
Marjolein (38) al dagenlang vermist: 'Ze zou nooit haar dochtertje achterlaten'
De familie van de 38-jarige Marjolein uit Rotterdam maakt zich grote zorgen. Sinds donderdag ontbreekt ieder spoor van haar. Haar broer Marcel helpt vanuit een zelf opgezet 'commandocentrum' bij de zoektocht. "Ik doe alles om mijn zusje terug te krijgen op dit moment," zegt hij.
Marcel vertelt dat zij de dag van haar vermissing gewoon naar haar werk in vertrokken. "Ze zou haar dochtertje van 2,5 jaar oud ophalen van het kinderdagverblijf." vertelt hij aan Hart van Nederland. "Mijn zwager werd 's avonds gebeld dat zijn kind niet was opgehaald, toen heeft hij de politie ingeschakeld."
Over de reden van de vermissing tast de familie in het duister. "Ze komt uit een drukke periode met een verhuizing. We merkten wel dat dat wat veel was. Maar ze zou in geen miljoen jaar haar dochtertje niet ophalen. Zij is alles voor haar."
Afgelopen donderdag om 14.00 uur is Marjolein voor het laatst gezien, bij het Noordplein in Rotterdam. "We weten dat ze donderdagmiddag voor het laatst in Rotterdam is geweest, omdat ze daar haar pinpas heeft gebruikt. Daarna ontbreekt ieder spoor van haar."
bron
Die denkt misschien; als hij het doet hoef ik het niet te doen?quote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Marcel :quote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Oftewel omdat het een mooie blonde vrouw is vind je het erg, als het dikke hindoestaanse Radeshj Subath van 58 met 1 tand was geweest zei je dat vast niet.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:17 schreef Paul het volgende:
[..]
Ik zie haar foto en zie dit is echt een schat
Wat een onzin zegquote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Dit zijn aannamesquote:Op zondag 12 januari 2025 12:04 schreef roos94 het volgende:
[..]
Oftewel omdat het een mooie blonde vrouw is vind je het erg, als het dikke hindoestaanse Radeshj Subath van 58 met 1 tand was geweest zei je dat vast niet.
Of de heren hebben in samenspraak met de politie besloten wie wat doet.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Maar als je oom en je schoonbroer oproepjes op facebook plaatsen, waarom doe je dat zelf dan niet? Vind ik vreemd.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:02 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Marcel :
"Mijn zwager werd 's avonds gebeld dat zijn kind niet was opgehaald, toen heeft hij de politie ingeschakeld."
Misschien zit hij niet zo in elkaar.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook de oom van Herjan heeft een oproep geplaatst, maar Herjan roert zich totaal niet!
Zeker wel, maar dat gaat alleen over zijn werk.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:10 schreef maily het volgende:
[..]
Misschien zit hij niet zo in elkaar.
Of is hij in shock.
Heeft hij wel facebook enzo?
Net als wanneer er een knappe celeb ernstig ziek is. "Zo'n mooie meid, wat erg!"quote:Op zondag 12 januari 2025 12:04 schreef roos94 het volgende:
[..]
Oftewel omdat het een mooie blonde vrouw is vind je het erg, als het dikke hindoestaanse Radeshj Subath van 58 met 1 tand was geweest zei je dat vast niet.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Missing_white_woman_syndrome
quote:Hoewel de politie volgens Marcel al zo’n 30 rechercheurs op de zaak heeft gezet, doet de directe omgeving van Marjolein alles wat ze kan om de hulpdiensten bij te staan. "Met een vriendengroep van zo’n 40 mensen hebben we een soort commandocentrum opgezet in Rotterdam. We zijn elke dag bezig om de politie actief te ondersteunen, zonder ze in de weg te zitten uiteraard. We lopen mee in de wijk, bellen winkels en vragen mensen of we de beelden van deurbelcamera’s mogen bekijken."
Zondag gaan ze verder met het verzamelen van videobeelden. "Dan krijgen we een beter idee van waar ze heen is gegaan. Ze heeft geen telefoon bij zich, dus we kunnen haar niet traceren. Daarom zijn die videobeelden zo belangrijk voor ons."
Marcel hoopt dat zijn zus de vele berichten in de media leest. "Ik hoop dat mijn zusje nu ergens in een hotel zit, misschien een beetje bang door alle media-aandacht. Ik kan me voorstellen dat ze zich schaamt, of wellicht een treinkaartje heeft gekocht naar het buitenland. Dan zou ik alleen maar tegen haar willen zeggen: 'Marjolein, alsjeblieft, neem contact met me op. Het komt allemaal weer goed.'"
https://www.hartvannederl(...)e-vrouw-38-rotterdam
Ik denk ook dat er iets speelt tussen haar en haar partner. Misschien heeft hij aangegeven niet verder te willen gaan, en als de koopwoning op zijn naam staat, moet zij nu op zoek naar iets anders. Dit hoor je best vaak binnen die leeftijdscategorie.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Of hij heeft geen Facebook.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Ja, of ze had al een minnaar en is die achterna gereisd, ondertussen de Rolex van haar man meenemend en de gezamelijke rekening geplunderd. Snel nog even dr dochter naar de opvang gebracht en met een privejet naar Dubai vertrokken met haar nieuwe vlam.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:18 schreef Schuddenbuikje het volgende:
[..]
Ik denk ook dat er iets speelt tussen haar en haar partner. Misschien heeft hij aangegeven niet verder te willen gaan, en als de koopwoning op zijn naam staat, moet zij nu op zoek naar iets anders. Dit hoor je best vaak binnen die leeftijdscategorie.
Misschien kwam dat voor haar onverwachts, en dat maakt de situatie natuurlijk nog ingewikkelder. Daar zou ik zelf ook behoorlijk van in de war raken.
En in deze tijd is het echt lastig om dan snel iets anders te vinden, zeker met de huidige huizenmarkt en alle onzekerheden.
Dit.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:03 schreef Cockwhale het volgende:
"Ze zou nooit dit, ze zou nooit dat..."
Lul toch niet, dat weet je niet. Je weet niet wat iemand denkt of doet.
Je bent iets op het spoorquote:Op zondag 12 januari 2025 13:18 schreef Schuddenbuikje het volgende:
[..]
Ik denk ook dat er iets speelt tussen haar en haar partner. Misschien heeft hij aangegeven niet verder te willen gaan, en als de koopwoning op zijn naam staat, moet zij nu op zoek naar iets anders. Dit hoor je best vaak binnen die leeftijdscategorie.
Misschien kwam dat voor haar onverwachts, en dat maakt de situatie natuurlijk nog ingewikkelder. Daar zou ik zelf ook behoorlijk van in de war raken.
En in deze tijd is het echt lastig om dan snel iets anders te vinden, zeker met de huidige huizenmarkt en alle onzekerheden.
Spreek voor jezelf; Als sensatiezoeker kom ik hier niet om 86 keer te lezen dat mensen het zo erg vindenquote:Op zondag 12 januari 2025 13:25 schreef Kamelenteen het volgende:
Aan speculaties hebben we helemaal niets. Zouden we dus ook niet moeten doen, want daar is niemand mee geholpen
Waarom denk je dat? Er zijn helaas genoeg van dit soort gevallen geweest waarbij het niet goed afliep, ook bij mensen met kleine kinderen. Als je zo in de put zit/in de war bent liggen je prioriteiten soms anders.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:28 schreef roos94 het volgende:
Ik denk dat deze wel weer boven water komt
Nee.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:34 schreef the-eye het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf; Als sensatiezoeker kom ik hier niet om 86 keer te lezen dat mensen het zo erg vinden
Omdat er na verloop van tijd gasvorming optreedt in een ontbindende lichaam, waardoor een lijk weer aan de oppervlakte komt drijven.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:35 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Waarom denk je dat? Er zijn helaas genoeg van dit soort gevallen geweest waarbij het niet goed afliep, ook bij mensen met kleine kinderen. Als je zo in de put zit/in de war bent liggen je prioriteiten soms anders.
Ah zo, ik snapte de referentie met het water niet.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:39 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Omdat er na verloop van tijd gasvorming optreedt in een ontbindende lichaam, waardoor een lijk weer aan de oppervlakte komt drijven.
Maar ik hoop niet dat ze dat bedoelt, al sluit ik het niet uit als de politie serieus de Kralingse Plas heeft onderzocht.
Ik eigenlijk ook, nu ik dit hele topic heb doorgelezen.quote:Op zondag 12 januari 2025 01:14 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zijn we allemaal niet een beetje in de war de laatste tijd?
Inmiddels heeft haar broer dus aangegeven dat ze geen telefoon bij zich had.quote:Op zaterdag 11 januari 2025 20:08 schreef Peppert het volgende:
Als ze een telefoon bij zich heeft dan kunnen ze haar ook traceren. Het geeft ook als de batterij leeg is een signaal af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
quote:Op zondag 12 januari 2025 13:47 schreef Tengano het volgende:
[..]
Inmiddels heeft haar broer dus aangegeven dat ze geen telefoon bij zich had.Dat is wel bijzonder voor een vrouw van 38, die zal vrijwel nooit telefoonloos zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ze die ochtend wel naar haar werk vertrokken is, had ze toen haar telefoon wel bij zich?
Is ze op haar werk aangekomen?
Wat deed ze op station Gouda?
En als ze haar telefoon ergens achtergelaten heeft (thuis, werk) om niet traceerbaar te zijn, waarom heeft ze bij de winkel dan nog met pin betaald?
Misschien dat die het wel druk heeft met andere dingen...quote:Op zondag 12 januari 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
Wat ik ook vreemd vind is dat die broer allerlei oproepjes doet, ook via facebook e.d. maar die Herjan, haar partner, niet. Daar speelt iets. Kan niet anders.
Ik moet er ook niet aan denken om met het openbaar vervoer te reizen en geen telefoon bij me te hebbenquote:Op zondag 12 januari 2025 13:51 schreef Leandra het volgende:
Dat is wel bijzonder voor een vrouw van 38, die zal vrijwel nooit telefoonloos zijn.
Als ze die ochtend wel naar haar werk vertrokken is, had ze toen haar telefoon wel bij zich?
Is ze op haar werk aangekomen?
Wat deed ze op station Gouda?
En als ze haar telefoon ergens achtergelaten heeft (thuis, werk) om niet traceerbaar te zijn, waarom heeft ze bij de winkel dan nog met pin betaald?
Vanuit Gouda ging ze wss met de sprinter van 12:41 naar huis (terug naar Rotterdam?). In de berichten die ik gelezen heb, werd er ook wel van 'de Rotterdamse' gesproken.quote:Marcel vertelt dat zij de dag van haar vermissing gewoon naar haar werk is vertrokken. "Ze zou haar dochtertje van 2,5 jaar oud ophalen van het kinderdagverblijf." vertelt hij aan Hart van Nederland.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan kwam ze dus om 12:58 aan op station Rotterdam Noord. En een uur later is ze in het Kookpunt geweest en heeft ze rond 14:00 op het Noordplein (bij het Kookpunt?) haar pinpas gebruikt.
Vanaf dat station naar het Kookpunt is het 1,8 kilometer lopen, wat in 25 minuten te doen moet zijn.
[ Bericht 0% gewijzigd door Tengano op 12-01-2025 18:47:07 ]Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Daarom is de politie er dus denk ik ook met 30 man mee bezig.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:27 schreef KingRoland het volgende:
Het enige wat ik iedereen in dit topic kan vertellen is
Dit zaakje stinkt
Het is de vraag nog maar of ze in Gouda werkte, maar als ze voor haar werk in Gouda moest zijn was het ook vreemd dat ze geen telefoon bij zich zou hebben.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:58 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik moet er ook niet aan denken om met het openbaar vervoer te reizen en geen telefoon bij me te hebbenDus ik vind dat ook wel vreemd. En als je dochtertje op de creche zit, zou je als moeder van zo'n 2 1/2 jarig kind toch graag bereikbaar willen zijn lijkt mij. Ik snap het dus ook niet, maar Marcel geeft er dus geen reden bij zoals: ze wilde niet te veel prikkels krijgen ivm met haar gesteldheid oid.
En het lijkt mij overigens dat ze dus in Gouda werkt, omdat ze volgens Marcel naar haar werk ging. Vanuit haar werk ging ze wss naar huis (terug naar Rotterdam?). In de berichten die ik gelezen heb, werd er ook wel van 'de Rotterdamse' gesproken.
Helemaal eens Leandra. Voor zo'n jonge vrouw vind in het heel apart om geen telefoon bij zich te hebben, met name als je dochtertje waar je helemaal verzot op bent elders is ondergebracht. Ik zou het niet kunnen en ik snap het dus ook niet.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:06 schreef Leandra het volgende:
Het is de vraag nog maar of ze in Gouda werkte, maar als ze voor haar werk in Gouda moest zijn was het ook vreemd dat ze geen telefoon bij zich zou hebben.
Pintransactie wellicht?quote:Op zondag 12 januari 2025 11:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die stationsfoto met daarbij de tekst dat ze om 12.38 in Gouda voor het laatst gezien zou zijn helpt daatbij ook niet, ik heb ernstige twijfels of er op station Gouda zulke bankjes zijn, ik zag ze gisteren niet.
Daarbij: hoezo is ze om 12.38 voor het laatst in Gouda gezien als ze daarna nog naar een kookwinkel in Rotterdam Noord ging?
Is ze daar niet gezien?
Ik weet niet of het veel nut heeft om het gedrag van een vrouw waarvan al gezegd is dat ze in de war is tot op de millimeter te willen begrijpen. Mocht iemand bij z'n volle verstand een uitgebreid voorbereide beslissing hebben genomen om te "verdwijnen" dan is het een ander verhaal, maar daar lijkt hier vooralsnog niet echt sprake van.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:12 schreef Tengano het volgende:
[..]
Helemaal eens Leandra. Voor zo'n jonge vrouw vind in het heel apart om geen telefoon bij zich te hebben, met name als je dochtertje waar je helemaal verzot op bent elders is ondergebracht. Ik zou het niet kunnen en ik snap het dus ook niet.
Expres thuisgelaten?quote:Op zondag 12 januari 2025 13:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is wel bijzonder voor een vrouw van 38, die zal vrijwel nooit telefoonloos zijn.
Als ze die ochtend wel naar haar werk vertrokken is, had ze toen haar telefoon wel bij zich?
Is ze op haar werk aangekomen?
Wat deed ze op station Gouda?
En als ze haar telefoon ergens achtergelaten heeft (thuis, werk) om niet traceerbaar te zijn, waarom heeft ze bij de winkel dan nog met pin betaald?
Maar als je niet wilt dat ze je gangen na kunnen gaan dan pin je toch geld en reken je whatever je bij de kookwinkel wilt kopen toch cash af?quote:Op zondag 12 januari 2025 14:29 schreef maily het volgende:
[..]
Expres thuisgelaten?
En dat pinnen is maar op één plek geweest.
In ieder geval uit het leven stappen met kwaliteitsproducten en niet met een sloeberig action mes.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
.
Dat waardeer ik dan weer wel, geen goedkoop mesje bij de Hema scoren maar een serieus goed mes kopen.
Ze droeg ook geen goedkope jas, dus misschien houdt ze gewoon van kwaliteit, dat kan ook.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:34 schreef roos94 het volgende:
[..]
In ieder geval uit het leven stappen met kwaliteitsproducten en niet met een sloeberig action mes.
Ik mag hopen dat de politie inmiddels wel weet wat ze daar gekocht heeft.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:38 schreef Tengano het volgende:
Als ik naar het Kookpunt ga dan kom ik daar om mezelf iets kado te doen. Dat lijkt mij eigenlijk aannemelijker.
Ongetwijfeld.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:39 schreef Leandra het volgende:
Ik mag hopen dat de politie inmiddels wel weet wat ze daar gekocht heeft.
Misschien is ze nu ergens een heerlijke biefstuk aan het bakken. Zou ik ook wel lusten nu.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:40 schreef Leandra het volgende:
En ja, dan is een koksmes een stuk zorgwekkender dan een Le Creuset braadpan.
Er zit ook een kookpunt Espresso op Noordplein 81quote:Op zondag 12 januari 2025 14:48 schreef StaceySinger het volgende:
Kookpunt Rotterdam
Noordplein 29 - 41
Ik zit nog even goed te lezen, maar er staat in dat bericht niet expliciet dat ze in het Kookpunt haar pinpas heeft gebruikt en daar dus iets heeft gekocht. Zou wel kunnen natuurlijk, maar vooralsnog is dat volgens mij een aanname vanuit dit topic.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:51 schreef Leandra het volgende:
En als ze haar telefoon ergens achtergelaten heeft (thuis, werk) om niet traceerbaar te zijn, waarom heeft ze bij de winkel dan nog met pin betaald?
quote:Afgelopen donderdag om 14.00 uur is Marjolein voor het laatst gezien, bij het Noordplein in Rotterdam. "We weten dat ze donderdagmiddag voor het laatst in Rotterdam is geweest, omdat ze daar haar pinpas heeft gebruikt. Daarna ontbreekt ieder spoor van haar."
https://www.hartvannederl(...)e-vrouw-38-rotterdam
Klopt, maar wel dat ze in Rotterdam bij het Noordplein rond 14.00 uur haar pinpas nog heeft gebruikt.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:19 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik zit nog even goed te lezen, maar er staat in dat bericht niet expliciet dat ze in het Kookpunt haar pinpas heeft gebruikt en daar dus iets heeft gekocht. Zou wel kunnen natuurlijk, maar vooralsnog is dat volgens mij een aanname vanuit dit topic.
[..]
Plus, als ze alleen maar even kwijt wil zijn dan is haar haar natuurlijk ook zo in een ander kleurtje geverfd.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:30 schreef MissButterflyy het volgende:
Op Facebook krijgt de broer heel veel berichten van mensen die haar ergens gezien hebben, van Rotterdam tot in Griekenland.![]()
Probleem is dat ze een vrouw is zoals je er zo veel hebt in Nederland, hele volksstammen vrouwen en meisjes zien er ook ongeveer zo uit.
quote:Op zondag 12 januari 2025 14:42 schreef roos94 het volgende:
[..]
Misschien is ze nu ergens een heerlijke biefstuk aan het bakken. Zou ik ook wel lusten nu.
Hij heeft wel twee berichten over de vermissing geplaatst op zijn Instagram account, dus de bewering dat hij niets deelt (zoals hierboven ergens staat) is niet juist.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar als je oom en je schoonbroer oproepjes op facebook plaatsen, waarom doe je dat zelf dan niet? Vind ik vreemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |