Helaas, de voorspelling is nu zeer gunstig, 5 graden, aardig wat zon en weinig tot geen windquote:Op vrijdag 10 januari 2025 17:07 schreef Evangelion het volgende:
Ik gun de Egmond lopers een hele zware editie (daar doen die gekkies het voor toch?)
Waar doen we het allemaal voor.quote:Op vrijdag 10 januari 2025 17:07 schreef Evangelion het volgende:
Ik gun de Egmond lopers een hele zware editie (daar doen die gekkies het voor toch?)
Wij springen zo ook op de fiets, 13 km lekker rustig peddelen. Maar vooral terug niet in de rij voor de bus, dat was echt ruk vorig jaar.quote:Op zaterdag 11 januari 2025 19:43 schreef Tinos85 het volgende:
Zo spullen liggen klaar, lastig nog wat aan te trekken met dit weer, tas ligt klaar. Morgen beetje op tijd richting Egmond met de fiets voor de 10 km
Hmmm. Het enige item wat ik heb van Odlo ging in zijn eerste week al kapot (touwtje van een short met binnenbroekje). Zit nu nog altijd met een veiligheidsspeld vast.quote:Op zaterdag 11 januari 2025 13:07 schreef Tracksmith het volgende:
Ja goede hardloopspullen bij Odlo. Mijn vrouw heeft er een tussenlaag van en zelf zweer ik bij hun base-layers als binnenste laagje.
Succes! Scheelt dat het voor de kwart wat minder druk is. En richting Heiloo een stuk sneller dan Alkmaar, kon zo instappen net.quote:Op zondag 12 januari 2025 09:52 schreef pipster het volgende:
[..]
Wij springen zo ook op de fiets, 13 km lekker rustig peddelen. Maar vooral terug niet in de rij voor de bus, dat was echt ruk vorig jaar.
Yur zegt: ‘Hangt van de wedstrijd af, maar in het geval van KvS: Hoogtemeters trainen. Ik zou het liefste altijd op de trails lopen, maar doe iig wat lukt.’quote:Op zondag 12 januari 2025 19:09 schreef mosselmossel het volgende:
Vraag aan de trailrunners alhier. Hoe zien jullie schema's er ongeveer uit in aanloop naar jullie wedstrijden? Zelf heb ik in mei een 30km-trail. Wat zou je dan dan doen? Hoe lang loop je in de weekenden? Al je lange duurlopen zoveel mogelijk trailen? Of ook gewoon regelmatig op de weg? Door de week heb ik niet echt de tijd om veel tijd in reizen te steken, dus dan is er weinig te trailen. Al kan ik op woensdag wel wat.
Dank aan YUR! En aan jou voor het overbrengenquote:Op zondag 12 januari 2025 21:03 schreef GotC het volgende:
[..]
Yur zegt: ‘Hangt van de wedstrijd af, maar in het geval van KvS: Hoogtemeters trainen. Ik zou het liefste altijd op de trails lopen, maar doe iig wat lukt.’
#messager
Ik was even vergeten dat ik meedoe aan de Sallandtrail, dus ga binnenkort m’n schema even omgooien.
Je hebt een superhandig lampharnas bij Decathlon die een goede straal naar voren schijnt en je in staat stelt in het pikkedonker te lopen. Misschien iets voor jou?quote:Op zondag 12 januari 2025 22:22 schreef Tele6 het volgende:
Ik ben een beetje een faal-trailer want loop maar zeer zelden de echte smalle steile paadjes. Als ik daarvoor train, doe ik ze zo vaak mogelijk, maar realistisch gezien alleen in het weekend: ik kan doordeweeks alleen 's avonds en veel bossen mag je na zonsondergang niet in.
Kortom, zin in dat de dagen weer wat langer worden. In het donker lopen beperkt behoorlijk in welke routes je kan nemen.
Vervolgens plan ik m'n hele weekend zo vol dat ik m'n lange duurloop net dus ook in het donker heb mogen lopen
Leuk de Egmond-verslagen. Superknap gelopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |