Eh .....quote:Op vrijdag 10 januari 2025 20:31 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nou, onder andere TS heeft het over pijn na geslapen te hebben op een nieuw matras en nog iemand. Even terugscrollen.
Hebben die een beetje goeie toppers ja?quote:Op vrijdag 10 januari 2025 20:19 schreef Mylene het volgende:
[..]
Bij IKEA kijken en dan zul je zien dat het harde matras ook soepeler wordt na verloop van tijd.
Ik heb een brede schouderpartij en vele smallere heupen. Ik lig gewoon niet lekker, kom niet weg met mijn schouder die wordt gewoon samengeperst en mijn heup en onderrug liggen niet lekker er bij, ik gebruik al zo'n rol kussen voor stabiliteit.quote:Op vrijdag 10 januari 2025 20:31 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nou, onder andere TS heeft het over pijn na geslapen te hebben op een nieuw matras en nog iemand. Even terugscrollen.
Het aantal dames?quote:Op vrijdag 10 januari 2025 20:54 schreef Abid-Meher het volgende:
Samsung Galaxy watch geeft me score rond de 74 voor afgelopen nacht, ik zit meestal rond de 90 normaal
Mja naar mijn mening kan je niet na een week zeggen dat een matras klote slaapt.quote:Op vrijdag 10 januari 2025 20:18 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ja ik kreeg er ook advies in, maar te hard dus. Via slaap ID kwam ik op het stevigste uit. Hij liet me ook op een tempur matras liggen dat echt net beton was, ik zei direct dat ik dat niks vond. Toen zakte we een beetje.
Kan het 100 dagen proberen ja, maar ik vind dat allemaal gezeik. Ik slaap nu gewoon niet goed en daar zit hem de crux van het probleem. Een topper kopen kan, maar ik had gewoon gewild dat ik nooit van dat slaap id had gebruik gemaakt.
Ik heb ook wel wat matrijswissels meegemaakt. Ik kan me mijn vorige matras herinneren toen had ik het idee dat het niet goed zat en niet goed zou komen. Alleen toen had ik vooral het idee dat het te zacht zou worden, maar het hield wel genoeg stevigheid.quote:Op vrijdag 10 januari 2025 21:12 schreef Hanca het volgende:
Ik geef de winkel eigenlijk groot gelijk dat je niet gelijk kunt ruilen. 30 dagen is wel lang, een week zou ik redelijk vinden. Zoals in dit topic iemand die net een nieuw matras heeft al zei: de eerste 3 dagen heb je gewoon pijn of lig je niet lekker. Ik weet ook niet beter van matraswissels en ik heb wel een matras van 1800 euro gehad. Na een paar nachten is het plots prima.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |