Jeroen moest zo nodig grappig zijnquote:Op maandag 30 december 2024 23:49 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik zie de beeldstream niet, waar reageert iedereen op? Wat doet Jeroen?
Meen je dit? Hoe kunnen sommige mannen zo snel klaar zijn?quote:Op maandag 30 december 2024 23:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Die van 13 minuten zojuist want dat zou betekenen dat ik het zo lang vol kan houden.
Voor mijn gevoel was dat eern garantie voor de laatste nacht vroeger, met Norwegian Wood, Fool on the Hill, Whily my guitar en Here Comes the sunquote:Op maandag 30 december 2024 23:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die heeft er nog 15 nodig voor de hoogste notering ooit en stond maar 2x in de top 300.
quote:
Ik zie mogelijkheden.quote:
Alleen in 2007 denk ik echt oudjaarsnacht gehaald (en 1999), verder wel een aantal keer in de avond.quote:Op maandag 30 december 2024 23:50 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel was dat eern garantie voor de laatste nacht vroeger, met Norwegian Wood, Fool on the Hill, Whily my guitar en Here Comes the sun
Ik zal eens vragen op @ArnieAlberts achtige wijze of ze wil neuken.quote:
Draaien ze de langere versie is het weer niet goedquote:Op maandag 30 december 2024 23:50 schreef ArnieAlberts het volgende:
Dus we hebben nu met Rob Stenders een dj gehad die een nummer voortijdig wegdraait, en met Inkel een dj die er even een extended mix van maakte?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |