hier nog nauwelijks vuurwerk te horen eigenlijk. Terwijl het toch makkelijk te krijgen is met belgie en duitsland naast de deurquote:Op maandag 30 december 2024 15:57 schreef Ama het volgende:
Honden van de buren gaan ook los door het vuurwerk. Nou ja ik vergeef ze dat geblaf voor nu even. In normale omstandigheden is het wel erg irritant als ze continu blaffen.
Oh ik hoor hier nu de hele dag door geknal.quote:Op maandag 30 december 2024 16:02 schreef gianni61 het volgende:
[..]
hier nog nauwelijks vuurwerk te horen eigenlijk. Terwijl het toch makkelijk te krijgen is met belgie en duitsland naast de deur
vroeger gingen we zelf nog met een groepje carbid schieten, maar dat doet nu ook al niemand meerquote:Op maandag 30 december 2024 16:02 schreef Ama het volgende:
[..]
Oh ik hoor hier nu de hele dag door geknal.
Is dat omdat als jullie elkaar bellen om af te spreken je niemand meer hoort aan de lijn?quote:Op maandag 30 december 2024 16:04 schreef gianni61 het volgende:
[..]
vroeger gingen we zelf nog met een groepje carbid schieten, maar dat doet nu ook al niemand meer
Zullen we even de balans opmaken van pakweg de laatste 10 jaar? Al die doden, waaronder kinderen? De honderden zwaargewonden en duizenden ziekenhuisbezoeken, al die honderdduizenden hulpverleners die ook liever thuis aan de oliebollen hadden gezeten, de schade aan het laatste restje natuur dat we nog hebben, al die huisdieren in paniek en dat allemaal om het jaarlijkse lolletje van wat zwakbegaafde tokkies.quote:Op maandag 30 december 2024 16:19 schreef essnhills het volgende:
Hier is af en toe wat
Maar het stelt echt niets voor met wat er vroeger allemaal werd afgestoken
Geen woord aan gelogen toch?quote:Op maandag 30 december 2024 16:29 schreef Kaneelstokje het volgende:
Uitstraling zit vol pittige meningen vandaag.
Voor een baas zijn dat er ook wel best weinig als ik eerlijk ben.quote:Op maandag 30 december 2024 16:13 schreef UitStraling het volgende:
Geliquideerde Hezbollah (<------Hamas dus voor de dommies) baas Fuad Shukr beklaagde zich vlak voor dood over zijn vier minderjarige minnaressen.
Toen gooide ze niet met Cobra's.quote:Op maandag 30 december 2024 16:19 schreef essnhills het volgende:
Hier is af en toe wat
Maar het stelt echt niets voor met wat er vroeger allemaal werd afgestoken
We sturen gewoon onze Katja, Halina, Carice en Georgina naar de arme man toe.quote:Op maandag 30 december 2024 16:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Voor een baas zijn dat er ook wel best weinig als ik eerlijk ben.
Niet per se de lucht in hoor, ook in vuilnisbakken of vastgetapet aan bankjes en palenquote:Op maandag 30 december 2024 16:56 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Toen gooide ze niet met Cobra's.
Gingen wel wat lawinepijlen de lucht in
Voor dat soort oorlogsmisdaden vervolgen ze je gewoon.quote:Op maandag 30 december 2024 16:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
We sturen gewoon onze Katja, Halina, Carice en Georgina naar de arme man toe.
Hij is al dood, je hoeft hem niet te martelen.quote:Op maandag 30 december 2024 16:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
We sturen gewoon onze Katja, Halina, Carice en Georgina naar de arme man toe.
* 1.000.000 Armeniërs schieten in de lach.quote:Op maandag 30 december 2024 17:02 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Voor dat soort oorlogsmisdaden vervolgen ze je gewoon.
Zicht?quote:Op maandag 30 december 2024 11:52 schreef CherryLips het volgende:
Een van mijn caafs mist een zintuig, maar ik weet nog niet welk zintuig.
@:4everblackeyed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |