Not foundquote:Op donderdag 27 maart 2025 16:31 schreef srekiurbegnaam het volgende:
[ link | afbeelding ]
Denk wel een leuke vondst.
Het is wel een toffe game ja.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:19 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Gister ook aan begonnen, apart spel, moet er even aan wennen.
AC Shadows, op 1 of andere manier vind ik die prijzen van tegenwoordig echt te hoog (is met alles trouwens) dus ik wacht voorlopig wel op een complete edition met alle DLC voor een goede sale. Kan wel even duren maar tot die tijd nog genoeg te spelen.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:20 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Het is wel een toffe game ja.
Maar die parkeer ik voorlopig weer.
Tot na Kingdom Come Deliverance 2 en AC Shadows.
Nooit begonnen aan een Fallout gamequote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:58 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Vind het een arcade/light versie van Fallout, alleen wat kleurrijker.
Ik zie het wel, zal zo opnieuw uploaden. Had crash bandicoot 4 voor ¤5 bij de toy champ gekocht.quote:
De lokale Intertoys hier verkoopt niet eens fysieke Xbox games neerquote:Op vrijdag 28 maart 2025 20:45 schreef srekiurbegnaam het volgende:
[..]
Ik zie het wel, zal zo opnieuw uploaden. Had crash bandicoot 4 voor ¤5 bij de toy champ gekocht.
Diablo 4 lag daar voor ¤20, en nog veel meer.
Wist niet dat de Xbox verkopen zo slecht gingen. Ook bij de Mediamarkt liggen er hooguit 5 tot 10 titels en voor de PlayStation rijen vol.
Toch 20 uur. Niet verkeerd.quote:Op maandag 31 maart 2025 09:09 schreef Wouter2006 het volgende:
[ afbeelding ]
Het is maar een klein spel. Ook deed het me teveel denken aan We Happy Few wat ook geen topper was.
quote:Op woensdag 2 april 2025 03:14 schreef Aether het volgende:
Has The Xbox Switch 2 Rival Just Revealed Its True Form?
https://www.nintendolife.(...)vealed-its-true-form
[ x ]
Heb je hem inmiddels al gespeeld?quote:Op dinsdag 25 maart 2025 10:10 schreef blessed19 het volgende:
Op 9 april komt een nieuwe Commandos uit op de gamepass. mčt coop! Kan niet wachten om die duitsers af te maken... ALARM! ALARM!!!!!
Bekijk deze YouTube-video
Ja, hier ook het eerste level. Coöp zal denk ik maandag worden. Ben erg benieuwd hoe dat zal gaan.quote:Op vrijdag 11 april 2025 09:15 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Heb je hem inmiddels al gespeeld?
Ik heb even 1 level gedaan om het gevoel weer te krijgen en het speelt wel weer echt top
maar voor nu wil ik eerst South Of Midnight nog even afmaken wat ook een aanrader is..
Dat is inderdaad wel lekker ja, moet ook wel met een controller.quote:Op vrijdag 11 april 2025 11:09 schreef blessed19 het volgende:
[..]
De optie om de commando's te instrueren zodat ze allemaal hetzelfde moment de acties uitvoeren vind ik wel een waardevolle toevoeging!
Tsja, reviews...quote:Op vrijdag 11 april 2025 11:34 schreef MMaRsu het volgende:
Volgens de reviews is de game nogal broken.
De steam reviews van mensen die het zelf hebben gespeeld bedoel ik dan...quote:Op vrijdag 11 april 2025 12:13 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Tsja, reviews...
Ben meer benieuwd wat je er zelf van vindt als je het zelf hebt gespeeld.
ACG doet best goede reviews.quote:Op vrijdag 11 april 2025 18:33 schreef OMG het volgende:
Reviews.
De betaalde mening van 1 of andere joker die 10% van een game heeft gespeeld of een user-based mening van iemand die zeurt over hoe een lineaire story based game geen open wereld is..
Genoeg games gespeeld waar ik me prima mee hebt vermaakt die niet boven een 3/5 komen, en genoeg games gespeeld die als "fantastisch" worden bestempeld waar ik geen hol aan vond.
De enige reden waarom ik door de Xbox reviews scroll is om te zien of er toevallig een boel mensen last hebben van bugs, of dat een indie om 1 of andere reden geen inverted Y-axis heeft. Maar de daadwerkelijke meningen boeien me echt geen reet.
ah dan liggen die spikes dus niet aan mij. wordt er gvd helemaal gek van. Game alweer ge deinstalleerd. Heb betere dingen met mn leven te doen dan me te ergeren aan dat gestotter.quote:Op vrijdag 11 april 2025 11:09 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Ja, hier ook het eerste level. Coöp zal denk ik maandag worden. Ben erg benieuwd hoe dat zal gaan.
Vind het wel een mooie opvolger. geen gekke dingen geīmplementeerd. Rustig de tijd nemen, veel saven en uitproberen. De optie om de commando's te instrueren zodat ze allemaal hetzelfde moment de acties uitvoeren vind ik wel een waardevolle toevoeging!
Een minpunt vind ik wel dat het niet zo soepel loopt als je een beetje wil rondkijken. Dan gaat het beeld wat haperen.
Ja, het is best triest. Nu maar hopen op een update..quote:Op vrijdag 11 april 2025 18:41 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ah dan liggen die spikes dus niet aan mij. wordt er gvd helemaal gek van. Game alweer ge deinstalleerd. Heb betere dingen met mn leven te doen dan me te ergeren aan dat gestotter.
Coöp geprobeerd, maar er is een lag van een kleine seconde. Dat is zo enorm frustrerend, werd er enorm boos om. Vind het jammer dat ik er geen fysieke kopie van heb, anders had ik m ritueel verbrand.quote:Op vrijdag 11 april 2025 18:41 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ah dan liggen die spikes dus niet aan mij. wordt er gvd helemaal gek van. Game alweer ge deinstalleerd. Heb betere dingen met mn leven te doen dan me te ergeren aan dat gestotter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |