Naar Tenerife!!! Of Jordanië, ietsje minder warm maar wel een prachtig land.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:48 schreef Anneloos het volgende:
[..]
@:Wereldgozer en ik houden onze ogen ook open, want we willen enorm graag naar de zon. Anders ergens op rijafstand wellnessen, gebak eten en de hele dag
Paar weken Zuid Afrika. Lekker man.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:48 schreef Anneloos het volgende:
[..]
@:Wereldgozer en ik houden onze ogen ook open, want we willen enorm graag naar de zon. Anders ergens op rijafstand wellnessen, gebak eten en de hele dag
Godver. Sterkte makker.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die heeft dus kanker kregen we donderdag te horen toen we ziek in bed lagen
Dus zo’n weekje is het.
Ik vlieg meestal rond 1 januari, maar toen ik vorig jaar Boedapest en Jordanië deed en 26 december vloog was dat ook helemaal primaquote:Op zaterdag 21 december 2024 23:49 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik ga eigenlijk zelden weg met kerst en dat vind ik wel prima.
In januari een paar dagen naar Parijs.
Ik krijg al 30cm. Een verre reis liever niet.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:50 schreef fetX het volgende:
[..]
Paar weken Zuid Afrika. Lekker man.
Voedselvergiftiging na de Chinees genot.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:52 schreef Szura het volgende:
Jaaaaaa het Toto Huis met kok
En dan alsnog bij de Mac zitten vreten
Lijkt ons ook heerlijk. Is Jordanië veilig?quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Naar Tenerife!!! Of Jordanië, ietsje minder warm maar wel een prachtig land.
Planeetverkrachterquote:Op zaterdag 21 december 2024 23:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vlieg meestal rond 1 januari, maar toen ik vorig jaar Boedapest en Jordanië deed en 26 december vloog was dat ook helemaal prima
Maar een paar dagen Parijs is ook genieten. Ik vind dat een prachtige stad. Een goede vriendin van mij woont daar
Heftig nieuws. Sterkte voor je vriendin en voor jou. Ook met het steunen. Extra lief zijn. @Wereldgozer heeft nog wel wat tips voor je. Hij is mijn enorme steun geweest.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die heeft dus kanker kregen we donderdag te horen toen we ziek in bed lagen
Dus zo’n weekje is het.
Darts kijkenquote:Op zaterdag 21 december 2024 23:48 schreef Anneloos het volgende:
[..]
@:Wereldgozer en ik houden onze ogen ook open, want we willen enorm graag naar de zon. Anders ergens op rijafstand wellnessen, gebak eten en de hele dag
Jordanië is compleet veilig ja. Sterker zelfs, het is een uitstekend moment om daar te zijn omdat het lekker rustig is (lol)quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:52 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Lijkt ons ook heerlijk. Is Jordanië veilig?
Bedankt voor de tip! Hoor je niet vaakquote:Op zaterdag 21 december 2024 23:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Jordanië is compleet veilig ja. Sterker zelfs, het is een uitstekend moment om daar te zijn omdat het lekker rustig is (lol)
Bedankt maat. Het zijn donkere kerstdagen dit jaar. Maar goed, er is genoeg afleiding. Jammer dat ze het WK Darts niet leuk vindt (lol)quote:
Ja da’s wel een nadeel. Je gaat daar ook niet heen om dan vervolgens heel erg op je uitgaven te gaan letten.quote:Op zaterdag 21 december 2024 23:56 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Tijdje terug nog London geweest. Partij geld kwijt.. joe
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |