Haten op de altijd zeer sympathieke Buntquote:Op vrijdag 20 december 2024 15:44 schreef PSVCL het volgende:
Hopen dat cringe bunting eruit vliegt, dan is het wk al geslaagd
Vrouwtje is op tijd begonnen met de vrijmiboquote:Op vrijdag 20 december 2024 15:46 schreef Nober het volgende:
Volgens t vrouwtje van Sky is Wessel favoriet voor de titel.
Ja maak ons lekker blij met een dooie mus.quote:Op vrijdag 20 december 2024 15:44 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Je wordt er doodmoe van. Als Carolissen was doorgestoten en tegen Cullen had gechoket, had ik gestopt met darten kijken. Ik trek hier een grens
En ga godverdomme nu verder met mijn editwerk HATSAAAA
Voor jou als opperaartsmongool blijf ik tot in den dood hier meeposten.quote:Op vrijdag 20 december 2024 15:47 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Ja maak ons lekker blij met een dooie mus.
Het valt niet mee als je zwakzinnig bentquote:Op vrijdag 20 december 2024 15:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
PSVCL maakt weer eens een uitglijder
Lebber.quote:Op vrijdag 20 december 2024 15:48 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Voor jou als opperaartsmongool blijf ik tot in den dood hier meeposten.
Zijn we aan gewend.quote:Op vrijdag 20 december 2024 15:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
PSVCL maakt weer eens een uitglijder
Iedereen ziet hem als de grote outsider.quote:Op vrijdag 20 december 2024 15:47 schreef Doevelaer het volgende:
[..]
Vrouwtje is op tijd begonnen met de vrijmibo
Kan niet tegen zijn debiele cringe opkomst act. Voor de rest is ie wel okequote:Op vrijdag 20 december 2024 15:46 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Haten op de altijd zeer sympathieke Bunt.
Welke act?quote:Op vrijdag 20 december 2024 15:52 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Kan niet tegen zijn debiele cringe opkomst act. Voor de rest is ie wel oke
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |