even snel bbq'en zonder kooltjes. Daar wilde ik 'm voor gebruiken..quote:Op donderdag 12 december 2024 16:14 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik twijfelde nog even, maar geurtjes en eten/drinken is niet aan mij besteed en hier kan g vast wel wat mee.
Was wel de grootste doos die je dan zo'n ziekenhuis uitsleept.. die blikken en opmerkingen van collega's en patiënten
Ja zoiets idd.quote:Op donderdag 12 december 2024 16:17 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
even snel bbq'en zonder kooltjes. Daar wilde ik 'm voor gebruiken..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door Blues op 12-12-2024 17:05:52 ]
Apple TV is een settop boxquote:
Mijn broer vraagt 1x per jaar punten voor een bepaalde spijkerbroek. Dan krijgt hij een leuke korting. Zoveel heb ik er nog wel. Ik heb 250.000 aan AzG gedoneerd en nog 150.000 over.quote:Op donderdag 12 december 2024 17:02 schreef AnneX het volgende:
Goeie tip hoor van de ing punten, Kaatje 👍🏼
Dat waren er 100.000 te gaan! en verdeeld over de 3 doelen.
En dan blijft er over voor een volgende actie.
Zijn er echt mensen, die punten spenderen en geld toe voor een artikel?
Toch even gekeken voor melkopschuimer: S M E G op de kanen 3 x duurder en die anderen ook 2 x duurder.
Tijd terug heb ik wel korting ‘gekocht’ met punten voor bestaande klanten !!! van HF.
Waren het maar euro’s …hadden we lekker kunnen bieden
# rijk in punten
Brand was 5 jaar geleden, hebben ze wat verteld over het gebruik van zulk vers hout, normaal moet dat jaren liggen drogen zover ik weet.quote:Op donderdag 12 december 2024 17:15 schreef AnneX het volgende:
Boeiend: Rebuilding the Notre Dame op Discovery Channel.![]()
Al die specialisten, voor het glas, de constructies, het shoppen naar goede eikenbomen in het Franse woud, wel 1/3 van het land.
Je kunt het ook drogen in ovensquote:Op donderdag 12 december 2024 17:40 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Brand was 5 jaar geleden, hebben ze wat verteld over het gebruik van zulk vers hout, normaal moet dat jaren liggen drogen zover ik weet.
Van haardhout weet ik dat, maar ook voor constructie hout?quote:Op donderdag 12 december 2024 17:42 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Je kunt het ook drogen in ovens
Niet alles (nog) gezien, want toen was de rookmachine interessanter.quote:Op donderdag 12 december 2024 17:40 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Brand was 5 jaar geleden, hebben ze wat verteld over het gebruik van zulk vers hout, normaal moet dat jaren liggen drogen zover ik weet.
Ja en ook voor meubelhout. Pallets ook, maar dat heeft andere redenen (doden van schimmels, houtworm etc.)quote:Op donderdag 12 december 2024 17:46 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Van haardhout weet ik dat, maar ook voor constructie hout?
Ik kreeg ooit een cadeaubon waarmee ik een cadeaubon uit kon zoeken en als je dan een 'eckte bon wilde' (dus niet een online iets) dan kostte dat nog 5 euroquote:Op donderdag 12 december 2024 14:44 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wij hadden ipv een ruim assortiment goodies om uit te kiezen, nu de mogelijkheid een tegoedbon te kiezen. Echt de meest obscure tegoedbonnen
Geef dan gewoon een bol.com bon of een vve bon.
Dank je, klinkt interessant.quote:Op donderdag 12 december 2024 17:15 schreef AnneX het volgende:
Boeiend: Rebuilding the Notre Dame op Discovery Channel.![]()
Al die specialisten, voor het glas, de constructies, het shoppen naar goede eikenbomen in het Franse woud, wel 1/3 van het land.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door vlindertje89 op 12-12-2024 20:14:08 ]
Het heeft een rare naam en een rare vorm. 100/100 dat ik hiermee totaal uitgelachen zou worden op kantoor.quote:Op donderdag 12 december 2024 18:19 schreef sigme het volgende:
Leuk ding, @:blues
Ik heb na de vakantie m'n pipamoka meegenomen naar kantoor, dus ik zet daar nu gewoon mijn eigen verse koffie![]()
Bekijk deze YouTube-video
Een aantal collega's heeft de kerstbon ("tinteling" huuuuuuuuh ) direct omgezet naar een bruikbare bon en daarvan ook een pipamoka besteld
Ooo, das wel gedoe! Onze fysieke keuzes kon je gelukkig thuis laten bezorgen. Dat liet ik dan altijd bij mn ouders bezorgen omdat ik altijd op kantoor wasquote:Op donderdag 12 december 2024 16:14 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik twijfelde nog even, maar geurtjes en eten/drinken is niet aan mij besteed en hier kan g vast wel wat mee.
Was wel de grootste doos die je dan zo'n ziekenhuis uitsleept.. die blikken en opmerkingen van collega's en patiënten
Ik denk niet dat iemand mij durft uit te lachenquote:Op donderdag 12 december 2024 19:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Het heeft een rare naam en een rare vorm. 100/100 dat ik hiermee totaal uitgelachen zou worden op kantoor.
Ik was er uit. Ik konnem bij douglas innen. Wilde ik mn concealer bestellen. Gaf de browser op mn werklaptop aan dattie ergens anders een tientje goedkoper was... waar ik die bon weer niet kan gebruikenquote:Op donderdag 12 december 2024 18:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik kreeg ooit een cadeaubon waarmee ik een cadeaubon uit kon zoeken en als je dan een 'eckte bon wilde' (dus niet een online iets) dan kostte dat nog 5 euro
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |