Vijf dagen op rij en zo komt de planning vanuit school in de ouderapp. En natuurlijk moet er uiteindelijk niks, maar ik wil dan ook niet dat prul de enige is die geen kersttrui aan heeft.quote:Op woensdag 11 december 2024 12:42 schreef FlyingFish het volgende:
Wij hebben alleen kerstdiner en een foute kersttruiendag (en onder schooltijd kerststukjes knutselen).
Maar is vier dagen op rij een kersttrui aan een verzoek van school, of eigen keuze? Ik kan me niet voorstellen waarom school dat zou willen eigenlijk.
Bij scouting hebben ze gelukkig een nieuwjaarsdiner ipv kerst, erg fijn! Een kerstdiner op de BSO lijkt me iets dat de BSO helemaal regelt? Dat zouden mijn kinderen juist leuk vinden. Net als alle andere genoemde extra activiteiten overigens, mijn kinderen vinden dergelijke extra activiteiten juist heel leuk.
Ik heb wel kunnen intekenen op goede dingen voor het kerstdiner. Geen gedoe met gloeiend hete ovenschalen dit jaar, maar koude hapjes die we gewoon om 14:30 al kunnen maken!
Dat wordt extra kersttruitjes inslaan.quote:Op woensdag 11 december 2024 13:43 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Vijf dagen op rij en zo komt de planning vanuit school in de ouderapp. En natuurlijk moet er uiteindelijk niks, maar ik wil dan ook niet dat prul de enige is die geen kersttrui aan heeft.
Z. heeft een zwart glittershirt die ooit als glitterjurk diende. Uit mijn hoofd is het maand 86 en die draagt ze dus ook al sinds haar 2e ongeveer.quote:Op woensdag 11 december 2024 13:45 schreef exode het volgende:
Juul loopt al dagen in Kersttruien, die van vorig jaar past ze nog en die van het jaar daarvoor was een jurk en nu een truiDie worden gecombineerd met Kerstdiadeems of een Kerstmuts of Kerstclipjes. En natuurlijk Kerstsokken.
Met het Kerstontbijt doet ze 1 van haar vele prinsessenjurken aan. Geen Kerst maar glamour aldus onze kleine diva.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Australiëquote:
Heerlijk hé! Bij het tekenen van de laatste bladzij moest hij vooral nog even benoemen dat hij navels en piemels had getekend.quote:Op woensdag 11 december 2024 14:50 schreef Amsel het volgende:
[..]
AustraliëDus we slaan alle kerstdrukte van school dit jaar lekker over
@:taxibabe wat een geweldig verhaal
Belangrijke detailsquote:Op woensdag 11 december 2024 14:53 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Heerlijk hé! Bij het tekenen van de laatste bladzij moest hij vooral nog even benoemen dat hij navels en piemels had getekend.
De piemel laat zich alleen zien als de Kerstman blij isquote:Op woensdag 11 december 2024 14:53 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Heerlijk hé! Bij het tekenen van de laatste bladzij moest hij vooral nog even benoemen dat hij navels en piemels had getekend.
Whahahahaquote:Op woensdag 11 december 2024 15:08 schreef livelink het volgende:
[..]
De piemel laat zich alleen zien als de Kerstman blij is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |