Nee, zo erg was het gelukkig nooit.quote:Op zondag 1 december 2024 03:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
Niet meer weten naast wie je wakker bent geworden.
nee want ben heel 1 kennig met meisjes enzo toen zeker. Enne tja weet niet of dat raar is. eerste relatie en dingen kwamen pas veel later.quote:
Ja ik ook wel. Loop nuchter ook wel eens tegen dingen op.quote:Op zondag 1 december 2024 03:15 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Herkenbaar ,maar ik krijg sowieso snel blauwe plekken . ik ben soms ook erg onbenullig
Principes .. soms belangrijk maar je leert juist door soms dingen te doen die eigenlijk tegen je eigen opgelegde regels ingaan .quote:Op zondag 1 december 2024 03:15 schreef kree het volgende:
[..]
nee want ben heel 1 kennig met meisjes enzo toen zeker. Enne tja weet niet of dat raar is. eerste relatie en dingen kwamen pas veel later.
principe kwestie beetje. achteraf nu gezien..... hoop kansen gemist. maarja ach.
Gadverdamme!quote:Op zondag 1 december 2024 03:18 schreef Dr.Mikey het volgende:
Tequila dan werd het altijd een leuke avond.
daar lijkt het haast op hahahaha, naja totale black-out hoe zie je dat voor je?quote:
waar kom er alleen mss beetje te laat achter.quote:Op zondag 1 december 2024 03:19 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Principes .. soms belangrijk maar je leert juist door soms dingen te doen die eigenlijk tegen je eigen opgelegde regels ingaan .
Ik ook ,,quote:Op zondag 1 december 2024 03:18 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ja ik ook wel. Loop nuchter ook wel eens tegen dingen op.
Ooit wel eens gelezen dat er meer vrouwen zijn die dat hebben als ze ongesteld zijn, had het idee dat ik er dan ook meer last van had.
Dat durf ik te betwijfelenquote:
Het is nooit te laatquote:Op zondag 1 december 2024 03:20 schreef kree het volgende:
[..]
waar kom er alleen mss beetje te laat achter.
is het ook niet, maar omdat het zo gevraagd werd geef ik er eerlijk antwoord op, schaam me er ook niet eens voor hoor.quote:
Dat dus. Zelden gehad en er zijn nachten geweest dat ik drank, coke, keta, ghb, wiet én lachgas op had.quote:Op zondag 1 december 2024 03:19 schreef kree het volgende:
[..]
daar lijkt het haast op hahahaha, naja totale black-out hoe zie je dat voor je?
als ik voor mezelf spreek he, ik weet meestal dan de rest nog wel, maar paar stukjes zijn eruit geweest. dat ik echt dacht wtf?
Goeie mixquote:Op zondag 1 december 2024 03:24 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Dat dus. Zelden gehad en er zijn nachten geweest dat ik drank, coke, keta, ghb, wiet én lachgas op had.
doe je goed dan toch? maar ok er is een black-out dat je niks meer kan en op de grond ligt natuurlijk. of eentje waar je die avond niks van merkt en later hoort je deed dit en dat. dat zijn wel twee verschillende.quote:Op zondag 1 december 2024 03:24 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Dat dus. Zelden gehad en er zijn nachten geweest dat ik drank, coke, keta, ghb, wiet én lachgas op had.
Misschien is het iets waar je gevoelig voor moet zijn?quote:Op zondag 1 december 2024 03:24 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Dat dus. Zelden gehad en er zijn nachten geweest dat ik drank, coke, keta, ghb, wiet én lachgas op had.
dat laatste zie ik wel als optie.quote:Op zondag 1 december 2024 03:26 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Misschien is het iets waar je gevoelig voor moet zijn?
Of misschien wist je niet dat je delen niet meer wist
Black-Out is wat mij betreft gaten in je geheugen. Ben wel eens out gegaan, dat is wat anders. Kan me dat goed herinneren. We waren al twee dagen en nachten bezig en toen wilde ik op een gegeven moment opstaan toen het licht uitging. Klapte zo met m’n bek op de plavuizen.quote:Op zondag 1 december 2024 03:26 schreef kree het volgende:
[..]
doe je goed dan toch? maar ok er is een black-out dat je niks meer kan en op de grond ligt natuurlijk. of eentje waar je die avond niks van merkt en later hoort je deed dit en dat. dat zijn wel twee verschillende.
Af en toe nog een drankje thuis of op visite.quote:
Nee jullie hebben echt issues.quote:Op zondag 1 december 2024 03:26 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Misschien is het iets waar je gevoelig voor moet zijn?
Of misschien wist je niet dat je delen niet meer wist
Netjesquote:
Ik ben al heel geleden gestopt met poedertjes en pillen ,blowen doe ik ook niet meer , heel soms een wijntjequote:Op zondag 1 december 2024 03:31 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Af en toe nog een drankje thuis of op visite.
Niet meer blowen lekker burgerlijk.
Haha maar niet met alcohol. Alweer een half jaar geen alcohol gehad en verder nog nooit andere drugs gebruikt, zelfs geen jointjequote:
Prefereer nu een avondje op de bank ipv van een avondje ergens in een club.quote:Op zondag 1 december 2024 03:34 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik ben al heel geleden gestopt met poedertjes en pillen ,blowen doe ik ook niet meer , heel soms een wijntje
Maar dat zegt niets over braaf zijn
quote:Op zondag 1 december 2024 03:35 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Haha maar niet met alcohol. Alweer een half jaar geen alcohol gehad en verder nog nooit andere drugs gebruikt, zelfs geen jointje
ja nouja twee verschillende dus, nu was die van mij ernstiger want nekwervel gescheurd etc. ziekenhuisb ambulance veel hechtingen enzo.quote:Op zondag 1 december 2024 03:31 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Black-Out is wat mij betreft gaten in je geheugen. Ben wel eens out gegaan, dat is wat anders. Kan me dat goed herinneren. We waren al twee dagen en nachten bezig en toen wilde ik op een gegeven moment opstaan toen het licht uitging. Klapte zo met m’n bek op de plavuizen.
Ik ben al een tijd aan kwakkelen met van alles maar als dat weer goed zit en ik voel mij ook weer beter dan ga ik me weer lekker uitleven op de dansfeestjes.quote:Op zondag 1 december 2024 03:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Prefereer nu een avondje op de bank ipv van een avondje ergens in een club.
Heb je wel eens gehallucineerd? Dat is echt freaky.quote:Op zondag 1 december 2024 03:37 schreef kree het volgende:
[..]
ja nouja twee verschillende dus, nu was die van mij ernstiger want nekwervel gescheurd etc. ziekenhuisb ambulance veel hechtingen enzo.
maar ook gewoon keren dat alles prima ging en ik stukje ff niet mer herinnerde.
niet echt. maar dat komt ook omdat ik nooit gewoon drugs heb gebruikt. thank god en wil het niet ook, want weet al ben gelijk verslaafd dan. hahahaquote:Op zondag 1 december 2024 03:38 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Heb je wel eens gehallucineerd? Dat is echt freaky.
Leven elfen in roedels?quote:Op zondag 1 december 2024 03:38 schreef Homijn het volgende:
Als je een elf kent, ben je dan ook nog eenkennig?
quote:Op zondag 1 december 2024 03:39 schreef kree het volgende:
[..]
niet echt. maar dat komt ook omdat ik nooit gewoon drugs heb gebruikt. thank god en wil het niet ook, want weet al ben gelijk verslaafd dan. hahaha
quote:Alcoholhallucinose wordt gekenmerkt door een acuut ontstaan van vaak auditieve hallucinaties tijdens of na een periode van alcoholgebruik.
ik ken ditquote:
jammer maar snap, truste dan hequote:Op zondag 1 december 2024 03:44 schreef MizzezAmy het volgende:
Ondanks de gezelligheid is het voor mij nu tijd om te slapen![]()
Ik wens jullie nog een fijne voortzetting
Dus had je antwoord “ja” moeten zijn.quote:Op zondag 1 december 2024 03:44 schreef kree het volgende:
[..]
ik ken dit. hoef je niet te quoten, maar echt onwijze hallucinaties heb ik nooit gehad.
weet niet, mss. maar leg het maar ff uitquote:Op zondag 1 december 2024 03:48 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Dus had je antwoord “ja” moeten zijn.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 1 december 2024 03:47 schreef kree het volgende:
iemand nog liedje linkje ff tussendoor als kleine pauze?
mijn sowieso niet omdat het hier niet zo speelt ook trouwens, hoewel ik vind t grappig soms wel eens. en de liedjes ook wel, maar oke zelfs voor mij is dit nu ff te vroeg op de ochtendquote:
Geen idee, maar een elf bestaat uit twee enen. Maar tegelijkertijd ook weer uit alleen maar enen. Ik vind het lastig.quote:Op zondag 1 december 2024 03:41 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Leven elfen in roedels?
Of leven elven een solitair bestaan?
Ik heb er nooit een ontmoet
elf <> engel? laatste kan ik wel wat over zeggen.quote:Op zondag 1 december 2024 04:06 schreef Homijn het volgende:
[..]
Geen idee, maar een elf bestaat uit twee enen. Maar tegelijkertijd ook weer uit alleen maar enen. Ik vind het lastig.
Ja maar lag er ook vroeg inquote:Op zondag 1 december 2024 05:35 schreef Dotteke het volgende:
Hey Mascara-klodder. Ook al weer vroeg wakker
O lekker als je dat kan.quote:Op zondag 1 december 2024 05:36 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ja maar lag er ook vroeg in
Zo ontbijtje en nog even plat.
omdat we het over oude funk muziek hadden enzo. haha je weet dot waar ik jou icoontje op vindt lijkenquote:
O dan is het wel lekker als je nog even kan slapen.quote:Op zondag 1 december 2024 05:42 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Anders haal ik de middag niet en moet werken
Morguh nachtbrakert.quote:Op zondag 1 december 2024 05:43 schreef kree het volgende:
[..]
omdat we het over oude funk muziek hadden enzo. haha je weet dot waar ik jou icoontje op vindt lijken
Bekijk deze YouTube-video
enne morning terwijl jullie dat luisteren. koffie tiijd.
wat is er beter als wakker worden met deze klassieker enzoquote:
Jij ook het ritme van vroeg wakker worden?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |