Beste talgquote:Op donderdag 28 november 2024 22:01 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Room is de dikke vette laag die boven op de melk komt drijven als je het een tijdje laat staan, soort koeientalg eigenlijk.
quote:Op donderdag 28 november 2024 22:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Nee melk met veren was het ding net
quote:
Ik zag vandaag een auto staan met in grote letters op de zijkant 'ESS', stond bij een golfbaanquote:
Wijze lessen dit.quote:Op donderdag 28 november 2024 22:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
When you hungry: eat
When you tired: sleep
Roomijs 5% melkvet, Melkijs 2,5% melkvet.quote:Op donderdag 28 november 2024 22:02 schreef essnhills het volgende:
[..]
Met room, dat is romiger (joh) en vetter dan melk
quote:Op donderdag 28 november 2024 22:05 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik zag vandaag een auto staan met in grote letters op de zijkant 'ESS', stond bij een golfbaan
Wie?quote:
Zag er wel uit alsof het van de vrouw van een rijk zakenmannetje was die uit verveling een schoonheidssalonnetje is begonnenquote:
Lekker specifiek weerquote:Op donderdag 28 november 2024 22:08 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zag er wel uit alsof het van de vrouw van een rijk zakenmannetje was die uit verveling een schoonheidssalonnetje is begonnen
Bij de AH hebben ze deze week de Griekse yoghurt in de bonus, ook de volle vettequote:
Paardenmelkijs, gezond, lekker zoet, goed tegen darmrommelingen en op sommige Belgische boerderijen mag je het paard zelf melken.quote:
Denk zwarte Audi Q5 met goudkleurige stickers van sterretjes om 'ESS' heen en dan weet je denk ik genoegquote:
Doet mij er aan denken dat ik volgens mij nog een literbak bourbon vanille-ijs in de vriezer heb liggenquote:Op donderdag 28 november 2024 22:10 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
IJs in het algemeen is lekker.
@IJsdraakjequote:Op donderdag 28 november 2024 22:10 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
IJs in het algemeen is lekker.
quote:Op donderdag 28 november 2024 22:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Doet mij er aan denken dat ik volgens mij nog een literbak bourbon vanille-ijs in de vriezer heb liggen
Het wordt een zwarte dagquote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |