SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar oktoberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op donderdag 28 november 2024 20:29 schreef maily het volgende:
[..]
Dat mag ook weleens @:Aardappelschotel![]()
![]()
Je hebt toch ook een auto?quote:Op donderdag 28 november 2024 15:25 schreef Dotteke het volgende:
Krijg om 1 minuut over 11 een mail dat ik medicijnen bezorgd krijg. Zag die mail pas later. Ik moet vóór 11 bericht geven als het niet kan; Je kan volgen hoelaat het kan en dat wordt dus steeds verschoven.
En ik stond op punt van weggaan.
De brommobiel wilde niet starten anwb heeft hem gestart, hij staat nu al vanaf 13.46 te draaien voor de deur
Medicijnen zouden rond 14.15 komen, toen werd het tegen 15.20 uur en nu is het tegen 16.40 uur ppfffff
O ik lees nu de rest ... ellende weer ...![]()
Hoeft niet!quote:Op donderdag 28 november 2024 20:29 schreef maily het volgende:
[..]
Dat mag ook weleens @:Aardappelschotel![]()
quote:Op donderdag 28 november 2024 20:29 schreef maily het volgende:
[..]
Dat mag ook weleens @:Aardappelschotel
Cause there is always a wrong to your right 🎶![]()
Ist wat?quote:Op donderdag 28 november 2024 20:37 schreef Lovely het volgende:
En nu een nieuwe serie aan het kijken The Madness
Forum Opties Forumhop: Hop naar: