Ze komen met een nieuwbouwhuis.... In principe hoort daar het hele pakket bij qua onderhoud ook.quote:Op woensdag 27 november 2024 09:02 schreef ACT-F het volgende:
Het wordt een keer tijd dat mensen eerst nadenken voordat ze iets aanschaffen. Als je nergens een onderhoudscontract kan krijgen schaf dan ook geen warmtepomp aan
			
			
			
			Dit inderdaad. Hoogwerker nodig dus kansloos en als men dat doet is het gigantisch duur.quote:Op woensdag 27 november 2024 09:28 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als je het bericht leest dan zie je dat dat voornamelijk nieuwbouwwoningen betreft. Zag laatst ook een hele wijk waar dat ding in de 'schoorsteen' geplaatst was. Ja, succes met onderhoud dan.
			
			
			
			Dat is zo hoor. Ik en vele anderen zeggen dat een WP op een dak in zo’n schoorsteen niet te doen is. En gewoon niet te servicen.quote:Op woensdag 27 november 2024 19:36 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Hoogwerker nodig dus kansloos en als men dat doet is het gigantisch duur.
Het blijkt dat de bouwers niet verder kijken dan hun neus lang is en dat er geen instantie is die dit controleert of daar normen en vereisten voor oplegt. Erg slecht allemaal.
			
			
			
			Komt door de eeuwige vernieuwing van certificaten die maar 1 jaar geldig zijn .quote:Op woensdag 27 november 2024 09:29 schreef stavromulabeta het volgende:
Is dat nou heel anders dan met een CV-ketel? Ik hoor ook overal klachten om mij heen dat onderhoudsbedrijven voor servicecontracten voor CV-ketels opzeggen vanwege personeelstekort. Het zelfde geldt voor die onhandige plek.
			
			
			
			Dat heet huren bij consumenten.quote:Op woensdag 27 november 2024 12:12 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Eigenlijk een gemiste kans dat er in de woningbouw geen DBM-contracten zijn. Moest je eens zijn wat voor een onderhoudsvriendelijke oplossingen en materialen dan ineens gekozen worden.
			
			
			
			
			
			
			
			Het artikel benoemt ook dat er veel klachten 'de afgelopen 4 weken' worden ontvangen. Daar moet toch wel een relatie zitten met het seizoen en (bijv.) niet goed functionerende warmtepompen nu je je huis wilt verwarmen? Zijn die dingen -ondanks blijkbaar nieuwbouw- dan zo storingsgevoelig dan dat je onderhoud nu niet kan wachten?quote:Op woensdag 27 november 2024 11:18 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
De klachten gaan voornamelijk om nieuwbouwwoningen volgens het artikel.
Dan heb je niet zoveel keuze.
			
			
			
			
			
			
			
			Of mensen die geen ltv gewend zijn en heel de tijd de thermostaat naar 16 terugzetten in de nacht.quote:Op woensdag 27 november 2024 22:27 schreef Lospedrosa het volgende:
Met onderhoudsmonteur bedoelen ze hier eigenlijk een bitch die komt opdraven als men wat te janken heeft.
Een goed gemonteerde warmtepomp hoef je jaren niks aan te doen.
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |