Een trade gaat niets oplossen , eerder dat ze 1 weg moet kiezen als elk ander normaal gerunde team en niet spelers draften die niet passen bij de coach of speelstijl en dat dan erdoorheen willen drukken ten koste van alles.quote:Op vrijdag 20 december 2024 11:29 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb de laatste tijd veelvuldig de naam van Vucevic zien vallen, en dat zou inderdaad een stap in de goede richting zijn, alleen zie ik het niet gebeuren met Kerr en zijn voorliefde voor kleine spelers.
Niemand kan tegen de Hornetsgoden op op dat vlak.quote:Op zaterdag 21 december 2024 04:27 schreef 3rr0r het volgende:
Ik keek even Heat Thunder met OKC commentatoren, wat een trieste homer knakkers zijn dat dan
Maar dat is bij nagenoeg elk team zo, is bij OKC niet anders natuurlijk.quote:Op zaterdag 21 december 2024 04:27 schreef 3rr0r het volgende:
Ik keek even Heat Thunder met OKC commentatoren, wat een trieste homer knakkers zijn dat dan
Nee ik heb zo goed als elke dag potjes opstaan en dit was significant anders, opvallend, gewoon sneu eigenlijk. Heb zefs even een stream opgezet van een bekende website en de chatbox stond vol met opmerkingen erover.quote:Op zaterdag 21 december 2024 15:40 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Maar dat is bij nagenoeg elk team zo, is bij OKC niet anders natuurlijk.
Wtf hoe dan. Normaal kijk ik met regelmaat Heat maar zag dat ze met 20 ofzo voorstonden dus had maar direct Warriors Wolves opgezet. 8-37 is belachelijk.quote:
Ik heb deze pot niet met OKC commentaar gezien, dus ik weet niet hoe het deze keer was. Normaal wordt er naar mijn mening alleen gezeurd over free throws die veel te vaak niet gegeven worden en als er scheidsrechterlijke dwalingen plaats vinden.quote:Op zondag 22 december 2024 03:20 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Nee ik heb zo goed als elke dag potjes opstaan en dit was significant anders, opvallend, gewoon sneu eigenlijk. Heb zefs even een stream opgezet van een bekende website en de chatbox stond vol met opmerkingen erover.
Was anders een zekere playoff ploeg geweest. Kan nu nog steeds maar het zal knokken worden.quote:Op zondag 22 december 2024 13:15 schreef GotenSSJ het volgende:
Orlando heeft ook echt pech dit seizoen, nu Mo Wagner weer zwaar geblesseerd.
Banchero komt binnenkort al terugquote:Op zondag 22 december 2024 16:07 schreef Hathor het volgende:
[..]
Was anders een zekere playoff ploeg geweest. Kan nu nog steeds maar het zal knokken worden.
Las gisteren oid nog dat die nog geen enkele contact-training heeft gedaan anders, dus daar zou ik niet zomaar van uit gaan.quote:
Oh meende dat te horen van de commentatoren toen ik en stuk wedstrijd van ze keek van de week. Misschien verkeerd gehoord of ze hebben me beflikkerd.quote:Op zondag 22 december 2024 16:37 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Las gisteren oid nog dat die nog geen enkele contact-training heeft gedaan anders, dus daar zou ik niet zomaar van uit gaan.
Was gewoon een simpele aanvallende fout. Die stennis van hem sloeg idd nergens op.quote:Op dinsdag 24 december 2024 02:05 schreef 3rr0r het volgende:
Tsja, deze heeft hij aan zichzelf te danken, ging haar intimideren nadat hij een charge op Wemby deed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |