SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar oktoberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Was ook maar mekkeren om het mekkeren hoor, dit ging bij deze rekening om 248 euro meen ik me te herinneren. Maar gelijk 8 euro erbij op geloof 4 dagen na de vervaldatum alquote:Op vrijdag 15 november 2024 23:06 schreef kree het volgende:
[..]
ah ok nou heet hier anders enzo rijn gouwe land ofzo. maarja dat is duizend ofzo en nog wat per jaar, maar die had ik meegenomen al erbuiten eigenlijk![]()
Ik moest er zelf om grinniken toen die brief in de brievenbus lag
Lach met een schone bips![]()
wat zijn jullie vaste lasten ongeveer dan per maand? vraag me dat altijd af. maar bedoel incl energie en levenskosten etc en verzekeringen enzo?quote:Op vrijdag 15 november 2024 23:10 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Was ook maar mekkeren om het mekkeren hoor, dit ging bij deze rekening om 248 euro meen ik me te herinneren. Maar gelijk 8 euro erbij op geloof 4 dagen na de vervaldatum al![]()
Ik moest er zelf om grinniken toen die brief in de brievenbus lagDo what you love, love what you do!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: