Het mooiste nummer aller tijden verwacht ik vandaag nog wel ergens inderdaad.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:01 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Gelukkig ook nog plek voor het mooiste nummer allertijden en de beste Smashing Pumpkins dus
Na Green Lizard als het goed is jaquote:Op woensdag 6 november 2024 13:07 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Het mooiste nummer aller tijden verwacht ik vandaag nog wel ergens inderdaad.
(Ik doelde op New Born, red.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:08 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Na Green Lizard als het goed is ja
Ik geloof in God, maar Trump is de duivel.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:11 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Alleen als ik Trump vandaag hoor praten over Gods wil dat hij president wordt, wordt het idee van een alwetende God opeens eng
Lee Scratch Perry (of Max Romeo) was inderdaad ook wel een goeie geweest voor in de Kink1500. Als Ben Howard erin kan waarom dan Lee Scratch Perry nietquote:Op woensdag 6 november 2024 13:12 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik geloof in God, maar Trump is de duivel.
Met elke plaat die verstrijkt is de kans dat we Mia nog horen kleiner.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
Raadselband Pumpkins. 9 uitvallers nog uit die groep die ik eigenlijk niet af wil schrijven.
In dit kader ook jammer dat God & Satan van Biffy Clyro uit de lijst is gevallen. Waarschijnlijk dan.quote:Op woensdag 6 november 2024 13:16 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Lee Scratch Perry (of Max Romeo) was inderdaad ook wel een goeie geweest voor in de Kink1500. Als Ben Howard erin kan waarom dan Lee Scratch Perry nietal was het maar een heel klein stukje in pakweg een nummer van The Prodigy
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |