Ik hoop serieus dat ze gewoon normaal gaan racen. Het kan dan in ieder geval echt een leuke wedstrijd worden. Ik acht de kans wel klein, want je zal zien dat Norris en McLaren constant op de radio gaan hangen.quote:Op zondag 3 november 2024 14:00 schreef RealistAtheist het volgende:
Overigens is de kans dat er een staande start komt 0 natuurlijk. Lekker paar rondjes achter de safetycar waarna Norris het tempo mag gaan bepalen. Een staande start is veel te risicovol voor Norris.
Ja, lijkt er wel op, want RB is inderdaad niet altijd achterin, maar wist niet dat dat een keuze was, dacht gewoon meer keuze/logica van FIA ofzo, want had nergens anders gelezen dat dat zo werktquote:Op zondag 3 november 2024 14:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
RB kiest voor of achter, daarna is het WK stand.
Het wordt vandaag niet droog.quote:Op zondag 3 november 2024 14:03 schreef bedachtzaam het volgende:
Het zal me niet verbazen als de race start terwijl het droog is, die staande start zie ik dus wel gebeuren.
Droog lucht blazer erover en gaan met die banaanquote:
Ik ga er uit van het eerste en niet van het laatste.quote:Op zondag 3 november 2024 14:09 schreef Nebelwerfer het volgende:
Eerder waren dit de races waarvan je stiekem verwachtte dat Verstappen geniaal naar voren komt.
Tegenwoordig ben je banger dat de boel verneukt gaat worden.
In die zin kan het gelukkig alle kanten nog op ja. Ik denk wel dat starten het gunstigste is voor Max. Dan heeft hij iig de gridstraf ingelost. Als de race daarna alsnog stilgelegd wordt voordat 75% gereden is loopt Norris niet heel veel uit. Als wel de hele raceafstand gereden wordt geef ik Verstappen overigens nog wel kansen ook. Mits het (klets)nat blijft. Dan zie ik hen zomaar nog naar het podium rijden. Helemaal als er nog een safetycar op een gunstig moment komt.quote:Op zondag 3 november 2024 14:02 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik hoop serieus dat ze gewoon normaal gaan racen. Het kan dan in ieder geval echt een leuke wedstrijd worden. Ik acht de kans wel klein, want je zal zien dat Norris en McLaren constant op de radio gaan hangen.
Aan de andere kant, als er minder dan 25% wordt gereden dan krijgt Norris maar 6 punten, dus dat zou gunstig zijn voor Max, dus het is ook niet zo dat niet rijden of heel weinig rijden in het voordeel van Norris is.
Ze kunnen ook moeilijk 75% van de race achter de SC rijden en dan 2 rondjes loslaten om maar de volle punten te geven.
Matige kwaliteit inderdaad.quote:Op zondag 3 november 2024 13:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jep.
Heel discutabel.
Gister
Vandaag.
Dit kan niet toevallig zijn.
Op 1.37 geel en 1.35 Leclerc ervoorquote:Op zondag 3 november 2024 14:01 schreef Nattekat het volgende:
Gecheckt; Stroll raakte de muur op 1:42. Leclerc gooide Verstappen uit de top 10 op 1:35.
Ja, leuk dat het op tv pas op 1:37 geel werd, maar Stroll stond daarvoor al een paar seconden stil op de kaart rechts in beeld.quote:Op zondag 3 november 2024 14:13 schreef franklop het volgende:
[..]
Op 1.37 geel en 1.35 Leclerc ervoor
Nice voor Maxquote:
3 plekken al!quote:
Dat kan in ieder geval niemand ontkennen.quote:
Geluk van een kampioenquote:
quote:
Het wordt vooral damage control vrees ik.quote:Op zondag 3 november 2024 14:18 schreef LTVDK het volgende:
Als het een goede regenrace wordt en de FIA niet weer alles loopt te verkutten zie ik Max nog wel winnen. Maar ja, FIA ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |