Wat zou je er wel voor willen hebben?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 00:03 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Als dit zo blijft zoek ik wel een organisatie die het goed kan gebruiken inderdaad
Dit is niet altijd waar hoor. Ik heb afgelopen jaar ook regelmatig gezegd dat ik niks wilde (wilde dan ook eigenlijk geen appjes en zeker geen telefoontjes). Ik vond het echt ruk als dat genegeerd werd.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 03:52 schreef Kaatje1 het volgende:
Ook al zegt ze van niet (wil niemand tit last zijn) zal ze het vast leuk vinden. Jullie kunnen het toch goed vinden met elkaar? Zeg je gewoon dat je het niet voor haar doet maar voor jezelf 😉
Wat zou je er wel voor willen hebben?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 00:03 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Als dit zo blijft zoek ik wel een organisatie die het goed kan gebruiken inderdaad
Natuurlijk, jij zat in een hele andere situatie. Maar ik schatte meer in dat oma niemand tot last wil zijn.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:14 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dit is niet altijd waar hoor. Ik heb afgelopen jaar ook regelmatig gezegd dat ik niks wilde (wilde dan ook eigenlijk geen appjes en zeker geen telefoontjes). Ik vond het echt ruk als dat genegeerd werd.
Ik heb echt momenten gehad dat ik zelfs het krijgen van een appje te veel en te zwaar vond. Last had van de druk om te reageren. Of moeten bedenken wat ik nou toch eens kon antwoorden op die moeilijke vragen.
Niet dat oma heeft wat ik had, maar even voor het andere perspectief.
Dat weet ik eigenlijk niet, maar dit ging om alles, dus machine met zo’n 11 accessoires. De goedkoopste klopper is al duurder.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:09 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat zou je er wel voor willen hebben?
Mogguh.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 07:14 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dit is niet altijd waar hoor. Ik heb afgelopen jaar ook regelmatig gezegd dat ik niks wilde (wilde dan ook eigenlijk geen appjes en zeker geen telefoontjes). Ik vond het echt ruk als dat genegeerd werd.
Ik heb echt momenten gehad dat ik zelfs het krijgen van een appje te veel en te zwaar vond. Last had van de druk om te reageren. Of moeten bedenken wat ik nou toch eens kon antwoorden op die moeilijke vragen.
Niet dat oma heeft wat ik had, maar even voor het andere perspectief.
Het zijn lange dagen in zo'n ziekenhuis.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 00:30 schreef Tele6 het volgende:
Ik zit nu dus ook weer lekker want m'n ma wil absoluut niet dat ik bij oma op bezoek ga in het ziekenhuis, oma zelf zegt dat we vooral niet allemaal ineens langs hoeven te komen, en m'n tantes willen dat er op elk bezoekuur iemand is (dwz drie keer per dag).
Ben er nog niet uit wat ik ga doen. M'n moeder negeren sowieso. Maar verder geen idee in hoeverre oma bezoek nou leuk vindt of niet
Het komt wel dichtbij zoquote:Villa Gesell: del 19 al 24 de diciembre 1 Doble y 1 Single, 1 Depto con un dormitorio, Apart Dubrovnik con desayuno.
Vinted werkt echt veel beter bij kleding!quote:Op woensdag 30 oktober 2024 23:56 schreef Blues het volgende:
[..]
Mijn sneakers hebben veel views maar geen bod.
Wordt kringloop
Waarom heeft je moeder hier zo'n sterke mening over? Heb je daar enig idee van?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:10 schreef Tele6 het volgende:
Belt m'n moeder om me nogmaals te vertellen dat ik echt niet naar oma moet gaan dit weekend. Manmanmanmanman
Maar jij gaat toch ook wel eens zomaar naar oma?quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:10 schreef Tele6 het volgende:
Belt m'n moeder om me nogmaals te vertellen dat ik echt niet naar oma moet gaan dit weekend. Manmanmanmanman
Denk 2 redenen:quote:Op donderdag 31 oktober 2024 13:00 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Waarom heeft je moeder hier zo'n sterke mening over? Heb je daar enig idee van?
Zou lekker zelf je oma bellen en vragen wat zij wil. Als je wel gaat, hoef je dat je moeder ook niet per se te vertellen toch?
En anders ga je vanmiddag - dan ben je niet in het weekend geweest![]()
Nu ff een tuk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 31 oktober 2024 15:42 schreef Blues het volgende:
Dat was dan ook een drukke ochtend.😘 met veel info.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu ff een tuk.
Na hele ochtend in mn zkh voor bovenstaande, op t strand gebruncht.
We zijn kapot
Het heeft ook met de bestraling vd prostaat te maken, die kan de endeldarm beschadigd hebben, er kunnen verklevingen zitten, dit ziet hij pas als de buik open is en je kan levenslang darmproblemen houden waarbij je chronisch aan de diarree bent.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 17:22 schreef Kaatje1 het volgende:
Ach wat jammer dat de stoma nog even moet blijven. Maar 50% is in dit geval best wel weinig om dat risico te nemen.
Hopelijk werkt de fysio ook om een betere conditie op te bouwen dat over een paar maanden blijkt dat stoma weg wel kan.
Heftig weer voor jullie.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 17:11 schreef Blues het volgende:
Ja en wel wat teleurstelling ook.
Even verwerken, je hoopt toch altijd op wat positiever nws qua stoma opheffen. Maar toen ie uitlegde welke complicaties dan en waarom en minder dan 50% kans van slagen, is het nog steeds beter van niet.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |