IK HEB EEN EXCUUSquote:Op vrijdag 1 november 2024 14:47 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Projecteer jij nu je wintervachtje op een ander?
Zonder die poot was je wel ripped? Oh dan heb je idd even een excuus.quote:
Is het niet de algemene consensus?quote:Op vrijdag 1 november 2024 14:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dat is een beetje grof en niet volgens de gedragscode volgens mij
Een miskraam.quote:Op vrijdag 1 november 2024 14:49 schreef maxi-mus het volgende:
Overigens ging 'onze' kraam vandaag ook open maar er was iets met de afvoer ofzo, daardoor kan hij morgen pas verkopen.
Tot zover deze spannende anekdote.
Ik denk dat het voor mensen om me heen heel vermoeiend wordt als ik FOK! inwissel daarvoor.quote:Op vrijdag 1 november 2024 14:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Misschien heeft @:onlogisch betere dingen te doen dan een beetje lopen te Fokken.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De post is verwijderd, dus ik denk dat een van de volgende regels is overtreden:quote:Op vrijdag 1 november 2024 14:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Is het niet de algemene consensus?
Ik hou van Aziatenquote:Op vrijdag 1 november 2024 16:03 schreef RamboDirk het volgende:
Ik geloof niet in de keuze tussen een billenman of borstenman zijn. Ik ben beiden.
Ik ga straks uit etenquote:Op vrijdag 1 november 2024 17:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik ga bij m'n ouders eten en weet dus nog niet wat er op het menu staat.
Wat is mis met gewoon een schnitzel?quote:Op vrijdag 1 november 2024 17:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ga straks uit eten
Ik vermoed dat ik voor de ossenhaas ga
Als ze er schnitzels serveerden had ik er niet gereserveerd.quote:Op vrijdag 1 november 2024 17:32 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Wat is mis met gewoon een schnitzel?
Ik heb altijd een schnitzel. Ossenhaas heb ik nog nooit gehad. Een keer uitgenodigd bij een fancy restaurant met biefstuk. Wat een smerig vlees gewoon rood van binnen gadverdamme. Vlees moet gaar zijn, en niet rood.quote:Op vrijdag 1 november 2024 17:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Als ze er schnitzels serveerden had ik er niet gereserveerd.
Je bent een minderwaardig mensquote:Op vrijdag 1 november 2024 17:35 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Ik heb altijd een schnitzel. Ossenhaas heb ik nog nooit gehad. Een keer uitgenodigd bij een fancy restaurant met biefstuk. Wat een smerig vlees gewoon rood van binnen gadverdamme. Vlees moet gaar zijn, en niet rood.
Waarom nietquote:Op vrijdag 1 november 2024 12:03 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
@:caland vindt dit geen goed idee.
Eens met deze postquote:Op vrijdag 1 november 2024 17:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Je bent een minderwaardig mens
En bedankt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |