Ja maar hoe speel je vals, ik zou het niet weten. Begin nu wel erg nieuwsgierig te worden.quote:Op donderdag 21 november 2024 20:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat ging ook wel even door mijn hoofd.
Dan heb ik nog liever dat er echt overduidelijk vals gespeeld is.
Soms staan er bij de muscles mensen naast om eea in de gaten te houden. Blijkbaar had men dit akkefietje niet voorzien anders stond er wel iemand naast. Of het is een brain, maar daarbij kan ik nog minder bedenken dan bij een muscle. We weten het zometeenquote:Op donderdag 21 november 2024 20:06 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Ja maar hoe speel je vals, ik zou het niet weten. Begin nu wel erg nieuwsgierig te worden.
De laatste vragen voor de brains waren ook geen A of B vragen daar zou je nog mee kunnen seinen.quote:Op donderdag 21 november 2024 21:11 schreef Marrije het volgende:
[..]
Soms staan er bij de muscles mensen naast om eea in de gaten te houden. Blijkbaar had men dit akkefietje niet voorzien anders stond er wel iemand naast. Of het is een brain, maar daarbij kan ik nog minder bedenken dan bij een muscle. We weten het zometeen
Klopt, had ik ook aan gedacht. Jan was niet duidelijk in dat stukquote:Op donderdag 21 november 2024 21:22 schreef Soury het volgende:
[..]
De laatste vragen voor de brains waren ook geen A of B vragen daar zou je nog mee kunnen seinen.
Misschien spelen ze wel vals.. dan slaat Febo 2 vliegen in één klap.. hij kan weg met Melissa , en het Lievelingetje Evelien is geredquote:Op donderdag 21 november 2024 21:38 schreef Soury het volgende:
Denkt die gast nou dat hij met vage diarree klachten kan blijven
Duidelijk.. dan gaan er toch 2 koppels wegquote:Op donderdag 21 november 2024 21:46 schreef Marrije het volgende:
Dat valsspelen moet dus deze aflevering nog ergens gebeuren.
In deze eerste game niks kunnen ontdekken.
Jawel, Sem had vinger tussen het glas en de rand. Daarmee had hij veel meer steun.quote:Op donderdag 21 november 2024 21:46 schreef Marrije het volgende:
Dat valsspelen moet dus deze aflevering nog ergens gebeuren.
In deze eerste game niks kunnen ontdekken.
Nahja.. da's een millimeter , ze willen dat koppel blijkbaar graag weg hebbenquote:Op donderdag 21 november 2024 21:50 schreef Chanel5 het volgende:
Het was in beeld, zat op hem te letten en zijn handen waren al ver naar achter op het glas en toen zag je zijn pink om de rand gekruld.
Het was wel duidelijk maar of dat uitmaakt qua krachtquote:Op donderdag 21 november 2024 21:53 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nahja.. da's een millimeter , ze willen dat koppel blijkbaar graag weg hebben
[ afbeelding ]
Jan zei dat alle rooie randen verboden warenquote:Op donderdag 21 november 2024 21:58 schreef Soury het volgende:
[..]
Het was wel duidelijk maar of dat uitmaakt qua kracht
Lol eerst moesten ze blijven en nu niet meerquote:Op donderdag 21 november 2024 21:53 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nahja.. da's een millimeter , ze willen dat koppel blijkbaar graag weg hebben
[ afbeelding ]
Ah okquote:Op donderdag 21 november 2024 22:00 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Jan zei dat alle rooie randen verboden waren
Ja, Evelien met zoveel camtijd moest wel het lieverdje zijn..quote:Op donderdag 21 november 2024 22:00 schreef Soury het volgende:
[..]
Lol eerst moesten ze blijven en nu niet meer
Ja de bitch was wel een kijker kanon.quote:Op donderdag 21 november 2024 22:01 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ja, Evelien met zoveel camtijd moest wel het lieverdje zijn..
Ook leuk voor ze.. ze zitten net een weekquote:Op donderdag 21 november 2024 22:02 schreef Marrije het volgende:
Team oranje mag blijven.
Hoe fijn is dat
Of geen nieuwe brain deze week, alleen een muscle.quote:Op donderdag 21 november 2024 22:03 schreef 5thencounter het volgende:
Gaat Sem alleen? komt er een verse Boy voor Evelien?
Ze stond al bekend al allemansvriend, valt dus meequote:Op donderdag 21 november 2024 22:07 schreef Marrije het volgende:
[..]
Het goede nieuws is, ze is niet heart broken
Dat is idd de makkelijkste oplossing, en de hergroepering komt er aan dan kan Evelien weer een poging ondernemen om Aquaman in te palmenquote:Op donderdag 21 november 2024 22:09 schreef Marrije het volgende:
[..]
Of geen nieuwe brain deze week, alleen een muscle.
Ze hebben lang bovenaan gestaan, maar dat was eerder door Evelien dan Sem.. maar goed, de laatst week waren ze beroerd, dus Exit Semquote:Op donderdag 21 november 2024 22:15 schreef Soury het volgende:
Sem was nooit een speler voor dit spel.
En Eveline erinquote:Op donderdag 21 november 2024 22:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ze hebben lang bovenaan gestaan, maar dat was eerder door Evelien dan Sem.. maar goed, de laatst week waren ze beroerd, dus Exit Sem
Klopt. Zonder Evelien had het amper een week geduurd.quote:Op donderdag 21 november 2024 22:15 schreef Soury het volgende:
Sem was nooit een speler voor dit spel.
Zelfs de rolwagen aanpassen met treeplank omdat hij er niet bij kon, wel een foutje van de casting.quote:Op donderdag 21 november 2024 22:23 schreef Marrije het volgende:
[..]
Klopt. Zonder Evelien had het amper een week geduurd.
Beter zo.
Ze is een sterke speler, alles beter dan Sem.quote:Op donderdag 21 november 2024 22:31 schreef 5thencounter het volgende:
De Nieuwe.. Rowelll En Evelien zit er bijkans op klaar te komen om deze te pakken te krijgen
[ afbeelding ]
Grote kans dat ze 'm krijgt, de rest wil niet graag wisselen, Melissa blijft al aan haar gozeryje zitten, de rest is ingespeeld op elkaar, en Evelien zit zonderquote:Op donderdag 21 november 2024 22:36 schreef Soury het volgende:
[..]
Ze is een sterke speler, alles beter dan Sem.
Ze hangt wel graag de zieligert uit ja, maar ja zit ook niet veel "weerstand" aan, 2 weken geleden ging ze al onderuit wegens van alles tekortquote:Op vrijdag 22 november 2024 14:00 schreef Soury het volgende:
Ik vind Valerie een beetje een jankertje. Moest wel gniffelen om Jan die leek echt wel pissig op Sem. "Afscheid nemen, NU !! "
Evelien doet mij echt denken aan zo'n meid die het onpopulairste meisje was op de basis/hogere school omdat ze iedereen out-performde, daardoor nog verder buitengesloten werd en nog meer de boeken in dook. Sociaal is ze erg dominant en denk ook aardig achter de ellebogen. Ze kijkt ook beetje raar uit haar ogen. Niet de prettigste vibe. Ze heeft vast de broek aan thuis en een sulletje als vriend.quote:Op vrijdag 22 november 2024 13:11 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Van mij had Eveline ook weg gemogen, vreselijke vrouw, die zichzelf heel wat vindt. Leuk voor het programma mssn, maar dan zie ik liever een Valerie, die het heel moeilijk had met haar keuze. Gewoon een pure vrouw
Voor mij geen Valerie, jankt om alles een beetje té.quote:Op vrijdag 22 november 2024 13:11 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Van mij had Eveline ook weg gemogen, vreselijke vrouw, die zichzelf heel wat vindt. Leuk voor het programma mssn, maar dan zie ik liever een Valerie, die het heel moeilijk had met haar keuze. Gewoon een pure vrouw
Gedeeld 5e in het spel geteld, ipv gedeeld laatste. Denk ikquote:Op zaterdag 23 november 2024 17:52 schreef 5thencounter het volgende:
De ranking telling is me een raadsel waar de 2e punt van de laatste vandaan komt
[ afbeelding ]
Ik neem het ook op en kijk het lekker in de ochtendquote:Op zondag 24 november 2024 20:08 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ben aan het inhalen en volgende week volg ik weer gewoon
Ze is daarna wel op d'r plaats gezet als "veilige keus" voor mannen met een relatiequote:Op zaterdag 23 november 2024 16:56 schreef 5thencounter het volgende:
Het schijnt dat Bella het "Lekkere Wijf" stigma heeft.. wordt wéér door een nieuwe Muscle gekozen.. het ging opvallen![]()
[ afbeelding ]
Ik moest lachenquote:Op vrijdag 22 november 2024 21:50 schreef Soury het volgende:
Oh wtf die Melissa trekt haar domme smoel even open. Zo zeg boort Bella even de grond in over haar uiterlijk.
Vriendelijk bedoeld hoor
Helemaal met je eensquote:Op maandag 25 november 2024 12:45 schreef KapiteinChris het volgende:
Ik weet niet of het aan mij ligt, maar ik kan mij echt storen aan Evelien. In hoeverre is het normaal om meerdere malen te benadrukken dat je Cum Laude ben afgestudeerd? In mij optiek zegt dat niks over intelligentie, meer hoe streberig je bent. Op mij komt ze echt over als iemand die als slimste in de ruimte gezien wil worden.
Bella kan misschien snel beledigd zijn, maar die opmerking van die Haagse kleurplaat is toch not done?
Ik kan wel lachen over haar dwangmatige zwangerwens, als je echt álles hebbenwilmaar net dát niet lukken wilquote:Op maandag 25 november 2024 12:45 schreef KapiteinChris het volgende:
Ik weet niet of het aan mij ligt, maar ik kan mij echt storen aan Evelien. In hoeverre is het normaal om meerdere malen te benadrukken dat je Cum Laude ben afgestudeerd? In mij optiek zegt dat niks over intelligentie, meer hoe streberig je bent. Op mij komt ze echt over als iemand die als slimste in de ruimte gezien wil worden.
Bella kan misschien snel beledigd zijn, maar die opmerking van die Haagse kleurplaat is toch not done?
Plus is die kleurplaat zelf ook niet moeders mooiste, dat zal niet uit moeten maken maar dat soort uitspraken maken haar nog lelijker. Plus ze heeft het lichaam van een bouwvakker. Zoquote:Op maandag 25 november 2024 12:45 schreef KapiteinChris het volgende:
Ik weet niet of het aan mij ligt, maar ik kan mij echt storen aan Evelien. In hoeverre is het normaal om meerdere malen te benadrukken dat je Cum Laude ben afgestudeerd? In mij optiek zegt dat niks over intelligentie, meer hoe streberig je bent. Op mij komt ze echt over als iemand die als slimste in de ruimte gezien wil worden.
Bella kan misschien snel beledigd zijn, maar die opmerking van die Haagse kleurplaat is toch not done?
Dat dik gedrukte iddquote:Op maandag 25 november 2024 17:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Plus is die kleurplaat zelf ook niet moeders mooiste, dat zal niet uit moeten maken maar dat soort uitspraken maken haar nog lelijker . Plus ze heeft het lichaam van een bouwvakker. Zo
Zelfs haar tegenstandster vond haar keuze voor sport idioot dom, ze wist helemaal nietsquote:Op maandag 25 november 2024 22:09 schreef epicbeardman het volgende:
Wat een domme meiden zeg, niet normaal.
Die vragen waren allemaal zo simpel, echt een afgang voor Bella. Zeker met zo'n topprestatie van de muscle.
Goeie vraag, volgens mij gaat het alleen maar om wie de categorie keuze mag doen.. zoals Bella sport koos omdat haar spierbundel het tillen wonquote:Op maandag 25 november 2024 23:02 schreef Soury het volgende:
Wat was nou de toegevoegde waarde van de muscles om dat te winnen? Mis ik iets ofzo de dames moesten toch de punten winnen.
Oh nou dan had ik die kilo's lekker laten staanquote:Op maandag 25 november 2024 23:10 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Goeie vraag, volgens mij gaat het alleen maar om wie de categorie keuze mag doen.. zoals Bella sport koos omdat haar spierbundel het tillen won
De bedoeling is natuurlijk dat ze een categorie nemen waar ze véél van weten.. maarja Bello de trouwe hond wist van elke categorie helemaal nietsquote:Op maandag 25 november 2024 23:17 schreef Soury het volgende:
[..]
Oh nou dan had ik die kilo's lekker laten staan
Ja dom, maar dan is die categorie ook gelijk weg en kunnen de rest van de spelers het niet meer kiezen, of was de keus sport bv nog een keer te kiezen dan kan ik het voordeel van winnen wel begrijpen. (ik zit wat te veel in de bondgenoten modus)quote:Op maandag 25 november 2024 23:41 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
De bedoeling is natuurlijk dat ze een categorie nemen waar ze véél van weten.. maarja Bello de trouwe hond wist van elke categorie helemaal niets
Bijzonder dat zij die opmerking maakte richting Bella...die heeft dus werkelijk geen idee hoe ze er zelf uitziet. Heel mannelijk en ook behoorlijk Tokkie. Bella is m.i. het meest natuurlijk spontane meisje in het spel, ik kan me voorstellen dat zij steeds gekozen wordt boven die anderen.quote:Op maandag 25 november 2024 17:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Plus is die kleurplaat zelf ook niet moeders mooiste, dat zal niet uit moeten maken maar dat soort uitspraken maken haar nog lelijker. Plus ze heeft het lichaam van een bouwvakker. Zo
Ik heb het gevoel dat het bij Evelien een beetje compensatie gedrag is, omdat ze zich niet de mooiste voelt tussen deze meiden.quote:Op maandag 25 november 2024 12:45 schreef KapiteinChris het volgende:
Ik weet niet of het aan mij ligt, maar ik kan mij echt storen aan Evelien. In hoeverre is het normaal om meerdere malen te benadrukken dat je Cum Laude ben afgestudeerd? In mij optiek zegt dat niks over intelligentie, meer hoe streberig je bent. Op mij komt ze echt over als iemand die als slimste in de ruimte gezien wil worden.
Bella kan misschien snel beledigd zijn, maar die opmerking van die Haagse kleurplaat is toch not done?
Kijk!!! ik lees hier voor het eerst wat ik ook al zei over het bondjes hebben van Val en Bella.quote:Op dinsdag 26 november 2024 04:29 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het bij Evelien een beetje compensatie gedrag is, omdat ze zich niet de mooiste voelt tussen deze meiden.
Op het wel heel snel al beginnen met plannen en wie eruit te gooien na, vind ik haar meestal ook wel best te pruimen.
Beter dan die Melissa want idd, wat een opmerking. En over dat akkefietje met bella, als ze later tegen de meiden vertelt hoe en wat zegt ze letterlijk na wat bella zei: 'dat Valerie geen bondjes had met anderen.'
Dus niet Bella zelf. Helaas heeft niemand dat juist opgevangen.
Ik kijk het overigens 's nachts
Evelien stijgt wel wat in mijn top van de dames, Bella begint wat meer jankerig te worden. Evelien heeft toch maar gepresteerd met Sem die niet veel in zich had en weer is ze snel met deze gozer die qua kracht ook niet top is.quote:Op dinsdag 26 november 2024 04:29 schreef Clemanyana het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat het bij Evelien een beetje compensatie gedrag is, omdat ze zich niet de mooiste voelt tussen deze meiden.
Op het wel heel snel al beginnen met plannen en wie eruit te gooien na, vind ik haar meestal ook wel best te pruimen.
Beter dan die Melissa want idd, wat een opmerking. En over dat akkefietje met bella, als ze later tegen de meiden vertelt hoe en wat zegt ze letterlijk na wat bella zei: 'dat Valerie geen bondjes had met anderen.'
Dus niet Bella zelf. Helaas heeft niemand dat juist opgevangen.
Ik kijk het overigens 's nachts
Bella probeert alle ballen in de lucht te houden, met bondjes, vriendjes, spelletjes en is blijkbaar zo populair bij de Spiertjes dat ze bijna elke week wel door de Nieuwe Spier gekozen wordt..ze heeft zoals ze zelf al huilend zegt nooit landurige dekking van één partner en daar heeft Melis zwaar de pest over , jalouzie duidelijkquote:Op woensdag 27 november 2024 11:53 schreef Chanel5 het volgende:
Ik ben benieuwd hoe dit afloopt want dit begint op treiteren te lijken waar je bijna niets tegen kunt doen en de horde loopt mee en daar kan ik niet zo goed tegen.
Dennis vertrouwd haar ook al niet, wat een creep zeg met zijn beweringen dat hij alles doorziet, en zo voelt zij zich straks een beetje op een eilandje zitten en dat kan toch niet de bedoeling zijn.
Zo is het idd ook nog eens. Geen dekking van een min of meer vaste partner die ook zijn vriendjes al heeft gemaakt binnen de club maar het moeten doen met elke keer een nieuweling scheelt wel natuurlijk.quote:Op woensdag 27 november 2024 13:55 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Bella probeert alle ballen in de lucht te houden, met bondjes, vriendjes, spelletjes en is blijkbaar zo populair bij de Spiertjes dat ze bijna elke week wel door de Nieuwe Spier gekozen wordt..ze heeft zoals ze zelf al huilend zegt nooit landurige dekking van één partner en daar heeft Melis zwaar de pest over , jalouzie duidelijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |