abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 dinsdag 22 oktober 2024 @ 11:34:47 #1
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_215339074
De Amerikaanse burgerrechtenbeweging EFF en Signal-president Meredith Whittaker hebben gebruikers van dna-testbedrijf 23andMe opgeroepen om hun data te verwijderen. Aanleiding is dat de voltallige raad van bestuur van het bedrijf is opgestapt en het in financieel zwaar weer verkeert, laat TechCrunch weten. Mocht het bedrijf failliet gaan, dan zouden ook de gegevens van gebruikers onderdeel van de boedel kunnen worden.

Via 23andMe kunnen gebruikers hun dna laten testen om te zien waar hun voorouders vandaan komen en in contact te komen met andere familieleden op het platform. Daarnaast kan er ook worden getest op gezondheidsgerelateerde zaken. Het bedrijf kreeg vorig jaar met een gevoelig datalek te maken, waarbij de afstammingsgegevens van 6,9 miljoen gebruikers werden gestolen. 23andMe kwam onlangs een schikking van dertig miljoen dollar overeen, maar in het voorlopige schikkingsvoorstel, dat nog door de rechter moet worden goedgekeurd, vraagt het bedrijf om rekening te houden met de slechte financiële situatie.

23andMe stelt dat het privacybeleid niet verandert in het geval van een verkoop, maar organisaties zoals de EFF maken zich zorgen. "Als je een 23andMe-account hebt is het een goede dag om in te loggen en het verwijderen van al je data te verzoeken", zegt Eva Galperin van de EFF. Meredith Whittaker waarschuwt dat niet alleen directe gebruikers risico lopen. Als iemand in de familie dna met 23andMe heeft gedeeld loopt ook de rest van de familie risico, aldus de Signal-president, die oproept tot het verwijderen van accounts.

Bron: https://www.security.nl/p(...)+data+te+verwijderen

Aangezien je ook vanuit Nederland jouw dna kan opsturen voor onderzoek, is dit belangrijke informatie.
Tenzij het je geen zak interesseert dat jouw genetische data, of die van jouw directe familie, in verkeerde handen kan vallen uiteraard.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_215339099
En ze denken dat die data dan ook echt verwijderd wordt…
Die data is goudwaard voor veel bedrijven en zal hoe dan ook verkocht gaan worden. Het is wel het domste wat je kan doen naast natuurlijk al je privé gegevens aan meta en dergelijke geven
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 22 oktober 2024 @ 11:40:36 #3
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_215339116
Ze hadden er ook wel bij mogen vermelden dat je eventueel wel eerst even op het knopje kunt klikken om je data te downloaden, dan heb je het zelf tenminste nog :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_215339120
niet door hebben dat data eigenlijk nooit weg is :) ook met verwijderen niet
  dinsdag 22 oktober 2024 @ 11:43:30 #5
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_215339134
Een DNA databank, de natte droom van iedere politicus met een klein snorretje.
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
  dinsdag 22 oktober 2024 @ 11:43:37 #6
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_215339135
Seauberzo vrijwillig je DNA laten vastleggen in een database van één of ander bedrijf: :') :') :')

Dan ben je echt niet wijs hoor.
Huilen dan.
pi_215339151
Boeiend.
Ik heb niks te verbergen.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_215339313
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 oktober 2024 11:45 schreef superniger het volgende:
Boeiend.
Ik heb niks te verbergen.
Denk je. Maar wat als je DNA gaat vallen in de groep “hoge risico ziekte X”? Je premie gaat direct omhoog. Of in de toekomst “je hebt gen Y of Z” die ook vaak bij moordenaars wordt gezien. Je valt dan direct in een risico groep.

Je denkt nu dat je niks te verbergen hebt. Dat betekend niet dat er niks te vinden is.
  dinsdag 22 oktober 2024 @ 12:39:39 #9
37248 BertV
Klei indiaan
pi_215339520
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 oktober 2024 11:43 schreef Isdatzo het volgende:
Seauberzo vrijwillig je DNA laten vastleggen in een database van één of ander bedrijf: :') :') :')

Dan ben je echt niet wijs hoor.
Papa, ben jij het?

Door het resultaat van een DNA-test voor de lol heb ik nu meer vertrouwen in bedrijven dan in mijn opvoeders.

Verder lopen mijn verwanten nu de kans dat ze tegen de lamp lopen bij een misdrijf.
Daar hebben ze inderdaad niet voor gekozen.
Handgemaakt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')