Als die het niet doet denk dat je hem even Morissettequote:Op dinsdag 22 oktober 2024 10:01 schreef Wereldgozer het volgende:
Wilde net een nummertje van die canadese zangeres luisteren, maar weet niet of de radio Alanis. @:haags
Nee, dat red ik nog nietquote:Op maandag 21 oktober 2024 23:38 schreef Xilia het volgende:
Even over de meet waar ik verder niks van wist,
Ik krijg dat soort dingen niet altijd mee![]()
Zou ik mogen weten wie er allemaal komen behalve @:Liesje1979 en @:Dr_Flash
Komen jullie ook @:essnhills @:Nizno?
quote:
Zeg, ik ben net wakkerquote:Op dinsdag 22 oktober 2024 10:31 schreef rival het volgende:
[..]
Meteen die mond nog wijder. Die heeft er zin in.
quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 10:35 schreef rival het volgende:
[..]
Dat is voor sommige mensen het ideale moment.
Onthoud dat jongens en meisjes. 3,2 miljard jaar geleden was het leven een stuk simpelerquote:De meteoriet had een diameter van zo'n 37 tot 58 kilometer en landde waarschijnlijk in de oceaan, zegt onderzoeker Drabon. Daardoor ontstond een tsunami, die wereldwijd overstromingen veroorzaakte. Ook zou de atmosfeer door de inslag zo erg zijn opgewarmd dat de bovenste laag van de oceaan begon te koken.
Op de langere termijn profiteerden micro-organismen volgens onderzoekers van de inslag, die werkte als een "gigantische kunstmestbom". "We denken doorgaans dat meteorietinslagen rampzalig en schadelijk zijn voor het leven", aldus Drabon. "Maar 3,2 miljard jaar geleden was het leven een stuk simpeler. Micro-organismen zijn relatief eenvoudig, veelzijdig en ze planten zich razendsnel voort."
Ik mis die goeie ouwe tijd.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 10:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Onthoud dat jongens en meisjes. 3,2 miljard jaar geleden was het leven een stuk simpeler
Relatief weinig computergezeikjes toen.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 10:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Onthoud dat jongens en meisjes. 3,2 miljard jaar geleden was het leven een stuk simpeler
Je hoofd zit er nog wel op je romp?quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 10:54 schreef Ama het volgende:
Mijn stem is half verdwenen en mijn nek doet pijn door het headbangen maar wat een avond.
Ja hahaha. Wel een wonder na gisteren maar het werkt nog. Moet vaker met mensen gaan die ook schijt hebben aan de wereld. Wat een lol heb ik gehad.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 11:00 schreef Karzai het volgende:
[..]
Je hoofd zit er nog wel op je romp?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |