Daar had meneer Tyson vroeger geen enkel probleem mee hoorquote:Op vrijdag 15 november 2024 23:09 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik denk overigens dat dit rigged als een motherfucker is. Als Tyson Paul in ronde één kapotslaat en hij niet verder kan, dan is dat niet goed voor het spektakel, tijd, geld, kijkcijfers, etc. Nee, dit potje moet zo lang mogelijk gerekt worden.
Dus dat gaat sowieso niet gebeuren. Het zou me niet eens verbazen als Tyson ‘verliest’ in plaats van verliest,.
Nee, maar dit is een andere tijd en we hebben te maken met Netflix en een influencer.quote:Op vrijdag 15 november 2024 23:26 schreef Droopie het volgende:
[..]
Daar had meneer Tyson vroeger geen enkel probleem mee hoor
Het is zijn handelsmerk.
Ik ben vroeger zo vaak na 1 ronde weer naar bed gestuurd.
Maar ik weet niet of ie nog steeds zo hard slaat, denk van wel.
mike tyson is mike tyson (hoop ik dan), die klap is ook niet gespeeld en dat influencer gedoe zal hem weinig zeggen.quote:Op vrijdag 15 november 2024 23:28 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Nee, maar dit is een andere tijd en we hebben te maken met Netflix en een influencer.
We zullen zien. Zoals ik zei: ik hoop dat ik ongelijk heb. Het liefst zie ik Paul zelf ook compleet naar de tyfus de ring uitgedragen worden.quote:Op vrijdag 15 november 2024 23:31 schreef Droopie het volgende:
[..]
mike tyson is mike tyson (hoop ik dan), die klap is ook niet gespeeld en dat influencer gedoe zal hem weinig zeggen.
Want ja, Jake Paul is een influencer, maar toch een redelijk goede bokser in zijn categorie.
Zet hem in de ring tegen een wereldkampioen en hij ligt binnen 10 seconden in de touwen.
Ben je bekend met de oude tijden, hoe dat ging met bokspromotors.
Dat werd gedaan door een vent met een bijzonder kapsel en grote bek haha.
En dan is Leerdam er ook klaar mee en hoeven we tijdens het NK sprint ofzo niet de hele tijd te schakelen naar Jake fucking Paul op de tribunequote:Op vrijdag 15 november 2024 23:34 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
We zullen zien. Zoals ik zei: ik hoop dat ik ongelijk heb. Het liefst zie ik Paul zelf ook compleet naar de tyfus de ring uitgedragen worden.
quote:Op vrijdag 15 november 2024 23:53 schreef Forumtijger het volgende:
Laatste update is dat het gevecht tussen Jake en Mike pas rond 05.00 uur is omdat er eerst nog andere bokswedstrijdem plaatsvinden,wat het enigszins onduidelijk maakt wat nu het exacte tijdstip gaat zijn, want ergens anders lees ik nog steeds dat het om 02.00 uur begint... 🤔
Het evenement begint om 2 uur, dan is er een paar uur lang serieus boksen om echte titels. Als het echte werk klaar is, komt als toetje het theaterstuk tussen Paul en Tyson, dat zal dan rond 5 uur ofzo zijn, afhankelijk van hoe lang die ervoor duren.quote:Op vrijdag 15 november 2024 23:53 schreef Forumtijger het volgende:
Laatste update is dat het gevecht tussen Jake en Mike pas rond 05.00 uur is omdat er eerst nog andere bokswedstrijdem plaatsvinden,wat het enigszins onduidelijk maakt wat nu het exacte tijdstip gaat zijn, want ergens anders lees ik nog steeds dat het om 02.00 uur begint... 🤔
quote:De wedstrijd tussen Jake Paul en Mike Tyson barst zaterdag 16 november los in het AT&T Stadium in Arlington in Texas. Wil je het gevecht van de eeuw live aanschouwen, dan zul je wel moeten opblijven. Het evenement begint namelijk om 2.00 uur Nederlandse tijd, in de nacht van vrijdag op zaterdag.
Zorg maar dat je genoeg bier in de koelkast hebt staan met je topic.quote:Op zaterdag 16 november 2024 01:00 schreef 3rr0r het volgende:
Er is gewoon een boksen topic hoor
SPT / [Boksen] #11 AJ vs Ngannou
Maar goed dat weten dagjesmensen niet.
Gewoon Netflix openen: https://www.netflix.com/nl/title/81764952quote:Op zaterdag 16 november 2024 01:38 schreef Werkperd het volgende:
Niemand livestream link?? Kom op man...
Heb geen netflix pik. Anders vraag ik toch niet om livestreamquote:Op zaterdag 16 november 2024 01:40 schreef damsco het volgende:
[..]
Gewoon Netflix openen: https://www.netflix.com/nl/title/81764952
Oké, ik ga nu kijken. Laat je wel weten hoe het was.quote:Op zaterdag 16 november 2024 01:42 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Heb geen netflix pik. Anders vraag ik toch niet om livestream
Google anders totalsportek, die website gebruik ik vaak. Denk niet dat ik link mag delen maar zie wel wat livestreams daar.quote:Op zaterdag 16 november 2024 01:42 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Heb geen netflix pik. Anders vraag ik toch niet om livestream
Heb al wat via Turken hack forums gevonden. Hopen dat het online blijft de stream.quote:Op zaterdag 16 november 2024 01:58 schreef damsco het volgende:
[..]
Google anders totalsportek, die website gebruik ik vaak. Denk niet dat ik link mag delen maar zie wel wat livestreams daar.
5 uur Jake/Tysonquote:Op vrijdag 15 november 2024 20:22 schreef heywoodu het volgende:
Niet heel veel zin om in deze debiele Jake Paul-hype mee te gaan, maar ja, toch nieuwsgierig. Is het nou vannacht om 02.00 uur of om 05.00 uur onze tijd (wat er voor hun gebeurt boeit me niet zo)?
Edit: Ah, het staat op de card met een paar serieuze wereldtitelgevechten, misschien toch het deel ervoor ook maar even kijken dan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |