Nou en of. Toen ik die oudste zus voor het eerst zag, toen Gino vermist was, dacht ik heel kort door de bocht dat het een junkie was die zelf haar broertje misschien iets had aangedaan.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 14:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Kon me na het zien van die zusjes niet echt aan de indruk onttrekken dat het een beetje tokkies waren. Even los van dit vreselijke leed natuurlijk. Arme zielen.
Nu komt die smeerpijp van een pa weer het riool uit omdat ie geld ruikt. Past wel in dat beeld.
Ik word hier echt misselijk van. Waarom krijgt een dader nog een laatste woord?quote:
https://www.l1nieuws.nl/n(...)onbeschrijfbare-leedquote:Een journalist zou na het spreekrecht aan de deur zijn geweest van een van de slachtoffers. Dat vindt justitie te ver gaan. Dat had via een advocaat moeten lopen. Verder wil het OM niet in herhaling treden. De strafeis is in de ogen van de officier van justitie passend en geboden.
Het verbaast me niks als het SBS6 is, het zal niet de eerste keer zijn dat die zoiets smerigs doen.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 17:34 schreef Nober het volgende:
14:06 uur - Het Openbaar Ministerie
[..]
https://www.l1nieuws.nl/n(...)onbeschrijfbare-leed
Welke journalist was dit?
Lees op de stentor dat het een Limburgse journalist betreft.quote:Op vrijdag 18 oktober 2024 17:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het verbaast me niks als het SBS6 is, het zal niet de eerste keer zijn dat die zoiets smerigs doen.
Het is helaas wél een bewezen zeer gevaarlijk mens. En daar valt niks aan te veranderen. Dus die moet je opgesloten houden want anders gaat de knop nog eens om met alle tragische gevolgen van dien.quote:Zijn advocaat Sjanneke de Crom noemde de strafeis van 28 jaar vanochtend 'een absurd hoge eis'. "Hier zit geen monster, geen roofdier, hier zit een mens", zei ze over M.
Oh johhhh meen je?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |