Oke, misschien heb je gelijk en zullen woorden hem nooit raken. Ik kon gewoon niet zo goed tegen dreigende toontje van de oudere zus. Vind dat zelf altijd wat minder sterk. Maar goed, dat doet ook niet ter zake. Ze mag natuurlijk alles zeggen tegen Donny. De schade die hij bij de familie van Gino heeft aangericht is onmenselijk.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 07:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Donny die geraakt wordt door de emoties van een ander? Heb je überhaupt deze zaak wel gevolgd of ben je nu aan het trollen ?
Je zou het maar meemaken wat zij hebben meegemaakt. En sommige mensen hebben het hart op hun tong, laat ze zich uiten zoals ze willen.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 11:40 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Oke, misschien heb je gelijk en zullen woorden hem nooit raken. Ik kon gewoon niet zo goed tegen dreigende toontje van de oudere zus. Vind dat zelf altijd wat minder sterk. Maar goed, dat doet ook niet ter zake. Ze mag natuurlijk alles zeggen tegen Donny. De schade die hij bij de familie van Gino heeft aangericht is onmenselijk.
Levenslang zonder kans op vervroegde vrijlating zou natuurlijk een hele passende straf zijn. Ik vrees dat hij er met een jaartje of 30 mee weg komt
Waarom wordt er niet gesproken over het wegmaken van zijn lichaam?quote:Op woensdag 16 oktober 2024 11:34 schreef -river- het volgende:
Ontvoering, seksueel misbruik, zware mishandeling en het vermoorden van Gino is wettig en overtuigend bewezen, zegt de OvJ. Evenals het bezit, maken en verspreiden van kinderporno, en het misbruiken van een minderjarige jongen.
Dat snap ik ook niet.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 11:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Waarom wordt er niet gesproken over het wegmaken van zijn lichaam?
Ik mag hopen dat ze maximaal inzettenquote:Op woensdag 16 oktober 2024 11:56 schreef Jor_Dii het volgende:
De eis zal wel zo'n 22-26 jaar worden.
Nee zeker, zij mag zich uiten zoals zij dat wil. Heeft ze alle recht toe.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 11:51 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Je zou het maar meemaken wat zij hebben meegemaakt. En sommige mensen hebben het hart op hun tong, laat ze zich uiten zoals ze willen.
quote:Over zes minuten, als ik de strafeis uitspreek, zijn we precies 2 uur en 20 minuten aan het woord. Het is exact de tijd dat Gino in de woning van M. aanwezig is geweest. Het is belangrijk om te beseffen hoe lang dat is, als u zich straks weer terugtrekt", houdt de officier de rechters voor.
Het OM gaat niet voor levenslang, hoewel dat gezien de ernst van de feiten 'terecht zou zijn'. Maar een combinatie van levenslang en tbs is in Nederland niet mogelijk. En het risico dat M. gratie krijgt en zonder behandeling ooit weer de maatschappij in stapt, wil het OM niet lopen.
quote:Het OM eist 28 jaar cel met aftrek van voorarrest. Daarnaast eist het OM tbs met dwangverpleging. En dat niet eerder dan dat M. zijn gevangenisstraf helemaal heeft uitgezeten.
Even teruglezenquote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:17 schreef Confetti het volgende:
Zou mooi zijn als zijn behandeling pas begint als zijn straf erop zit. Dat is de facto levenslang omdat zo'n gestoorde behandelen niet zo snel zal lukken.
Dat gezegd hebbende zouden we eens als maatschappij een discussie moeten gaan hebben wat een mens een mens maakt. En wat nodig is om iemand die status te ontnemen.
mag hopen dat die sick fuck nooit meer vrij komt..quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:10 schreef Haags het volgende:
Er was maar 1 gepaste straf en dat was opknopen aan de hoogste boom.
Dat is een reuzensequoia.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:10 schreef Haags het volgende:
Er was maar 1 gepaste straf en dat was opknopen aan de hoogste boom.
Wat mij betreft krijgt elke gedetineerde, ongeacht waarom die zit, een foldertje over euthanasie in zijn cel.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:09 schreef Scrummie het volgende:
Redelijke eis.
Jammer dat we geen spuitjes geven in dit land.
Dat kunnen ze met deze eis realiseren, maar met levenslang niet. Dan loop je namelijk het risico dat een herzieningscommissie in 2047 beslist dat M. zich zo goed gedraagt, dat hij zonder behandeling wordt vrijgelaten. Gelet op het manipulatieve karakter van verdachte is dat een aannemelijk risico.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:52 schreef deedeetee het volgende:
Gewoon levenslang achter slot en grendel houden en beslist niet op verlof laten gaan. Dit figuur is duidelijk een gevaar voor kinderen en dat gaat nooit veranderen.
Behandeling is zinloos zoals het meestal zinloos is bij dit soort gevaarlijk verknipte figuren.
Nee. Een lage boom, maar net hoog genoeg dat hij niet bij de grond kan, maar wel in de laatste momenten nog de hoop heeft voordat het licht uitgaat. Dan spartelt hij nog.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:10 schreef Haags het volgende:
Er was maar 1 gepaste straf en dat was opknopen aan de hoogste boom.
Nadat hij intern is bewerkt.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:24 schreef inslagenreuring het volgende:
Mooie eis.
Maar hopelijk wordt ie binnen het jaar geliquideerd op de binnenplaats, zoals een kindermoordenaar verdient.
Dit.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:56 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Dat kunnen ze met deze eis realiseren, maar met levenslang niet. Dan loop je namelijk het risico dat een herzieningscommissie in 2047 beslist dat M. zich zo goed gedraagt, dat hij zonder behandeling wordt vrijgelaten. Gelet op het manipulatieve karakter van verdachte is dat een aannemelijk risico.
En dat is natuurlijk nog maar de vraag.quote:Op woensdag 16 oktober 2024 12:09 schreef britneycheers het volgende:
Mooi. Hopelijk gaan de rechters mee met deze strafeis.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |