Als je alleen net iets teveel op je spaarrekening hebt, gaat dat niet armoedig zijn snel over.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 22:48 schreef monkyyy het volgende:
Iemand die bijvoorbeeld 10 huizen verhuurt, hypotheekvrij is, maar geen inkomen heeft, werd gezien als armoedige. Dat hebben ze rechtgetrokken in de nieuwe rekenformule.
Vermogen telt nu ook mee wat betreft de armoedegrens.
Je moet ergens een grens trekken qua vermogen, hoe hoog die grens moet zijn is discussieerbaar. Dat het helemaal niet werd meegenomen is een grove fout.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:08 schreef svann het volgende:
[..]
Als je alleen net iets teveel op je spaarrekening hebt, gaat dat niet armoedig zijn snel over.
Maar pas echt opbreken doet langdurige armoede; alles raakt versleten en kan niet zomaar vervangen worden.
Dat voorbeeld van jou was wel bizar.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:11 schreef monkyyy het volgende:
Je moet ergens een grens trekken qua vermogen, hoe hoog die grens moet zijn is discussieerbaar. Dat het helemaal niet werd meegenomen is een grove fout.
Soms geef ik extreme voorbeelden om een punt te makenquote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:14 schreef svann het volgende:
[..]
Dat voorbeeld van jou was wel bizar.
quote:Op woensdag 7 maart 2018 23:06 schreef monkyyy het volgende:
Als je de armoedegrens verlaagt, dan is in 1 klap de armoede opgelost.
Voor de belastingdienst heeft zoiemand toch wel inkomen?quote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:18 schreef monkyyy het volgende:
Soms geef ik extreme voorbeelden om een punt te maken
Kloptquote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:25 schreef svann het volgende:
[..]
Voor de belastingdienst heeft zoiemand toch wel inkomen?
Naast de definitiekwestie, zijn de aantallen enorm. 3% in armoede en ruim 6% net boven de grens. Dat betekent dat 1 op 10 Nederlanders eigenlijk continu geldzorgen heeft. En het is bekend dat geldzorgen tot financieel slechte besluiten leidt dus grote kans op vicieuze cirkel problemenquote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:20 schreef svann het volgende:
Toch doet het bericht dat er minder armoede is door een nieuwe rekenmethode me denken aan de geluidshindermetingen rond Schiphol.
Er was minder geluidshinder , omdat de normen waren opgerekt .
Misschien dat ik ga kijkenquote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:59 schreef superniger het volgende:
[..]
Je slaat Sven Kockelmann morgen over?
Ik doe aan budget beheer (wegens gezondheid) en doe het met 50 euro. Heb gewoon paar duizend euro op de bank staan.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:23 schreef monkyyy het volgende:
Als je minder dan ¤200 per week kunt uitgeven nádat je vaste lasten zijn betaald, ben je arm in Nederland.
Zo is ie altijd geweest. Weet nog jaren geleden dat-ie Hip Hop geweldig vond.quote:Op donderdag 17 oktober 2024 23:52 schreef svann het volgende:
Leuke man, die van Dis.
Weet toch zomaar die jonge D-rect One Direction fans aan te spreken.
Vroeger leek hij door zijn accent vooral bekakt of zelfs hooghartig, maar hij is veel losser, gemoedelijker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |