Ligt aan jouquote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:10 schreef heywoodu het volgende:
Stream van Ryan Hall begint het zwaar te krijgen
New Orleans is echt altijd al armoe troef geweest, dan is het moeilijker te herstellen van zo'n orkaan.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 21:50 schreef summer2bird het volgende:
Ik ben echt heel benieuwd over wat voor naslag dit gaat opleveren voor Florida. Eerst helene, nu de tornados her en der en zo meteen nog Milton.
In Florida zitten toch best wat grote steden en toeristen trekkers, Miami, fort Myers, Orlando, allerlei themaparken, en zo voorts.
Na Katrina is new Orleans in zwaar verval geraakt en die hebben eigenlijk nooit heel goed meer kunnen opbouwen. Nou is dat ook een kleiner gebied, maar goed, ravage is ravage.
Wat is er mis met door zout water rijdenquote:
Welke sherriff's office?quote:
En dat zorgt er meteen voor dat een deel van de hulpdiensten niet beschikbaar is voor degene die er nog waren achtergebleven en nu in de problemen zitten.quote:
Is natuurlijk een tactische zet van Biden & Harris om zo'n tornado precies daar toe te laten slaan.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:58 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
En dat zorgt er meteen voor dat een deel van de hulpdiensten niet beschikbaar is voor degene die er nog waren achtergebleven en nu in de problemen zitten.
Vreemd dat die niet afgebroken is. Of was daar geen tijd meer voor?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:04 schreef RipCity het volgende:
[ x ]
Die staat morgen sowieso niet meer
Wel vreemd want het is vanuit de overheid geregeld.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 22:09 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het grootste gevaar is hoogwater en overstromingen, dan kun je beter niet in een schuilkelder gaan zitten.
Hoe snel denk je dat ze hele hijskranen af kunnen breken?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 23:21 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Vreemd dat die niet afgebroken is. Of was daar geen tijd meer voor?
Enkele tientallen kilometers landinwaarts ja, niet in de kustgebieden voor zover ik heb gezien.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 23:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wel vreemd want het is vanuit de overheid geregeld.
Geen idee? Weet jij het?quote:Op woensdag 9 oktober 2024 23:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hoe snel denk je dat ze hele hijskranen af kunnen breken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |