SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Parcours voor de mannen op 9 oktober 194 kmSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deelnemers bij de vrouwen:
Pauline Ferrand Prevot, Elisa Longo Borghini, Puck Moonen, Lauren De Crescenzo, Holly Mathews, Lauren Stephens, Emily Newsom, Sarah Sturm,Sina Frei, Sofia Villafañe Gomez
Deelnemers zijn bij de mannen:
Mathieu van der Poel, Ivar Slik, Jasper Ockeloen, Poitr Havik, Alban Lakata, Peter Sagan, Greg Van Avermaet, Alexey Lutsenko, Yevgeniy Fedorov, Magnus Cort Nielsen, Zdenek Stybar, Davide Ballerini, Daniel Oss, Lilian Calmejane, Carlos Verona, Alessandro De Marchi, Nicholas Roche, Davide Rebellin, Mat Stephens, Jacob Petersom, David Van Orsdel, Niki Terpstra, Nathan Haas
Het is nog niet bekend of het WK Gravel in Nederland te zien is. In België kunnen fans terecht bij een livestream van Sporza. -edit- Ondertussen ja, zaterdag en zondag vanaf 15 uur op Eurosport.
Dat hoort bij het WK!quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 14:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dit parcours is een enorme belediging voor echte gravelcultuur
Niet leuk voor Matjequote:Op zaterdag 5 oktober 2024 15:41 schreef Abrikozentaart het volgende:
Volgend jaar maar een WK houden in de outback van Australië
Demi heeft zelfs van de TD van de KNWU kritiek gekregenquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:04 schreef Fretwork het volgende:
Het ongelijk van de verongelijkte vorige week is gelijk bewezen
met een Belgische op 2?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:09 schreef TargaFlorio het volgende:
1. NED
2. BEL
3. NED
4. NED
Tis net veldrijden.
quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:07 schreef Fretwork het volgende:
Leuk dat Vos nog een wereldtitel op kon halen
l.quote:Voor Vos is het na wereldtitels op de weg, de baan en in het veld de vierde wielerdiscipline waarin ze de regenboogtrui heeft veroverd. Bij elkaar opgeteld is het haar veertiende wereldtite
Dat ze nooit meer terug gaan kijken.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:14 schreef heywoodu het volgende:
Mooi man, hebben die honderden mensen toch allemaal hetzelfde unieke filmpje op hun telefoon
Dat was op internationaal niveau niet haar ding.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 16:23 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wel matig dat ze nooit een wereldtitel pakte op de mountainbike
quote:Marianne Vos was Kopecky te slim af zaterdag op het WK gravel, ook op het vlak van materiaal. De Nederlandse reed rond met een systeem dat haar banden loste op zwaardere stroken en weer opblies op het asfalt.
“Ik hoorde het echt heel de tijd tijdens de koers”, reageerde Kopecky daarop. “Pssst, psssst, pssst. Argh.Nu ben ik weer 20 watt meer aan het duwen, dacht ik. (lacht) Kom op... Maar het enerveerde mij niet, ik vond het eigenlijk wel grappig.”
Zo kon Vos met hardere banden sprinten. “Toch vertrouwde ik eigenlijk niet op mijn sprint”, reageerde de Nederlandse. “Lotte zat op kop in de sprint en toen we het bordje van tweehonderd meter passeerden, ging ik aan. Het was hopen dat ik de benen nog had en gelukkig kon ik het nog volhouden.”
Vos pakte al haar veertiende (!) wereldtitel in het profwielrennen. Eerder was ze acht keer wereldkampioen in het veldrijden, drie keer op de weg en twee keer in het baanwielrennen.
14±15quote:Op zondag 6 oktober 2024 09:45 schreef Faraday01 het volgende:
hoe laat begint sporza er vandaag aan? hebben ze geleerd van gisteren
Eerste uur natuurlijk niet op zijn maatquote:Op zondag 6 oktober 2024 13:12 schreef Zwansen het volgende:
Ltd al op 5 minuten na een uurtje koers.
126k solo om Pogi te overtreffenquote:Op zondag 6 oktober 2024 13:48 schreef Szura het volgende:
Matje is al lekker aan het trainen voor het veldritseizoen
Volgens sporza zit Tiesj nog bij Mathieuquote:Op zondag 6 oktober 2024 13:53 schreef Szura het volgende:
Na 70 kilometer rijdt Mathieu van der Poel al in z'n eentje aan de leiding. Jasper Stuyven is de eerste achtervolger op 30 seconden, kort gevolgd door een grote groep.
Maar die quote komt van Sporzaquote:Op zondag 6 oktober 2024 13:55 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Volgens sporza zit Tiesj nog bij Mathieu
Benoot ligt op plek 19.quote:Op zondag 6 oktober 2024 13:55 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Volgens sporza zit Tiesj nog bij Mathieu
Eltiedie is een diesel.quote:Op zondag 6 oktober 2024 13:19 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Eerste uur natuurlijk niet op zijn maat
Morgen weer lekker ranzig hoestend en proestend een podcast inpraten genot.quote:Op zondag 6 oktober 2024 12:59 schreef DeeBee het volgende:
https://sporza.be/nl/matc(...)halle~1727792400386/
Interview met crackpot Thijs die als een zwerver uit een camper kompt gekropen voor de liefhebbers
quote:Op zondag 6 oktober 2024 12:59 schreef DeeBee het volgende:
https://sporza.be/nl/matc(...)halle~1727792400386/
Interview met crackpot Thijs die als een zwerver uit een camper kompt gekropen voor de liefhebbers
quote:Enkel voor Belgen
Deze inhoud is enkel beschikbaar voor Belgen
Dit is gewoon de standaardstream toch? Hetzelfde op de stream van NOS.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:19 schreef Faraday01 het volgende:
Sporza,laat dit en zend gewoon live uit
9 op de 10 keer is de voorbeschouwing bij Sporza, Eurosport of NOS gewoon wachten totdat de feed live gaat vanuit de broadcaster, er is geen eerder moment dat Sporza kan inschakelen op de feed dan dat ze doen.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:19 schreef Faraday01 het volgende:
Sporza,laat dit en zend gewoon live uit
Dat dit altijd zo schaamteloos in beeld wordt gebracht is inderdaad wel chanant. Stukje afgehakte hand.quote:
Leopold IIquote:Op zondag 6 oktober 2024 14:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat dit altijd zo schaamteloos in beeld wordt gebracht is inderdaad wel chanant. Stukje afgehakte hand.
Ergens tussen kilometer 88 en 93 als nummer 211.quote:
Nee, gisteren ook niet.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:41 schreef Xilia het volgende:
Hebben jullie wel NL commentaar op Eurosport?
Dit kan écht nietquote:Op zondag 6 oktober 2024 14:37 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Leopold II
https://www.africamuseum.(...)zoo_of_tervuren_1897
Ah tnx.quote:
Johnny Hoogerland nog wel op een knappe 25e plaats.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:39 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ergens tussen kilometer 88 en 93 als nummer 211.
Thijs Z zo ongeveer laatste van degene die nog op de fiets zitten.
Het is vooral leuk om zelf te doen, voor mij hoeft dit WK ook niet echt.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:43 schreef Mansjester het volgende:
Ik kijk dit wel maar merk dat het me eigenlijk maar vrij weinig boeit allemaal
Ze hebben tegenwoordig alleen maar Nederlands commentaar bij wat ook op lineaire tv is of gaat komen.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:43 schreef Xilia het volgende:
[..]
Ah tnx.
Gisteren alleen Emilia gekeken en daar was Jeroen gewoon.
Vond je het wel reuze interessant dat Lachlan Morton heel Australië is omgefietst in recordtijd?quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:43 schreef Mansjester het volgende:
Ik kijk dit wel maar merk dat het me eigenlijk maar vrij weinig boeit allemaal
Dat soort dingen doe ik ook dus dat vind ik wel leuk jaquote:Op zondag 6 oktober 2024 14:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vond je het wel reuze interessant dat Lachlan Morton heel Australië is omgefietst in recordtijd?
Haha, die malle Lachlan.
Gelukkig voor hem kwam ie Dennis Rohan niet tegenquote:Op zondag 6 oktober 2024 14:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vond je het wel reuze interessant dat Lachlan Morton heel Australië is omgefietst in recordtijd?
Haha, die malle Lachlan.
Daar hebben ze in België en vooral het koningshuis vrij lang over gedaan om tot die conclusie te komenquote:
Dit is wel interessant om te lezen, dat gekrefful is toch mensonterend saai.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:54 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Daar hebben ze in België en vooral het koningshuis vrij lang over gedaan om tot die conclusie te komen
quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:56 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Dit is wel interessant om te lezen, dat gekrefful is toch mensonterend saai.
Lmao.quote:Nadat de VN-expertencommissie Experts on People of African Descent op 12 februari 2019 een rapport publiceerde dat aangaf dat excuses voor het koloniale verleden aangewezen zouden zijn,[9][10] toonden verschillende politici zich bereid het debat hierover te voeren.[11]
Eerste minister Charles Michel (MR) vond het rapport "heel vreemd".[12] Louis Michel, de vader van premier Michel, noemde Leopold II in 2010 nog "een held met ambitie voor een klein landje als België".
De podcast van Vlaamse geschiedenisleraren: geschiedenis voor herbeginners heeft er ook uitgebreid aandacht aan besteed in aflevering 18-23.quote:Op zondag 6 oktober 2024 14:56 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Dit is wel interessant om te lezen, dat gekrefful is toch mensonterend saai.
En Matje steekt ook wat aanquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:09 schreef Zwansen het volgende:
LTD is al gestopt om de bbq aan te steken.
Zit Connor ook op Zwift?quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:10 schreef Felagund het volgende:
1788 Belgen in de kopgroep en alleen de Brit Swift kan mee.
Er is maar 1 kopmanquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:26 schreef wimderon het volgende:
Van der Poel rijdt zelf wel gewoon achter ploeggenoten aan.
De gebroeders Roodhooft zijn niet zo rijk als de sjeiks van UAE om medewerking aan de winst van MVDP af te kopen...quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:27 schreef Koffieplanter het volgende:
Fijn dat Van der Poel lak heeft aan Vermeersch en Alpecin. Het is met het parcours al een veredelde wegrit, om het dan ook nog zo te gaan benaderen als sponsorploeg zou echt zielig zijn.
Dat is kulquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:30 schreef AllesKaputt het volgende:
KU Leuven de oudste universiteit van Europa? Wut?
Ik dacht dat de oudste universiteit van Europa in Bologna stond?quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:30 schreef AllesKaputt het volgende:
KU Leuven de oudste universiteit van Europa? Wut?
150 jaar ouder dan Leiden, dus jaquote:
Daar zat hij maar een kleine 350 jaar naastquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:39 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Hij zei echt 'oudste van Europa'.
Ach dat is maar een klein verschil.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:39 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Hij zei echt 'oudste van Europa'.
Verkeerde Vermeersch, aldus manager Karl.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:40 schreef franklop het volgende:
"Gevaarlijk moment" aldus Karl. Terwijl er een Belg mee is
vooral dom gereden van Stuyven want je weet dat dit gaat gebeurenquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Stuyven gaat na deze koers G. Vermeersch en Hermans vermoorden.
Terechtquote:Op zondag 6 oktober 2024 15:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Stuyven gaat na deze koers G. Vermeersch en Hermans vermoorden.
Nu samen weg.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:48 schreef Faraday01 het volgende:
Vermeersch gaat Stuyven helemaal gek maken door ostentatief op hem te springen en in zijn wiel te plakken
Ik hoor sporters toch regelmatig na een blessure of zo zeggen dat ze zich goed voelen maar niet precies weten waar ze staan.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:51 schreef heywoodu het volgende:
"Je weet altijd waar je staat in het leven, je weet nooit waar je komt."
Bedankt voor deze willekeurige quote, Karl.
Dan moet hij toch ergens weten dat ene Fatima in Fez er als allereerste bij was.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:39 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Hij zei echt 'oudste van Europa'.
Florian is niet kansloos in de sprint!quote:
Jammer idd dat hij het niet in Lombardije probeert.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:22 schreef Momo het volgende:
Jammer dat dit nu laatste race is voor Matje
Eh nee. Doet nog met een criterium mee. En straks veldritten nog voor de de jaarwisselingquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:22 schreef Momo het volgende:
Jammer dat dit nu laatste race is voor Matje
Tegen Pogacar? Zonde van je tijd.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:23 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Jammer idd dat hij het niet in Lombardije probeert.
Je weet het nooit, Pogiboy kan ook een slechte dag hebben.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Tegen Pogacar? Zonde van je tijd.
Hahahahahahahahaquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:26 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Je weet het nooit, Pogiboy kan ook een slechte dag hebben.
Had hem wel graag in Tre Valli Varesine gezien tegen Pogiquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Tegen Pogacar? Zonde van je tijd.
In Lombardije is veel meer dan top 10 echt niet realistisch op de huidige parcoursenquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:26 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Je weet het nooit, Pogiboy kan ook een slechte dag hebben.
Op de economie, net als in LBL, een goede uitslag rijden lijkt me inderdaad ook het maximaal haalbare.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:28 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
In Lombardije is veel meer dan top 10 echt niet realistisch op de huidige parcoursen
Laurens ten Dam als opvolger van Loes?quote:
De Protocollen van de wijzen van Leuven.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Karrel geeft de commentators guide de schuld.
Na de finish, dan mag het. Net zoals je na het laatste fluitsignaal de bal mag pakkenquote:
Leuk voor de statistieken maar verder hecht ik er niet zo veel waarde aan.quote:
Stel je voor dat ie zich ooit goed zou voelen, dan zou zelfs Pogacar een probleem hebben!quote:
Redelijk wat gravel gezien. Was leuker geweest met meer hellingen er in.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:43 schreef Salina het volgende:
Tjeugod.
Shirtje glanzend schoon. Mooi 'gravel'parcours wel.
Renners in Parijs-Tours rijden ondertussen met modder in d'r haren rond.
En tussen Mvdp en Pogiboy?quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:48 schreef Faraday01 het volgende:
Ondertussen staan we op 8-3 en 6-1 tussen MvdP en WvA in wereldtitels en monumenten
Gaat ook niet altijd op.quote:Op zondag 6 oktober 2024 15:51 schreef heywoodu het volgende:
"Je weet altijd waar je staat in het leven, je weet nooit waar je komt."
Bedankt voor deze willekeurige quote, Karl.
Denk dat hij dat pas in de aanloop naar LA gaaf doen, er vanuit gaande dat hij daar wil MTB’enquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:57 schreef DeeBee het volgende:
Matje terug op de MTB volgend jaar lijkt mij overigens een goed plan, eens zien of hij daar de titel ook kan pakken
Ga er vanuit dat Stuyven dat ook wel wist, maar dat hij dat toch even aan wilde geven dat het niet aan hem lag dat de achterstand zo groot was.quote:Op zondag 6 oktober 2024 20:16 schreef Faraday01 het volgende:
Haha, Jasper is heerlijk naïef. Zeker nadat Alpecin als ploeg was gaan verkennen wist je genoeg zou je denken.
Niet meer oproepenquote:Op zondag 6 oktober 2024 22:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik vind het wel onbeschaamd om te zeggen dat je inderdaad reed voor Alpecin.
Maar ja wat je er dan mee moet
Nee, ik wil dat Ten Dam en Dekker vlak voor het WK gravel in Riyad stokslagen krijgen voor onfatsoenlijk gedrag.quote:Op maandag 7 oktober 2024 05:11 schreef DeeBee het volgende:
Er deden ook 168 Belgen mee, maar daar hoor je dan ook weer niemand over...
José zei het wel goed: als ze deze opzet houden moeten ze met merkenteams gaan rijden of ze moeten switchen naar 7-8 renners per land net als bij andere WK's...
We hebben hier geen gravel. Wel hadden wij vroeger van die landwegen met in het midden de grasstroken, die ik gisteren zag. Maar helaas zijn die nu allemaal geasfalteerd, of nog erger met beton overgoten, door de steeds groter geworden melkophaal-tankwagens en vrachtauto's die veevoer afleveren.quote:Op zondag 6 oktober 2024 16:50 schreef Godshand het volgende:
[..]
Redelijk wat gravel gezien. Was leuker geweest met meer hellingen er in.
Wie weet nog eens in Friesland en/of Groningen een WK gravel. Is dan lekker vlak dus met eindsprint. Of in de US.
Drenthe zou prima kunnen. Of anders Salland, Twente, de Achterhoek of de Veluwe. Genoeg mooie gravelgebieden in Nederland.quote:Op maandag 7 oktober 2024 11:35 schreef Idisrom het volgende:
[..]
We hebben hier geen gravel. Wel hadden wij vroeger van die landwegen met in het midden de grasstroken, die ik gisteren zag. Maar helaas zijn die nu allemaal geasfalteerd, of nog erger met beton overgoten, door de steeds groter geworden melkophaal-tankwagens en vrachtauto's die veevoer afleveren.
Wat Tommeke zegt, er zijn nog genoeg gebieden in Nederland met mooie gravel/landwegen.quote:Op maandag 7 oktober 2024 11:35 schreef Idisrom het volgende:
[..]
We hebben hier geen gravel. Wel hadden wij vroeger van die landwegen met in het midden de grasstroken, die ik gisteren zag. Maar helaas zijn die nu allemaal geasfalteerd, of nog erger met beton overgoten, door de steeds groter geworden melkophaal-tankwagens en vrachtauto's die veevoer afleveren.
Onder ander de Strade Bianche Achterhoek.quote:Op maandag 7 oktober 2024 12:58 schreef Felagund het volgende:
[..]
Wat Tommeke zegt, er zijn nog genoeg gebieden in Nederland met mooie gravel/landwegen.
De witte cross! Die wil ik ook nog een keer rijden, dit keer was ik te laat met inschrijven.quote:Op maandag 7 oktober 2024 13:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Onder ander de Strade Bianche Achterhoek.
Ik reageerde op @Godshand over de situatie in Friesland en Groningen.quote:Op maandag 7 oktober 2024 12:58 schreef Felagund het volgende:
[..]
Wat Tommeke zegt, er zijn nog genoeg gebieden in Nederland met mooie gravel/landwegen.
Als het aan jou ligt moeten mensen in het buitengebied anno 2024 nog steeds door de modder?quote:Op maandag 7 oktober 2024 11:35 schreef Idisrom het volgende:
[..]
We hebben hier geen gravel. Wel hadden wij vroeger van die landwegen met in het midden de grasstroken, die ik gisteren zag. Maar helaas zijn die nu allemaal geasfalteerd, of nog erger met beton overgoten, door de steeds groter geworden melkophaal-tankwagens en vrachtauto's die veevoer afleveren.
https://www.komoot.com/nl(...)vel-vanuit-groningenquote:Op maandag 7 oktober 2024 13:50 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik reageerde op @:Godshand over de situatie in Friesland en Groningen.
Wonen daar mensen dan?quote:Op maandag 7 oktober 2024 16:09 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Als het aan jou ligt moeten mensen in het buitengebied anno 2024 nog steeds door de modder?
Grapje. Buitengebied. Buiten randstad bestaat eigenlijk niet. Enz.quote:
Was een leuk item.quote:
Mwah, het oosten van Friesland (Friese Wouden en de omgeving Appelscha) is echt wel leuk hoor, offroad. Hetzelfde geldt ook voor het oostelijk deel van Groningen. Of je er een WK wil houden vraag ik me af, maar je kunt er prima gravellen.quote:Op maandag 7 oktober 2024 13:50 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik reageerde op @:Godshand over de situatie in Friesland en Groningen.
Limburg heb je ook nog zat gravelwegen.quote:Op maandag 7 oktober 2024 12:00 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Drenthe zou prima kunnen. Of anders Salland, Twente, de Achterhoek of de Veluwe. Genoeg mooie gravelgebieden in Nederland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |