 
		 
			 
			
			
			En vergeet niet dat PSV ook een pingel had mogen hebben. Nee: moeten. Het was een overtreding.quote:Op maandag 7 oktober 2024 11:23 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Oke, dat mag je vinden natuurlijk. Maar nogmaals: je benadrukt nu de pluspunten van de tegenstander en de minpunten van PSV. Als het andersom nou ook eens doet? Het is nou ook niet dat Sparta stormde en kans op kans bij elkaar speelde he.. En daarnaast mogen ze ook van geluk spreken dat ze een helft tegen 10 mogen. Dat de scheidsrechter hier de overtreding geeft kan ik ergens wel inkomen (anders krijgt hij heel Nederland weer over zich heen), maar de herhaling laat vrij duidelijk zien dat het vasthouden echt van 2 kanten gebeurde.
 
			 
			
			
			Kampioen van de armoede slaat helemaal nergens op. Hoogstens kan men zeggen "kampioen van het armoedig middenveld" of iets. Verder is PSV natuurlijk meer dan de terechte kampioen.quote:Op maandag 7 oktober 2024 11:26 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Wat een droevige toevoeging weer (van de armoede)Zeg dan gewoon niks.
Ajax wint überhaupt alleen maar met geluk en Feyenoord heeft ook nog nauwelijks een fatsoenlijke pot op de mat gelegd. PSV speelt weliswaar niet zo flitsend als vorig seizoen (door afwezigheid van een aantal bepalende spelers, zo ook vandaag en met Dest je natuurlijk aanvallend ook veel heeft gebracht) maar op eergisteren na alles vrij makkelijk gewonnen natuurlijk.
En gisteren (tegen een goed Sparta, eerlijk is eerlijk) zonder je complete verdedigende middenveld en een helft tegen 10 man; waarin je zelf ook nog 3 goede kansen creëert om de 3-1 te maken.
 
			 
			
			
			Bedankt vriendquote:Op maandag 7 oktober 2024 12:51 schreef CR7 het volgende:
[..]
Kampioen van de armoede slaat helemaal nergens op. Hoogstens kan men zeggen "kampioen van het armoedig middenveld" of iets. Verder is PSV natuurlijk meer dan de terechte kampioen.
 Wel een beetje voorbarig na 10 potjes maar als PSV dit al kon zonder middenveld dan spreekt de rest inderdaad voor zich
 Wel een beetje voorbarig na 10 potjes maar als PSV dit al kon zonder middenveld dan spreekt de rest inderdaad voor zich  
											 
			 
			
			
			Lars Windhorst has entered the chat. dacht met 100 miljoen per jaar in Hertha BSC te investeren een Bundesliga te kunnen kopen. na vier jaar was er behalve een bak slecht samenwerkende spelers, grote afkoopsommen voor elke ontslagen trainer en twee bijna degradaties vóór de echte degradatie in 2023 weinig gepresteerd , wel 400 miljoen weg. De buren in Köpenick hadden met maar 1 miljoen in vier jaar genoeg om na promotie naar de Bundesliga achtereenvolgens lijfsbehoud, Conference League, Europa League en Champions League deelname af te dwingen. geld is niks zonder goede scoutingquote:Op zondag 6 oktober 2024 16:46 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ja idd, want geld betekent automatisch groei.
Gr. Marc Dickpick!
 
			 
			
			
			Dat is exact wat ik er mee bedoel. PSV heeft een prima team, maar heeft ook simpelweg geen serieuze competitie. Zegt dus niets over jullie clubje. Zelfs het ManU van EtH zou hier om de prijzen spelen - als je ze zou ruilen met PSV.quote:Op maandag 7 oktober 2024 11:26 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Wat een droevige toevoeging weer (van de armoede)Zeg dan gewoon niks.
Ajax wint überhaupt alleen maar met geluk en Feyenoord heeft ook nog nauwelijks een fatsoenlijke pot op de mat gelegd.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Denk dat user @De_Pel blij is dat hij weer eens serieus wordt genomen, maar hij is toch gewoon een armoedige act.quote:Op maandag 7 oktober 2024 12:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ah de jaarlijkse kampioen van de armoede act
Zin in om de beker weer een troostprijs te noemen als we daar uitgeschakeld zouden worden
 
			 
			
			
			Misschien moet je armoedige moeder weer eens serieus genomen worden. Loopt ze niet heel de dag pischagrijnig op jou af te reageren, hoef jij niet zo bijdehand te gaan zitten doen hier.quote:Op maandag 7 oktober 2024 16:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Denk dat user @:De_Pel blij is dat hij weer eens serieus wordt genomen, maar hij is toch gewoon een armoedige act.
 
			 
			
			
			Nette cijfers. Opmerkelijk dat er toch gehint zou worden op transfers, gezien de nieuwe opzet van de CL ook aardig wat pecunias oplevert. Volgens mij kom je nu in de poulefase, zeker als je wat punten pakt, wel zo’n beetje op een vergelijkbaar bedrag als afgelopen jaar met overwintering.quote:Op maandag 7 oktober 2024 18:14 schreef PSVCL het volgende:
[ x ]
En dat zonder grote uitgaande transferers
 
			 
			
			
			Goh, nog niet nuchter, al ben je dat waarschijnlijk nooit.quote:Op maandag 7 oktober 2024 19:59 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Misschien moet je armoedige moeder weer eens serieus genomen worden. Loopt ze niet heel de dag pischagrijnig op jou af te reageren, hoef jij niet zo bijdehand te gaan zitten doen hier.
Mij niet gezien, maar denk dat @:PSVCL wel bereid is.
 
			 
			
			
			Kleine vergissing, je haalt me door de war met vriend @Wotte, de baco-baas.quote:Op maandag 7 oktober 2024 20:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Goh, nog niet nuchter, al ben je dat waarschijnlijk nooit.
 
			 
			
			
			Ik vind @Tarado ook niet meer lief. Hij sneerde venijnig dat ik veinsde verstand van voetbal te hebben. Het wordt je gewoon maar gezegd.quote:Op maandag 7 oktober 2024 20:27 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Kleine vergissing, je haalt me door de war met vriend @:Wotte, de baco-baas.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat een naar ventje zegquote:Op maandag 7 oktober 2024 21:01 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik vind @:Tarado ook niet meer lief. Hij sneerde venijnig dat ik veinsde verstand van voetbal te hebben. Het wordt je gewoon maar gezegd.
Verder alleen cola voor de kleur inderdaad. Liefst wel van de kapitein. Bruin.

 
											 
			 
			
			
			Ik stem PSV, met in het kielzog forumuser @PSVCL.quote:Op maandag 7 oktober 2024 21:03 schreef Wotte het volgende:
Daarnaast ben ik er nog niet over uit wat me meer op de zenuwen werkt @:CR7 of PSV dat het goed doet. Wellicht een poll waardig.
 
			 
			
			
			Ik ben er ook nog niet over uit welke uitspraak ik belachelijker vind. Jouw vergelijking van Forbs met Robben of die van @Solispolar met Schouten/Veerman vs Kroos/Modric.quote:Op maandag 7 oktober 2024 21:03 schreef Wotte het volgende:
Daarnaast ben ik er nog niet over uit wat me meer op de zenuwen werkt @:CR7 of PSV dat het goed doet. Wellicht een poll waardig.
 
											 
			 
			
			
			En al een keuze kunnen maken maat?quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 00:01 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ik ben er ook nog niet over uit welke uitspraak ik belachelijker vind. Jouw vergelijking van Forbs met Robben of die van @:solispolar met Schouten/Veerman vs Kroos/Modric.
Moet ik nog even goed over nadenken.
 
			 
			
			
			Wel terecht hoor. Even los van dat het allemaal niet zo heftig is moet hij dit gewoon niet doen, dat hoort simpelweg niet als trainer. Die scheidsrechters krijgen al van alles naar hun hoofd (letterlijk en figuurlijk) en dit soort onzin draagt daar alleen maar aan bij.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:03 schreef tja77 het volgende:
Vooronderzoek naar uitspraken van Peter Bosz
 
			 
			
			
			Wat heeft hij feitelijk gezien, verkeerd gezegd?quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:15 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Wel terecht hoor. Even los van dat het allemaal niet zo heftig is moet hij dit gewoon niet doen, dat hoort simpelweg niet als trainer. Die scheidsrechters krijgen al van alles naar hun hoofd (letterlijk en figuurlijk) en dit soort onzin draagt daar alleen maar aan bij.
 
			 
			
			
			Kinderachtig van Bosz, kinderachtig van Makkelie en vervolgens kinderachtig van de KNVB.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:03 schreef tja77 het volgende:
Vooronderzoek naar uitspraken van Peter Bosz
 
			 
			
			
			Het gaat meer om de onderliggende boodschap toch? Bosz is wat dat betreft een beetje hetzelfde als Slot; echt zogenaamde nette mannen, maar als het een wedstrijdje wat minder loopt dan halen ze uit. Dit was gewoon onnodig en moet Bosz gewoon niet doen, klaar.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:20 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat heeft hij feitelijk gezien, verkeerd gezegd?
Ik vind het echt een storm in een glas water.
 
			 
			
			
			Halen ze uit….was inderdaad een enorme uithaal van Bosz, echt schandalig. Minimaal 3 wedstrijden schorsen!quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:27 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Het gaat meer om de onderliggende boodschap toch? Bosz is wat dat betreft een beetje hetzelfde als Slot; echt zogenaamde nette mannen, maar als het een wedstrijdje wat minder loopt dan halen ze uit. Dit was gewoon onnodig en moet Bosz gewoon niet doen, klaar.
 
			 
			
			
			De KNVB vindt het kennelijk verschrikkelijk belangrijk om hun partijdigheid altijd weer op de voorgrond te zetten. Tenminste, bij vergelijkbare uitspraken van Slot heb ik nooit gehoord van een vooronderzoek.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 16:03 schreef tja77 het volgende:
Vooronderzoek naar uitspraken van Peter Bosz
 
			 
			
			
			Slot is vooral communicatief een stukje sterker, dus die speelde nooit dusdanig kansloos op de man maar wat meer met een omweg.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 17:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De KNVB vindt het kennelijk verschrikkelijk belangrijk om hun partijdigheid altijd weer op de voorgrond te zetten. Tenminste, bij vergelijkbare uitspraken van Slot heb ik nooit gehoord van een vooronderzoek.
Het slaat ook nergens op. Een journalist vraagt hem naar wat hij van Makkelie vindt. En hij zegt dat hij het niets vindt. Nou, het is wat… Begrijp ik goed dat je verplicht bent om nu te zeggen dat het gemankeerde scheidsrechterscorps in Nederland helemaal top is?
Idioot gedoe dit.
 
			 
			
			
			Maar mag hij niet gewoon eerlijk zeggen dat hij Makkelie niets vindt als daar naar wordt gevraagd?quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 17:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Slot is vooral communicatief een stukje sterker, dus die speelde nooit dusdanig kansloos op de man maar wat meer met een omweg.
 
			 
			
			
			Ik vind de reactie van de KNVB dan ook net zo kansloos als de reactie van professor doctorandus Bosz.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 17:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar mag hij niet gewoon eerlijk zeggen dat hij Makkelie niets vindt als daar naar wordt gevraagd?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Sturen 'm verplicht naar je dagbesteding als maatschappelijke taakstraf.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 20:05 schreef klaasweetalles het volgende:
5 wedstrijden schorsing lijkt mij wel op zijn plaats
arrogantie bosz denk dat hij een toptrainer is
 
			 
			
			
			Slot is zelfs in Engeland de beste trainer op dat gebied. Dus tja, niet echt eerlijk vergelijkingsmateriaal.quote:Op dinsdag 8 oktober 2024 17:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Slot is vooral communicatief een stukje sterker, dus die speelde nooit dusdanig kansloos op de man maar wat meer met een omweg.
 
			 
			
			
			Op alle frontenquote:
 en Feyenoord staat niet eens in de buurt. Die moeten ook nog aardig oppassen want die hebben m.i. niet al te veel kapitaal op het veld.. Ze hopen al 2 seizoenen op de hoofdprijs voor Hancko bijvoorbeeld, maar vooralsnog willen clubs gewoon niet lappen voor hem. Beetje een Veerman scenario.
 en Feyenoord staat niet eens in de buurt. Die moeten ook nog aardig oppassen want die hebben m.i. niet al te veel kapitaal op het veld.. Ze hopen al 2 seizoenen op de hoofdprijs voor Hancko bijvoorbeeld, maar vooralsnog willen clubs gewoon niet lappen voor hem. Beetje een Veerman scenario.
											 
			 
			
			
			Je ziet aan Ajax wel dat omzet eigenlijk ook niet gek veel zegt.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:46 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Op alle frontenen Feyenoord staat niet eens in de buurt. Die moeten ook nog aardig oppassen want die hebben m.i. niet al te veel kapitaal op het veld.. Ze hopen al 2 seizoenen op de hoofdprijs voor Hancko bijvoorbeeld, maar vooralsnog willen clubs gewoon niet lappen voor hem. Beetje een Veerman scenario.
 
			 
			
			
			Het gat met ajax leek een paar jaar terug niet meer in te halen, ze zouden het Bayern van NL wordenquote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:46 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Op alle frontenen Feyenoord staat niet eens in de buurt. Die moeten ook nog aardig oppassen want die hebben m.i. niet al te veel kapitaal op het veld.. Ze hopen al 2 seizoenen op de hoofdprijs voor Hancko bijvoorbeeld, maar vooralsnog willen clubs gewoon niet lappen voor hem. Beetje een Veerman scenario.
 
  
			 
			
			
			Dat ligt er natuurlijk maar net aan. Je hoeft niet meteen financieel expert te zijn om wat meer te weten over de jaarcijfers van voetbalclubs; bij PSV ziet het er over de gehele linie toch vrij rooskleurig uit. Omzet an sich zegt dat inderdaad minder over.quote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Je ziet aan Ajax wel dat omzet eigenlijk ook niet gek veel zegt.
 
			 
			
			
			*Veerman/Schouten/Bakayoko/Benitez/Pepi/Boscagli scenarioquote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:46 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Op alle frontenen Feyenoord staat niet eens in de buurt. Die moeten ook nog aardig oppassen want die hebben m.i. niet al te veel kapitaal op het veld.. Ze hopen al 2 seizoenen op de hoofdprijs voor Hancko bijvoorbeeld, maar vooralsnog willen clubs gewoon niet lappen voor hem. Beetje een Veerman scenario.
 
			 
			
			
			He je hapt, welkom vriendquote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:51 schreef CR7 het volgende:
[..]
*Veerman/Schouten/Bakayoko/Benitez/Pepi/Boscagli scenario
 !
!
											 
			 
			
			
			Dat eerste zei ik ookquote:Op woensdag 9 oktober 2024 18:50 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Het gat met ajax leek een paar jaar terug niet meer in te halen, ze zouden het Bayern van NL worden
Feyenoord moet je sowieso niet serieus nemen. Met 3 titels in 35 jaar is dat gewoon een subtopper joh. Die vallen altijd weer terug na een leuke periode van maximaal 2/3 jaar. Die zijn te dom om stabiel beleid te voeren.
 Hoe ze die positie zo hebben vergooid is mij nog steeds een raadsel.. als je er heel nuchter naar kijkt dan kom je bijna tot de conclusie dat daar kwade wil achter moet hebben gezeten. Die hebben echt jarenlang als enige NLse ploeg (goed) gepresteerd in de CL. Echt bizar hoe die het in 1 jaar tijd compleet hebben laten lopen.
 Hoe ze die positie zo hebben vergooid is mij nog steeds een raadsel.. als je er heel nuchter naar kijkt dan kom je bijna tot de conclusie dat daar kwade wil achter moet hebben gezeten. Die hebben echt jarenlang als enige NLse ploeg (goed) gepresteerd in de CL. Echt bizar hoe die het in 1 jaar tijd compleet hebben laten lopen.
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 9 oktober 2024 19:10 schreef CR7 het volgende:
[..]
Nouja elk moment dat ik het jou extra kan benadrukken is winst. Winst is winst! Ook al weet ik hoe pijn ik je doe door je weer met je neus op de feiten te drukken.
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
 
   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ach PSVquote:Op vrijdag 11 oktober 2024 10:39 schreef maxi-mus het volgende:
Schouten dus last van zijn knie ipv 'algehele vermoeidheid'.
[ x ]
 
			 
			
			
			Soms is het wellicht overmacht, maar die medische staf van ons wordt wel een hoofdpijndossier.quote:Op vrijdag 11 oktober 2024 10:39 schreef maxi-mus het volgende:
Schouten dus last van zijn knie ipv 'algehele vermoeidheid'.
[ x ]
 
			 
			
			
			In dit geval niet zo gek natuurlijk. 2 (?) weken ‘vakantie’ gehad door het EK, waar hij volgens mij alles gespeeldquote:Op vrijdag 11 oktober 2024 10:41 schreef ISVV het volgende:
[..]
Soms is het wellicht overmacht, maar die medische staf van ons wordt wel een hoofdpijndossier.

 
			 
			
			
			Vraag me af of het erger is dan bij andere clubs.quote:Op vrijdag 11 oktober 2024 10:41 schreef ISVV het volgende:
[..]
Soms is het wellicht overmacht, maar die medische staf van ons wordt wel een hoofdpijndossier.
 
			 
			
			
			schouten verteld gewoon de waarheid en moet met psv gaan pratenquote:NOS Voetbal
•
vandaag, 13:46
PSV niet blij met uitspraken geblesseerde Schouten, club wil snel met hem om tafel
PSV is niet blij met uitlatingen van Jerdy Schouten in De Telegraaf. De middenvelder vertelde dat hij de Nations League-wedstrijden van het Nederlands elftal niet mist vanwege vermoeidheid, maar vanwege een botkneuzing in zijn knie.
De Eindhovense club wil snel met Schouten rond de tafel gaan zitten om dergelijke zaken in de toekomst te voorkomen.
Met pijnstillers gespeeld
Voor het eerst dit jaar is Schouten afwezig bij wedstrijden van Oranje, dat vanavond om 20.45 uur tegen Hongarije speelt. Vanwege algehele vermoeidheid, liet PSV-coach Peter Bosz vorige week vrijdag weten.
Schouten meldt vandaag dus dat zijn knie het probleem is.
 
  
			 
			
			
			Hij gaat die schorsing gewoon krijgen. Niet omdat hij die verdient, maar omdat het nu eenmaal altijd zo gaat.quote:Op vrijdag 11 oktober 2024 13:43 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
Laat de bond zich kapotschamen.
 
			 
			
			
			Ik heb eigenlijk geen beeld van hoe diep die tuchtcommissie in de reet van de aanklager zitten momenteel.quote:Op vrijdag 11 oktober 2024 17:06 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij gaat die schorsing gewoon krijgen. Niet omdat hij die verdient, maar omdat het nu eenmaal altijd zo gaat.
 
			 
			
			
			Peter mag zichzelf ook wel een beetje schamen, want het is een domme opmerking.quote:Op vrijdag 11 oktober 2024 13:43 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
Laat de bond zich kapotschamen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			3 met nog eens 3 voorwaardelijk, dat had pas goed de zwaarte van dit wangedrag duidelijk gemaakt dunkt me.quote:Op vrijdag 11 oktober 2024 19:36 schreef klaasweetalles het volgende:
1 wedstrijd maar
minimaal 2 was reëel geweest
 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hij zei Februari.quote:Op zaterdag 12 oktober 2024 10:30 schreef tja77 het volgende:
Dest gisteren in een interview aangegeven dat hij voor de winterstop niet terug is, maar hij mikt op januari. Zou mooi zijn, dan pikt ie nog wat wedstrijden mee dit seizoen.
 
			 
			
			
			Is ook al eerder bekend gemaakt. Maar ja, terug op het veld is niet hetzelfde als weer terug op niveau.quote:Op zaterdag 12 oktober 2024 10:30 schreef tja77 het volgende:
Dest gisteren in een interview aangegeven dat hij voor de winterstop niet terug is, maar hij mikt op januari. Zou mooi zijn, dan pikt ie nog wat wedstrijden mee dit seizoen.
 
			 
			
			
			Hoe danquote:

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wat is een gebeurd tussen de loting en nu dat rechtvaardigt om dit op zo’n korte termijn te besluiten? Niet welkom is een, maar op zulke korte termijn is gewoon mensen op kosten jagen en supportertje pesten.quote:Op maandag 14 oktober 2024 21:36 schreef CR7 het volgende:
Tja helaas terecht. Als je ziet wat voor ellende de PSV supporters elke keer achterlaten kan je toch moeilijk zeggen dat dit als een verrassing komt?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Kijk op wie je reageert. Die knul is nota bene zelf voor Feyenoord..quote:Op maandag 14 oktober 2024 21:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat is een gebeurd tussen de loting en nu dat rechtvaardigt om dit op zo’n korte termijn te besluiten? Niet welkom is een, maar op zulke korte termijn is gewoon mensen op kosten jagen en supportertje pesten.
 
			 
			
			
			We lijken als Nederland wel gekke henkie met dit soort dingen. Veel laagdrempeliger gaan weigeren.quote:Op maandag 14 oktober 2024 21:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als PSG naar Eindhoven had moeten komen hadden ze dit niet geflikt.
 
			 
			
			
			Wat heeft dat eerste (laat staan dat tweede) er mee te maken? PSV'ers laten altijd een enorme ravage achter. Of ze vernederen zwervers tot op het bot. Ja dan snap ik dat ze dat in Parijs niet willen.quote:Op maandag 14 oktober 2024 21:43 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Kijk op wie je reageert. Die knul is nota bene zelf voor Feyenoord..
Daarover gesproken: die Timber is voorlopig wel klaar in Oranje toch? Mijn hemel wat slecht.
 
			 
			
			
			Volgens mij valt dat nog wel mee. Misschien ben je in de war met de fonteinslopers van Feyenoord?quote:Op maandag 14 oktober 2024 21:48 schreef CR7 het volgende:
[..]
Wat heeft dat eerste (laat staan dat tweede) er mee te maken? PSV'ers laten altijd een enorme ravage achter. Of ze vernederen zwervers tot op het bot. Ja dan snap ik dat ze dat in Parijs niet willen.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |