Is daar nu ook al iets mis mee?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 19:35 schreef Pablo84 het volgende:
Dams...daar blijft die ook maar mee komen
Waarom zou je die eruit halen..?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 19:35 schreef Pablo84 het volgende:
Dams...daar blijft die ook maar mee komen
Daar ben ik ook wel aan toe jaquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 19:55 schreef AmenhotepIV het volgende:
Wordt weer eens tijd voor kopgoaltjes van de Jong.
Til is de nieuwe Ali express Malenquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 20:24 schreef tompsv18 het volgende:
Middenveld kan echt niet. Nog amper een kans gehad. Sparta is dichter bij de 0-2.
Voegt voetballend niets toe, als hij dan dit soort kansen mist, dan heb je er helemaal niets aan.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 20:25 schreef RipCity het volgende:
[..]
Til is de nieuwe Ali express Malen
Bedankt maatquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 20:33 schreef CR7 het volgende:
Wordt gewoon 5-1 jongens, geloof mij nou maar. Ze moeten nog even wennen aan het spelen zonder die 2 verlepte poffertjes. Na de rust gaat het los.
Daar is je antwoordquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 19:53 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Waarom zou je die eruit halen..?
Miskoop die gozer, is meer bezig mer randzaken dan met PSVquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:06 schreef tompsv18 het volgende:
Die invalbeurten van Bakayoko en Lang waren te schandalig voor woorden.
Til kopt weer twee keer recht op de doelman…quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:08 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Miskoop die gozer, is meer bezig mer randzaken dan met PSV
Vorig seizoen maakte hij zulke ballen wel af. Als dat ook niet lukt heb je er helemaal niks aan, loopt alleen maar in de weg.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Til kopt weer twee keer recht op de doelman…
Precies. Hoe vaak heeft PSV dit soort buitenspel situatie gehad. Maar goed, 3 punten en snel vergeten.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:06 schreef VEM2012 het volgende:
Duidelijk buitenspel en bij ESPN blijven ze denken dat het eigenlijk geen buitenspel is.
Die hebben kennelijk ook even gedacht dat het 2-2 was en meteen een kurk laten ploffen.
Na de rode prent was het 40 minuten prima.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
De tyfus, van begin tot eind onder de maat, 15 jaar levensduur verloren maar wel 3 punten
Vergeet de actie van Karsdorp er voorafgaand niet. Die moet gewoon al die bal de hoek van het veld in peuren. Zou hij met al zijn ervaring toch ook moeten snappen. Verder viel Karsdorp wel bloedfanatiek in. Dat was mooi om te zien iig.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:58 schreef Pablo84 het volgende:
Je verliest bijna weer punten door een dommigheid van baka
Dat kon echt niet. Lang ook weer mokerdom.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 22:58 schreef Pablo84 het volgende:
Je verliest bijna weer punten door een dommigheid van baka
Volgend jaar doet ie de eerste helft van dit filmpje gewoon vaker in net even een ander shirt.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |