Deze keer zijn ze echt boos. Maar nu echt he.quote:Op vrijdag 27 september 2024 18:41 schreef Aether het volgende:
Ja, even oppiepen zit er niet (meer) in.
[ x ]
Er waren sowieso al constant drones over Beirut de laatste weken. Veel Libanezen zeiden ook dat er constant zoem geluiden waren.quote:Op vrijdag 27 september 2024 18:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Zal me weinig verbazen als blijkt dat Israel al gewoon duizenden drones hebben ter grote van een vlieg die constant in Lebanon heen en weer zoemen, en niemand die het merkt.
Zulke dingen zag je 10-15 jaar geleden al ontwikkeld worden.
Zelfde met patroon herkenning en 'gait' (hoe iemand loopt). Begin 2000 waren er al drones van de VS die tot 20 mensen konden herkennen en volgen van kilometers hoogte puur aan de manier waarop iemand loopt.
Hmm, oké. Ff afwachten of er meer nieuws naar buiten gaat komen.quote:
Dat zou een enorm succes zijn.quote:
Echt een bizarre prestatie, een behoorlijk doelgerichte oorlog voeren zonder grondinvasie. Eentje voor de militaire studieboeken.quote:Op vrijdag 27 september 2024 19:09 schreef MichaelScott het volgende:
Israël is goed bezig, nog even en de totale bevelstructuur is ontmanteld omdat er alleen nog loopjongens over zijn.
Technisch gezien nog in leven zeker.quote:Op vrijdag 27 september 2024 19:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Reuters meldt dat ie nog leeft, maar we gaan het zien.
Reuters: 'Hezbollah-leider Nasrallah nog in leven'
Een anonieme bron meldt aan persbureau Reuters dat Hezbollah-leider Hassan Nasrallah nog in leven is. Volgens het persbureau gaat het om een bron met goede contacten binnen de militante beweging.
Dat zou desastreus nieuws zijn. Zes flats opblazen met inwoners en al en het doelwit overleeft het.quote:Op vrijdag 27 september 2024 19:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Reuters meldt dat ie nog leeft, maar we gaan het zien.
Reuters: 'Hezbollah-leider Nasrallah nog in leven'
Een anonieme bron meldt aan persbureau Reuters dat Hezbollah-leider Hassan Nasrallah nog in leven is. Volgens het persbureau gaat het om een bron met goede contacten binnen de militante beweging.
Laten we even afwachtenquote:
Tijdzones, ehquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |