En dat in een artikel waarin men spreekt van “witte jongetjes”.quote:spreek je de Nederlandse taal nog niet goed
Volk uit Eritrea en Somalië krijgen alle kinderen in het AZCquote:Op dinsdag 24 september 2024 08:01 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Het draait allemaal om taal, lastig boeken lezen als je de helft van de zinnen niet begrijpt.
Lullig dat die kinderen de dupe worden van de keuze van hun ouders om naar een ander land te verhuizen.
Opzicht...quote:Op dinsdag 24 september 2024 07:54 schreef LXIV het volgende:
Het zou ook kunnen dat er gewoon veel blanke jongens als m hoogbegaafd erkend worden en dat opvalt dat er minder meisjes of allochtoner tussen zitten. Aangezien dogma van deze vrouw is “alle mensen hebben dezelfde talenten “, moet het dus aan de selectie liggen.
Jaja al die hoogbegaafde kindjes aan de hero tijdens schooltijd.quote:Een gevolg van het niet-signaleren van hoogbegaafdheid is dat kinderen vastlopen doordat ze werken onder hun niveau. Met problemen als depressies en verslavingen
Hmm dat zou betekenen dat de verschillen in IQ distributie tussen mannen en vrouwen niet is meegenomen?quote:Op dinsdag 24 september 2024 07:54 schreef LXIV het volgende:
Het zou ook kunnen dat er gewoon veel blanke jongens als m hoogbegaafd erkend worden en dat opvalt dat er minder meisjes of allochtoner tussen zitten. Aangezien dogma van deze vrouw is “alle mensen hebben dezelfde talenten “, moet het dus aan de selectie liggen.
Er is helemaal geen iq gemeten!quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:17 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Hmm dat zou betekenen dat de verschillen in IQ distributie tussen mannen en vrouwen niet is meegenomen?
[ afbeelding ]
Het artikel was ook wel wat vaagjes geschreven en er is geen bronvermelding. Als hetgeen jij stelt klopt is dat een argumentum ad ignorantium.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er is helemaal geen iq gemeten!
Er viel op dat er vooral blanke jongens als hoogbegaafd erkend werden. Daaruit werd de conclusie getrokken dat meisjes en niet-blanken dus over het hoofd gezien werden.
Dat is echter niet de enige optie.
Nee.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:09 schreef Loverboii het volgende:
Slimme kinderen komen vanzelf wel terecht.
Het schoolsysteem is ingericht op gemiddelde leerlingen, hoogbegaafde kinderen denken anders en hebben een andere behandeling nodig. Net zoals kinderen die aan het andere eind van het spectrum zitten naar speciaal onderwijs gaan.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:13 schreef ludovico het volgende:
[..]
Jaja al die hoogbegaafde kindjes aan de hero tijdens schooltijd.
Is gewoon bezigheidstherapie zodat de docent er geen last van heeft.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:39 schreef RamboDirk het volgende:
Wij hadden ook een hoogbegaafd iemand in de klas. Die mocht als "pluswerk" Chinees gaan leren. Na twee taallessen Chinees was hij spontaan genezen van zijn hoogbegaafdheid.
Dit soort extra's zijn dan ook gewoon onzin, puur bezigheidstherapie.quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:39 schreef RamboDirk het volgende:
Wij hadden ook een hoogbegaafd iemand in de klas. Die mocht als "pluswerk" Chinees gaan leren. Na twee taallessen Chinees was hij spontaan genezen van zijn hoogbegaafdheid.
Hoe kom je daar bij? Is niet hoe ik het lees in ieder geval:quote:Op dinsdag 24 september 2024 08:20 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er is helemaal geen iq gemeten!
Er viel op dat er vooral blanke jongens als hoogbegaafd erkend werden. Daaruit werd de conclusie getrokken dat meisjes en niet-blanken dus over het hoofd gezien werden.
Dat is echter niet de enige optie.
quote:Voor dit onderzoek is op 29 verschillende basisscholen aan leerkrachten van groep 2 tot en met 8 gevraagd om voor elk van hun leerlingen aan te geven of er bij de leerling een vermoeden van een ontwikkelingsvoorsprong of (hoog)begaafdheid bestaat, en zo ja door wie dit vermoeden is geuit. In totaal hebben 324 leerkrachten meegewerkt, en vielen 5371 van hun leerlingen binnen het leeftijdsbereik (5 t/m 11 jaar) van het onderzoek.
Daarnaast hebben de leerkrachten voor elke leerling aangegeven of het om een jongen of een meisje ging, en of er sprake is van NT2, een niet-Nederlandse afkomst en/of een kansarme omgeving of lage sociaal-economische status.
Pas nadat deze vragen voor de hele klas beantwoord waren, is bij elke leerling uit de klas een screeningsinstrument afgenomen door de groepsleerkracht of een Intern Begeleider.
Door hoogbegaafden niet te helpen gaat veel talent verloren. Het schoolsysteem is rigide, probeer buiten de lijntjes te kleuren en je bent verloren. Heel frustrerend.quote:Op dinsdag 24 september 2024 07:58 schreef Hyperdude het volgende:
Beter help je kinderen in desastreuze thuissituaties.
Maar hoogbegaafden die zichzelf niet kunnen redden helpen, is natuurlijk veel gemakkelijker.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |