Waarom welquote:Op maandag 23 september 2024 20:42 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Overal moet bezuinigd worden. Dus waarom hierop niet?
En dan ligt het aan woke, Femke en Frans.quote:Op maandag 23 september 2024 21:09 schreef spectrumanalyser het volgende:
Als het zo gaat zoals de kersverse regering wilt dan hebben we dadelijk in Nederland net zo'n tentenkamp als in Calais.
Ja, dat krijg je dus als je politiek stuurt op de verkeerde KPI, wat in dit geval de achterstand was in beoordelingen. Natuurlijk gaat dat dan op de makkelijkste manier opgelost worden door ŕlles goed te keuren. Wat men had moeten doen is zorgen dat het geen probleem was dat er een achterstand was, dus wettelijke beslistermijn afschaffen voor asiel zaken..quote:Op maandag 23 september 2024 16:55 schreef Twiitch het volgende:
Natuurlijk van de zotte dat deze bewijslast niet allang bij de aanvrager lag. Waarschijnlijk ook een van de redenen dat we hier een achterlijk hoog percentage inwilliging eerste aanvragen hadden. Nu nog even snel die waanzin van een permanente status onmogelijk maken.
In Jemen worden meisjes over het algemeen al voor het 5de jaar besneden. Vaak vluchten ouders met hun kinderen voor deze praktijken, maar zie je dat ze als dochterlief 15 is, toch teruggaan op 'vakantie' en komt het kind besneden terug. Mensen denken daar dat het de dochter voorbereid op het huwelijk en het haar een betere gelovige maakt. Ze willen het soms nog niet bij een jong kind, maar wel als ze ouder is.quote:Op maandag 23 september 2024 17:05 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Eens met de algemene tendens, maar dit voelt wel een beetje sip. Lijkt me inderdaad ook niet makkelijk te bewijzen, zoals gezegd krijg je geen officiële uitnodiging per post.
Bekeerd tot het christendom, totdat je een verblijfsstatus hebt en dan besluit je dat je in Nederland toch liever moslim wilt zijn.quote:Voorheen kregen bijvoorbeeld afvallige moslims uit Iran of lhbti’ers uit Afghanistan gemakkelijker asiel toegekend, omdat bekend is dat leden van dergelijke groepen in die landen gevaar lopen.
quote:Op dinsdag 24 september 2024 00:23 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Droom lekker verder...Putin die doorstoomt naar Nederland, de NAVO die wordt opgeheven. Verder gaat het wel goed met je?
Al zou Trump president worden en al zou hij de VS uit de NAVO willen halen (wat hij uiteindelijk niet gaat doen), dan nog stopt daarmee de NAVO niet met bestaan. Ergens draaien bij jou bovenin wat radertjes overuren.
John Bolton ex adviseur van Trump waarom Trump uit de NAVO wilt stappenquote:Op dinsdag 24 september 2024 00:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hou toch eens op met je vage conspiracies man.
Jij bent vast zo'n type dat het hardst roept om overheids-censuur op X/Twitter vanwege misinformation.
Ok ???quote:Op dinsdag 24 september 2024 11:54 schreef Origami94 het volgende:
[..]
[..]
John Bolton ex adviseur van Trump waarom Trump uit de NAVO wilt stappen
https://eenvandaag.avrotr(...)uit-de-navo-stappen/
Kijk hoe "respectvol" Eritrese statushouders onze samenleving behandelen. Wij zijn eerder te tolerant geweest. Gevalletje de wal keert het schip.quote:Op dinsdag 24 september 2024 01:27 schreef SymbolicFrank het volgende:
Ik dacht altijd, dat "leven en laten leven" en "behandel anderen zoals je wilt dat ze jou behandelen" goede uitgangspunten waren. Maar blijkbaar is het: "harder schoppen tot ze doen wat ik zeg of oprotten!"
Twee partijen Eritreeërs die een conflict in hun eigen land hier uitvechten? Die alleen tegen landgenoten te keer gaan? Omdat ze hier niets mogen doen en zich de hele dag zitten te vervelen of opfokken?quote:Op dinsdag 24 september 2024 13:46 schreef musicmaker92 het volgende:
[..]
Kijk hoe "respectvol" Eritrese statushouders onze samenleving behandelen. Wij zijn eerder te tolerant geweest. Gevalletje de wal keert het schip.
"Er werd brand gesticht en journalisten en politieagenten werden belaagd met knuppels, stenen en stokken (...) De totale schade bedroeg 750.000 euro"
"Ook ervaren politiemensen en ME'ers hadden geweld als dit naar eigen zeggen niet eerder meegemaakt", stelt de rechtbank. Hulpverlenende diensten zijn belaagd"
[ x ]
Statushouders morgen gewoon werken hoor, dat ze het niet doen, tsja....quote:Op dinsdag 24 september 2024 13:59 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Twee partijen Eritreeërs die een conflict in hun eigen land hier uitvechten? Die alleen tegen landgenoten te keer gaan? Omdat ze hier niets mogen doen en zich de hele dag zitten te vervelen of opfokken?
Je hebt nog nooit met voetbalsupporters te maken gehad, nietwaar?
Ja, dat vroeg ik me dus ook af. Ik vond het een vreemde reactie.quote:Op dinsdag 24 september 2024 14:07 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Statushouders morgen gewoon werken hoor, dat ze het niet doen, tsja....
En omdat we hier rellen met voetbalsupporters hebben moeten we begrip voor Eritreeërs hebben? Of wat probeer je te zeggen?
Die voetbalsupporters vechten hun onenigheid tenminste in hun eigen land uit. Best wel een verschil.quote:Op dinsdag 24 september 2024 13:59 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Twee partijen Eritreeërs die een conflict in hun eigen land hier uitvechten? Die alleen tegen landgenoten te keer gaan? Omdat ze hier niets mogen doen en zich de hele dag zitten te vervelen of opfokken?
Je hebt nog nooit met voetbalsupporters te maken gehad, nietwaar?
Jij stelde dat we deze asielzoekers volgens het uitgangspunt "leven en laten leven" moesten behandelen. Dat bleek bij deze Eritreeërs alleen niet veel effect te sorteren. Ze gingen daarnaast tekeer tegen de Nederlandse Politie, hulpverleners en journalisten. En 750.000 euro schade veroorzaakt, als "beloning" voor onze ruimhartige opvang. Tja, dan zijn veel mensen er wel een keer klaar mee.quote:Op dinsdag 24 september 2024 13:59 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Twee partijen Eritreeërs die een conflict in hun eigen land hier uitvechten? Die alleen tegen landgenoten te keer gaan? Omdat ze hier niets mogen doen en zich de hele dag zitten te vervelen of opfokken?
Je hebt nog nooit met voetbalsupporters te maken gehad, nietwaar?
Ze komen hier niet om te werken maar omdat ze in de landen-vergelijkingsapp voor vluchtelingen gezien hebben dat ze in Nederland aan de meeste uitkeringen- en toeslageninfusen gehangen kunnen worden.quote:Op dinsdag 24 september 2024 14:07 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Statushouders morgen gewoon werken hoor, dat ze het niet doen, tsja....
[..]
Ze moeten ons dagelijks op hun blote knietjes danken en als ze een Nederlander ook maar uit durven te schelden vliegen ze meteen de bak in? Moeten ze ook extra belasting betalen voor het voorrecht om hier te mogen werken?quote:Op dinsdag 24 september 2024 17:22 schreef musicmaker92 het volgende:
[..]
Jij stelde dat we deze asielzoekers volgens het uitgangspunt "leven en laten leven" moesten behandelen. Dat bleek bij deze Eritreeërs alleen niet veel effect te sorteren. Ze gingen daarnaast tekeer tegen de Nederlandse Politie, hulpverleners en journalisten. En 750.000 euro schade veroorzaakt, als "beloning" voor onze ruimhartige opvang. Tja, dan zijn veel mensen er wel een keer klaar mee.
Kijk aan, nog meer overlast. Ook een weer gevalletje verveling zeker?
[ x ]
Wat een hoop stront in deze post.quote:Op dinsdag 24 september 2024 17:32 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ze moeten ons dagelijks op hun blote knietjes danken en als ze een Nederlander ook maar uit durven te schelden vliegen ze meteen de bak in? Moeten ze ook extra belasting betalen voor het voorrecht om hier te mogen werken?
Net zoals die protesterende boeren en de mensen van Extinction Rebellion?quote:Op dinsdag 24 september 2024 17:50 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Wat een hoop stront in deze post.
Ze moeten zich gewoon gedragen, niet meer niet minder.
Blijkt moeilijk.
Die ook inderdaad.quote:Op dinsdag 24 september 2024 17:51 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Net zoals die protesterende boeren en de mensen van Extinction Rebellion?
Dus het land waar ze vandaan komen is dan wel goed?quote:Op maandag 23 september 2024 18:19 schreef Origami94 het volgende:
Wat zitten er een aantal verzuurde users op FOK! die oorlogsvluchtelingen het liefst geen dak, water gunnen en in een cel zouden gooien.
Geen wonder dat dit forum chronisch leegloopt met de hoeveelheid descohesie die dagelijks wordt gepost door het kliekje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |