Op zich wel begrijpelijk nu Lang een moeilijk geval lijkt qua fitheid, voor alleen de eredivisie misschien wat overdreven.quote:
En een vervanger voor Lozano die je straks kwijt bent..quote:Op woensdag 18 september 2024 17:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Op zich wel begrijpelijk nu Lang een moeilijk geval lijkt qua fitheid, voor alleen de eredivisie misschien wat overdreven.
Jarenlang basisspeler bij Kroatië. Daarnaast een gewaardeerde kracht bij Inter, Tottenham, Bayern en Wolfsburg waar hij ook prima statistieken kan weerleggen.quote:Op woensdag 18 september 2024 17:45 schreef TheVoice4ever het volgende:
blessuregevoelige opa Perisic
wat heeft die nou gepresteerd in zijn carriere LOL
van dat flutland Kroatie
Wel geschrokken van het krachtsverschil. Juventus is Europese subtop en en gingen echt op 60% langs PSV. Maar hé; lekker arrogant blijven denken dat je zonder verdedigers Europees wel hoge ogen kan gaan gooien (niet naar jou gericht uiteraard, maar naar het bestuur).quote:Op donderdag 19 september 2024 20:17 schreef PSVCL het volgende:
Volgende week sta je virtueel in de play - offs.. en dat zonder zelf te winnen![]()
[ x ]
Karsdorp en Nagalo moet nog maar blijken of die iets gaan toevoegen.quote:Op vrijdag 20 september 2024 08:26 schreef Solispolar het volgende:
Wel heel benieuwd naar de eerste wedstrijd waarin we met Karsdorp/Perisic/Boscagli/Nagalo kunnen gaan spelenDan heb je toch een prima elftal.. Als Dest dan ook nog terug komt dan is het helemaal smullen (en heb je zowaar opties achterin
)
Zeker die Nagalo, je bent niet voor niets minimaal PSVs 3de keus voor die positie.quote:Op vrijdag 20 september 2024 09:27 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Karsdorp en Nagalo moet nog maar blijken of die iets gaan toevoegen.
Dan wordt het gegarandeerd een succesquote:Op donderdag 19 september 2024 11:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Gescoord in de WK-finale jawel!
Karsdorp is mits fit toch gewoon de beste rechtsback van de Eredivisie?quote:Op vrijdag 20 september 2024 09:27 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Karsdorp en Nagalo moet nog maar blijken of die iets gaan toevoegen.
quote:
2 dagen geleden nog afgedroogd door een subtopper, voor de eredivisie echt wel goed genoeg maar toplevel is wel wat anders.quote:Op vrijdag 20 september 2024 16:41 schreef PSVCL het volgende:
Toplevel selectie zodra iedereen fit is
Afgedroogd nog wel hahaquote:Op vrijdag 20 september 2024 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
2 dagen geleden nog afgedroogd door een subtopper, voor de eredivisie echt wel goed genoeg maar toplevel is wel wat anders.
Als Dest fit is ligt PSV al uit de CL en ja afgedroogd, mazzel dat het slechts 3-1 werd.quote:Op vrijdag 20 september 2024 18:00 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Afgedroogd nog wel haha![]()
Een nederlaag tegen juve was ingecalculeerd omdat psv zonder backs speelde en bosz de fout maakte om til basis te laten starten.
Daar speel je niks mee klaar in de CL
Zodra iedereen fit
Benitez
Karsdorp-Nagalo/Flamingo-Boscagli-Dest
Schouten-Veerman
Tilman
Baka-Luukinho-Lang
Dan heb je op het bankie oa Saibari, Pepi, Peresic, Babadi, Land etc
![]()
Toplevel Europese subtop
Blah, blah, blah...quote:Op vrijdag 20 september 2024 18:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Dest fit is ligt PSV al uit de CL en ja afgedroogd, mazzel dat het slechts 3-1 werd.
Net als vorig jaar na de nederlaag tegen Arsenal is PSV opnieuw afgeschreven ... vervolgens overwinter je alsnog en krijg je te horen dat het een makkelijke poule wasquote:Op vrijdag 20 september 2024 18:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Dest fit is ligt PSV al uit de CL en ja afgedroogd, mazzel dat het slechts 3-1 werd.
Het was dan ook een makkelijke poule laten we dat even voorop stellen.quote:Op vrijdag 20 september 2024 18:41 schreef PSVCL het volgende:
Denk dat Perisic de concurrent is van Baka .. die heeft concurrentie nodig anders wordt ie gemakzuchtig, je moe5 hem scherp houden
[..]
Net als vorig jaar na de nederlaag tegen Arsenal is PSV opnieuw afgeschreven ... vervolgens overwinter je alsnog en krijg je te horen dat het een makkelijke poule was
Heerlijk die afgunst
Het is nu een ander systeem, dus wie weet lukt het nog maar neemt weg dat het gewoon een oorwassing was tegen Juventus en dat is subtop.quote:Op vrijdag 20 september 2024 18:41 schreef PSVCL het volgende:
Denk dat Perisic de concurrent is van Baka .. die heeft concurrentie nodig anders wordt ie gemakzuchtig, je moe5 hem scherp houden
[..]
Net als vorig jaar na de nederlaag tegen Arsenal is PSV opnieuw afgeschreven ... vervolgens overwinter je alsnog en krijg je te horen dat het een makkelijke poule was
Heerlijk die afgunst
Ja ja subtop in landen als Duitsland, Spanje, Engeland en zelfs Italië hebben budgetten waar Nederlandse clubs alleen van kunnen dromen. Uiteraard kan het beter maar clubs uit de top landen moeten al een slechte dag hebben en een club uit NL een goede dag of het moet meezitten dan kun je nog wel winnen.quote:Op vrijdag 20 september 2024 19:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is nu een ander systeem, dus wie weet lukt het nog maar neemt weg dat het gewoon een oorwassing was tegen Juventus en dat is subtop.
Ik ken een club die een heel makkelijke bekerloting had vorig seizoenquote:Op vrijdag 20 september 2024 18:56 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Het was dan ook een makkelijke poule laten we dat even voorop stellen.
Kan gebeuren, maar het verschil was groot, verder ging ik in op dat toplevel, maar goed dat is van dezelfde user die Veerman als opvolger van Kroos zag.quote:Op vrijdag 20 september 2024 21:48 schreef Cherni het volgende:
[..]
Ja ja subtop in landen als Duitsland, Spanje, Engeland en zelfs Italië hebben budgetten waar Nederlandse clubs alleen van kunnen dromen. Uiteraard kan het beter maar clubs uit de top landen moeten al een slechte dag hebben en een club uit NL een goede dag of het moet meezitten dan kun je nog wel winnen.
Ik ben in iedergeval geval blij met Veerman bij PSV. Dat het er niet uitkomt op EU topniveau is jammer. Dat gun je deze speler dan niet. Kan zijn dat het te veel je best proberen te doen waardoor de druk te hoog word. Misschien lukt het later nog wel. Ik weet het nietquote:Op zaterdag 21 september 2024 07:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Kan gebeuren, maar het verschil was groot, verder ging ik in op dat toplevel, maar goed dat is van dezelfde user die Veerman als opvolger van Kroos zag.
Tarado, Litmanen en CR7 zijn dan ook users die hun dagelijkse geluk voornamelijk moeten halen uit de dingen die bij PSV minder gaan.quote:Op zaterdag 21 september 2024 08:50 schreef Cherni het volgende:
[..]
Ik ben in iedergeval geval blij met Veerman bij PSV. Dat het er niet uitkomt op EU topniveau is jammer. Dat gun je deze speler dan niet. Kan zijn dat het te veel je best proberen te doen waardoor de druk te hoog word. Misschien lukt het later nog wel. Ik weet het niet
Overigens vind ik Veerman bij interviews geweldig.
Het was slecht, dat klopt en dan speel je uit tegen een ploeg met gewoon meer kwaliteit en budget.quote:Op zaterdag 21 september 2024 11:33 schreef VEM2012 het volgende:
Dat gedoe over Veerman de afgelopen dagen... Dat is een speler die iets extra’s kan brengen als het draait, maar zeer kwetsbaar is als het niet draait. Als straks jongens als Saibari en Lang weer 100% zijn ga je ook weer zijn kwaliteiten zien.
Er was ook weinig eer te behalen. Tillman gaf niet thuis, Luuk zag je niet, Bakayoko verdiende een draai om zijn oren omdat die veel te weinig steun gaf als PSV geen balbezit had, Til verzoop…
En dan ligt het allemaal aan Veerman? Ja, die speelde ook niet best, maar hij komt vooral in de problemen omdat hii op moet lossen wat er allemaal mis gaat. Ook Schouten kon het niet meer bolwerken, maar die speelt nu eenmaal simpeler.
Het was slecht, maar daar waren redenen voor. Als iedereen een voldoende haalt heb je automatisch meer ruimte en tijd. En dan kan Veerman ook op CL niveau iets extra’s brengen met een pass waarmee hij iemand alleen voor de doelman kan zetten.
Ik kijk een wedstrijd en oordeel daarover, lees een post en doe hetzelfde, dat jij daar wat moeite mee hebt ligt toch aan je eigen tere zieltje.quote:Op zaterdag 21 september 2024 10:43 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Tarado, Litmanen en CR7 zijn dan ook users die hun dagelijkse geluk voornamelijk moeten halen uit de dingen die bij PSV minder gaan.
Lekker blijven trollen maat. Toegegeven, je doet het net wat minder opzichtig dan je broeder cr7.quote:Op zaterdag 21 september 2024 12:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik kijk een wedstrijd en oordeel daarover, lees een post en doe hetzelfde, dat jij daar wat moeite mee hebt ligt toch aan je eigen tere zieltje.
Als je dit al trollen vindt dan houdt het wel een beetje op.quote:Op zaterdag 21 september 2024 12:58 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Lekker blijven trollen maat. Toegegeven, je doet het net wat minder opzichtig dan je broeder cr7.
Je bent gewoon een slechte verliezer. Ik ben niet te beroerd om toe te geven dat Feyenoord Europese middelmaat (of lager is). PSV net iets beter. Willen jullie groeien dan zullen jullue echt Veerman en Schouten moeten verkopen. Vraag is alleen of je Veerman na weer een wanprestatie ooit nog kwijt krijgt (naar een club die hij wil, maar nooit gaat komen).quote:Op zaterdag 21 september 2024 12:58 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Lekker blijven trollen maat. Toegegeven, je doet het net wat minder opzichtig dan je broeder cr7.
Ik weet niet of het alleen aan die 2 ligt, als je europees een resultaat wil begint het sowieso met bereidheid en dat was er niet echt, net alsof het NEC uit was of zo.quote:Op zaterdag 21 september 2024 13:04 schreef CR7 het volgende:
[..]
Je bent gewoon een slechte verliezer. Ik ben niet te beroerd om toe te geven dat Feyenoord Europese middelmaat (of lager is). PSV net iets beter. Willen jullie groeien dan zullen jullue echt Veerman en Schouten moeten verkopen. Vraag is alleen of je Veerman na weer een wanprestatie ooit nog kwijt krijgt (naar een club die hij wil, maar nooit gaat komen).
Mwoah zo belangrijk is psv niet voor me. Maar jij hebt gelijk psv was top tegen Juventus en had eigenlijk moeten winnen. Zo beter?quote:Op zaterdag 21 september 2024 10:43 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Tarado, Litmanen en CR7 zijn dan ook users die hun dagelijkse geluk voornamelijk moeten halen uit de dingen die bij PSV minder gaan.
Ridiculiseren is geen goede manier om een comeback mee te starten.quote:Op zaterdag 21 september 2024 14:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Mwoah zo belangrijk is psv niet voor me. Maar jij hebt gelijk psv was top tegen Juventus en had eigenlijk moeten winnen. Zo beter?
Slechte verliezer? Verliezer van wat precies? Een Europese wedstrijd tegen een (sub)topploeg? Newsflash: daar gaan we er nog meer van verliezen.quote:Op zaterdag 21 september 2024 13:04 schreef CR7 het volgende:
[..]
Je bent gewoon een slechte verliezer. Ik ben niet te beroerd om toe te geven dat Feyenoord Europese middelmaat (of lager is). PSV net iets beter. Willen jullie groeien dan zullen jullue echt Veerman en Schouten moeten verkopen. Vraag is alleen of je Veerman na weer een wanprestatie ooit nog kwijt krijgt (naar een club die hij wil, maar nooit gaat komen).
Je doet net of Veerman een of andere Balotelli of Ibrahimovic is met zijn uitspraken. Hij heeft een keer gezegd dat er wat gemakzucht in de ploeg zit. Nou poe poe, voor de rest is het net zo goed een koorknaap met last van heimwee.quote:Op zondag 22 september 2024 11:01 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ridiculiseren is geen goede manier om een comeback mee te starten.
[..]
Slechte verliezer? Verliezer van wat precies? Een Europese wedstrijd tegen een (sub)topploeg? Newsflash: daar gaan we er nog meer van verliezen.
Lees je eigen stukje ook eens terug: jouw briljante idee is dus onze beste 2 spelers verkopen, zodat we beter voor de dag komen tegen de topploegen?En dat laatste stukje heb je gelijk in: Veerman zal zijn verwachtingen zeker wat moeten bijstellen. Maar hoe lekker is het om weer eens een speler in de Nederlandse top te hebben die lekker zegt wat hij denkt? Of wil jij alleen maar van die eenheidsworsten als van Dijk waar je de interviews praktisch kunt overslaan omdat je wordt doodgegooid met voorgekauwde onzin?
Ik doelde meer op het stuk waarin hij uitsprak dat hij mikt op een ploeg die in een grote competitie om de prijzen mee doet.quote:Op zondag 22 september 2024 11:12 schreef CR7 het volgende:
[..]
Je doet net of Veerman een of andere Balotelli of Ibrahimovic is met zijn uitspraken. Hij heeft een keer gezegd dat er wat gemakzucht in de ploeg zit. Nou poe poe, voor de rest is het net zo goed een koorknaap met last van heimwee.
Ietsjes lager dan middelmaat, jaquote:Op zaterdag 21 september 2024 13:04 schreef CR7 het volgende:
[..]
Je bent gewoon een slechte verliezer. Ik ben niet te beroerd om toe te geven dat Feyenoord Europese middelmaat (of lager is).
Aldus de nummer 30quote:Op zondag 22 september 2024 11:44 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ietsjes lager dan middelmaat, ja
Hihaho! Na 1 wedstrijd de ranglijst gebruiken!quote:
Nee hoor het is een 5 jaars ranking.quote:Op zondag 22 september 2024 12:03 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Hihaho! Na 1 wedstrijd de ranglijst gebruiken!
Is het zo moeilijk om toe te geven dat PSV gewoon niet 'iets' beter is, maar wel iets meer dan dat? In de Eredivisie hadden jullie met Slot al geen enkele kans, nu die priester uit Denemarken aan de macht is heeft Feyenoord sowieso geen kans meer.
En Europees nivelleert dat verschil een beetje. Uiteindelijk zullen PSV en Feyenoord van ongeveer dezelfde categorie ploegen verliezen en hebben ze kansen tegen ook ongeveer dezelfde orde van ploegen.
Daarentegen is Leverkusen sterker vooral aanvallend. Juventus scoort gemiddelde net een goal per wedstrijd. Maar ok waren beide afhangen.quote:Op zondag 22 september 2024 11:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
27.
Vergeet overigens niet dat Feyenoord een thuiswedstrijd had en PSV uit.
Denk dat het lang geleden is dat het verschil zo groot was. Volgens mij zat het in de tijd van 10-0 nog dichter bij elkaar dan nu qua perspectief en kapitaal op het veld.quote:Op zondag 22 september 2024 12:07 schreef CR7 het volgende:
[..]
Nee hoor het is een 5 jaars ranking.
Scheelt niet zoveel jongen, maar ik snap dat de Veerman-syndroom besmettelijk is.
Ja maarja als je het riool kan verkopen voor duizend miljoen miljard euro en daarmee een financiëel voordeel kon krijgen.quote:Op zondag 22 september 2024 12:15 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Denk dat het lang geleden is dat het verschil zo groot was. Volgens mij zat het in de tijd van 10-0 nog dichter bij elkaar dan nu qua perspectief en kapitaal op het veld.
Kapitaal op het veld? Niet dat het bij Feyenoord groots is maar wie vertegenwoordigt dat enorme kapitaal bij PSV dan?quote:Op zondag 22 september 2024 12:15 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Denk dat het lang geleden is dat het verschil zo groot was. Volgens mij zat het in de tijd van 10-0 nog dichter bij elkaar dan nu qua perspectief en kapitaal op het veld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |