abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 13 september 2024 @ 12:54:34 #26
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_214968480
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 12:21 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Het wordt tijd dat Syrië als 'veilig' wordt beschouwd en we die mensen niet meer binnen laten. Allemaal gelukszoekers. De vader van dat gezin is hem gepeerd naar Syrië en heeft daar nog een huis. Wat is het dan voor achterlijkheid dat hij met zijn hele kudde hier een verblijfsvergunning kan krijgen. Gewoon parasieten die hier qua normen en waarden niet thuishoren.
Dat was een detail wat mij ook opviel, ja. Wat mij betreft kijken ze ook even naar de rest van de volwassen familieleden of die niet ook op vakantie zijn gegaan of zo en zo ja, dikke doei.
pi_214968564
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 11:49 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Want die meiden zoals nu Ryan zijn geen mensen waar je iets voor kunt voelen zoals mededogen? Geloof me, juist de meiden uit Afghaanse, Syrische, Eritrese etc. gezinnen doen hun stinkende best om er hier iets van te maken en hun kansen te pakken, mee te draaien. Ik stond ontzet toe te kijken hoe een stel Afghaanse kinderen elkaar tot bloedens toe krabde om eerder bij boekjes te komen, heb nog nooit zo'n drive gezien om te leren.

Dus ja, als dan één van die leuke, vlotte meiden ineens verdwijnt of in het gareel gemept of gemanipuleerd wordt, dan doet dat iets met je, gewoon uit medemenselijkheid. Dat je dan eindelijk een 13-jarige Soedanese terugvindt die door haar familie bij een man van bijna 40 gedumpt is omdat ze vonden dat ze te westers werd, dat ze ondertussen dus gedwongen seks heeft moeten ondergaan, school heeft gemist, geen sociaal leven mocht hebben maandenlang.

Dan denk ik dus niet van "oh ze doen maar". Het zijn geen criminelen die elkaar afknallen, het zijn jonge meiden die in een ongelijkwaardige positie worden getrapt.
Inderdaad, dit is niet iets dat de ene Taghi de andere Taghi vermoord, het gaat juist om onschuldige slachtoffers.

Zoals die Ryan, vermoord door broers en vader, wilde geen hoofddoek meer dragen en gedroeg zich te Westers. Zou uitgehuwelijkt worden op haar 18e en wilde dat niet.

Gewoon echt een belachelijke cultuur, waarbij vrouwen opnieuw het slachtoffer worden.

Vader weer terug "gevlucht" naar Syrië.
  vrijdag 13 september 2024 @ 13:26:20 #28
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_214968732
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 13:04 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Inderdaad, dit is niet iets dat de ene Taghi de andere Taghi vermoord, het gaat juist om onschuldige slachtoffers.

Zoals die Ryan, vermoord door broers en vader, wilde geen hoofddoek meer dragen en gedroeg zich te Westers. Zou uitgehuwelijkt worden op haar 18e en wilde dat niet.

Gewoon echt een belachelijke cultuur, waarbij vrouwen opnieuw het slachtoffer worden.

Vader weer terug "gevlucht" naar Syrië.
Ik moet er trouwens wel bij zeggen dat in de meerderheid van de gezinnen die ik toen begeleidde dit soort dingen niet aan de hand was. De meeste mensen stimuleerden hun kinderen, ook de meiden, tegen de klippen op.

In het artikel in de NOS stond ook nog expliciet vermeld dat het niet direct een islamitisch gebruik is. Dat is wel en niet waar. Het is vaak een regionaal gegeven en juist de regio Syrië en Jordanië staat erom bekend dat eerwraak er een serieus probleem is en er wonen/woonden nog aardig wat christenen dus die doen ook vrolijk mee. Het gebruik bestond er al en later heeft elke bevolkingsgroep er hun eigen religieuze sausje over gedaan.

Wat betreft eerwraak zit je op 90-95% islamitische achtergrond, maar eigenlijk zit het erin gesleten door de onderliggende cultuur. Hoe is dit relevant? Vrij simpel, mensen die denken dat ze iets in naam van God doen, zijn tot de vreselijkste dingen in staat, zelfs het vermoorden van je eigen kind, wat compleet tegennatuurlijk is. Daar moet een hoop indoctrinatie aan voorafgaan om het mogelijk te maken. Tegen de tijd dat er hier dan een rondje inburgeringscursus tegenaan gegooid wordt is de zaak al verloren eigenlijk.

Daar is geen simpele oplossing voor maar het beschermen van de mogelijke slachtoffers lijkt me een speerpunt. Ik vind een raar detail in het verhaal van Ryan uit Joure dan ook dat haar bescherming wegviel zodra ze 18 werd, uitgerekend de leeftijd waarop haar vader van plan was haar gedwongen uit te huwelijken.
pi_214969000
Zulk volk heeft geen zelfrespect.
God was in Christ, reconciling the world unto himself, not imputing their trespasses unto them;
pi_214969551
twitter


Wat een barbaren deze Syrische familie.
  vrijdag 13 september 2024 @ 15:09:16 #31
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_214969627
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 15:00 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Wat een barbaren deze Syrische familie.
Horen hier niet thuis, ga maar lekker terug naar de zandbak.
  vrijdag 13 september 2024 @ 17:08:02 #32
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_214970563
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 15:00 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Wat een barbaren deze Syrische familie.
En nadat zijn zonen waren opgepakt onder andere de telegraaf mailen dat alleen hij het heeft gedaan. :') (de vader)

Ik ga er van uit dat er niet wordt geloofd in de onschuld van de broers en dat ze zwaar gestraft gaan worden.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_214970568
Wat zou dan wel helpen? Misschien bij de toelating, bij de uitreiking van het paspoort, een clausule laten tekenen? Waarin zoiets staat als:

"Bij een veroordeling eerwraak -denkt u erom we hebben u geïnformeerd en gewaarschuwd- zal direct en zonder mogelijkheid tot hoger beroep, worden overgegaan tot uitzetting naar (een cel in) het land van herkomst. Neemt land van herkomst u niet in, dan standaard strafverzwaring tot maximaal levenslang"

Maak het expliciet, voorwaardelijk, glashelder, maar vooral rechtmatig en geef er gevolg aan. Tekenen, of anders geen toegang.

Door niet te tekenen zeggen ze voortaan voor de wet: "ik wil wèl aan eerwraak doen".

Is dit onredelijk? Asscher, zo ontdek ik net, vond wss van niet.. in 2013: https://www.rtl.nl/nederl(...)oet-contract-tekenen
quote:
'Elke nieuwkomer moet contract tekenen'

Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken wil dat alle nieuwkomers de basisbeginselen van de Nederlandse samenleving eigen maken. Asscher wil daarom dat nieuwkomers uit de Europese Unie, Turkije en de voormalige Antillen een zogeheten participatiecontract gaan tekenen
Dit heeft het echter niet geredt:
quote:
Europese regels staan het niet toe dat er andere eisen worden gesteld aan het vrije verkeer van mensen en goederen. Een participatiecontract dat Asscher voorstelt, kan hierdoor net zo min gelden voor toetredende EU-landen. Voor Turkse migranten geldt het associatieverdrag en Antilliaanse migranten maken deel uit van het Nederlands koninkrijk
https://www.zorgwelzijn.n(...)t-haalbaar-1181203w/

Tsja.. :N

[ Bericht 19% gewijzigd door Buikbrein op 13-09-2024 17:37:51 ]
pi_214970765
Onze regels en wetten

Niet opvolgen is er uit zet compleet de heel familie van mij part.

Leren we niet dat dit nederland is en niet een of anderen zandbak kolonie.

We hoeven helemaal dit soort massa stront niet te accepteren.
Zo simpel is dat .
pi_214970790
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 11:10 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Syriërs mogen hier blijven uit een soort zieligheid, omdat er oorlog is in Syrië, hetzelfde geldt voor bijvoorbeeld Afghanen.

Als het om arbeidsmigratie van buiten de EU gaat, moeten mensen ook iets toevoegen. Dan vindt er een selectie plaats. Nu worden problemen gewoon vanuit daar naar hier meegenomen, en heel naïef wordt er gedaan alsof een extra onderdeeltje in de inburgering de oplossing is.
Er is geen oorlog in Afghanistan.
De dood gaat ons niet aan. Zolang we er zijn, is de dood er niet, en wanneer de dood er is, zijn wij er niet meer.
pi_214970807
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:36 schreef suijkerbuijk het volgende:
Onze regels en wetten

Niet opvolgen is er uit zet compleet de heel familie van mij part.

Leren we niet dat dit nederland is en niet een of anderen zandbak kolonie.

We hoeven helemaal dit soort massa stront niet te accepteren.
Zo simpel is dat .
We moeten onze formulering heroverwegen: De Nederlandse overheid zet niemand uit. Dit is de verkeerde tekst, met een lading alsof NL dan een boeman is. Het is wat gebeurt aan het éind van de rit, laten we het begìn van rit eens formuleren.

En dat is: zij zetten ZICHZELF uit. Het enige wat wij doen is een redelijke voorwaardelijkheid opstellen. Als de migrant zich daar niet aan wenst te houden, de billen ermee afveegt, dan heeft diens éigen actie of inactie geleid tot het uitvoeren van een protocol. En dat protocol eindigt in uitzetting.

Maar ze zetten zichzelf eruit, uiteindelijk. Een toepasselijker frame imho, dan "we zetten ze uit". Die is makkelijk aan te vallen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Buikbrein op 13-09-2024 17:51:02 ]
pi_214970819
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:38 schreef Tanatos het volgende:

[..]
Er is geen oorlog in Afghanistan.
Dat zeg ik ook niet. Ik had het over de zieligheid. Afghanen mogen hier blijven omdat leven onder de Taliban als verschrikkelijk gezien wordt.
  vrijdag 13 september 2024 @ 17:43:57 #38
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_214970863
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:38 schreef Tanatos het volgende:

[..]
Er is geen oorlog in Afghanistan.
In Noord-Korea ook niet, maar om dat nu als een veilig land te bestempelen...
pi_214970883
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 11:49 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Want die meiden zoals nu Ryan zijn geen mensen waar je iets voor kunt voelen zoals mededogen? Geloof me, juist de meiden uit Afghaanse, Syrische, Eritrese etc. gezinnen doen hun stinkende best om er hier iets van te maken en hun kansen te pakken, mee te draaien. Ik stond ontzet toe te kijken hoe een stel Afghaanse kinderen elkaar tot bloedens toe krabde om eerder bij boekjes te komen, heb nog nooit zo'n drive gezien om te leren.

Dus ja, als dan één van die leuke, vlotte meiden ineens verdwijnt of in het gareel gemept of gemanipuleerd wordt, dan doet dat iets met je, gewoon uit medemenselijkheid. Dat je dan eindelijk een 13-jarige Soedanese terugvindt die door haar familie bij een man van bijna 40 gedumpt is omdat ze vonden dat ze te westers werd, dat ze ondertussen dus gedwongen seks heeft moeten ondergaan, school heeft gemist, geen sociaal leven mocht hebben maandenlang.

Dan denk ik dus niet van "oh ze doen maar". Het zijn geen criminelen die elkaar afknallen, het zijn jonge meiden die in een ongelijkwaardige positie worden getrapt.
Veel Afghanen zijn uiterst gemotiveerd om er hier het beste van te maken.
Geen idee of etniciteit daar nog een rol in speelt trouwens, ik kan me daar wel iets bij voorstellen, het leven van de Hazara's in Afghanistan is echt wel anders dan van bv Pashtuns. Los van uiteraard de positie van vrouwen in het algemeen daar natuurlijk.
De dood gaat ons niet aan. Zolang we er zijn, is de dood er niet, en wanneer de dood er is, zijn wij er niet meer.
  vrijdag 13 september 2024 @ 17:45:43 #40
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_214970900
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:41 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Ik had het meer over de zieligheid. Afghanen mogen hier blijven omdat leven onder de Taliban als verschrikkelijk gezien wordt.
Er is geloof ik geen slechter land om als vrouw te leven en als kind geboren te worden op het moment.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_214970902
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:43 schreef Qarrad het volgende:

[..]
In Noord-Korea ook niet, maar om dat nu als een veilig land te bestempelen...
Dat beweer ik dan ook allerminst.
De dood gaat ons niet aan. Zolang we er zijn, is de dood er niet, en wanneer de dood er is, zijn wij er niet meer.
pi_214970944
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:45 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Er is geloof ik geen slechter land om als vrouw te leven en als kind geboren te worden op het moment.
Ik kan me voorstellen dat het leven voor velen geen pretje is daar. Toch vind ik het een slechte reden om dan maar asiel (en een woning, uitkering, zorg etc.) in Nederland te krijgen.

Afghanistan telt meer dan 40 miljoen mensen, en het geboortecijfer is 4,6. Het enige dat er voor zorgt dat we niet overspoelen met Afghanen is dat je asiel hier ter plekke moet aanvragen, en dat het redelijk lastig is om hier te komen.
pi_214970963
Tja, dit waren toch de artsen en apothekers uit Aleppo? Elke weldenkend mens kon natuurlijk wel aanvoelen dat mensen uit de meest primitieve en soms barbaarse Arabische en Islamtische culturen hier niet passen.

Helaas ondervinden te veel van zulke mensen grote problemen met de integratie en assimilatie en blijven stug vasthouden aan de culturele en religieuze normen en waarden waar men mee zijn grootgebracht. En deze zijn onverenigbaar met de Westerse cultuur. Deze mensen zouden daarom ook waar mogelijk weer uit het land moeten worden gezet.

Maar we weten allemaal dat dat dit niet gaat gebeuren omdat een aanzienlijke groep van politici, academici en journalisten dan alles bij elkaar gaan schreeuwen en voor deze mensen in de bres springen, al jammerende over 'racisme en 'discriminatie'.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 13 september 2024 @ 17:53:22 #44
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_214970984
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:50 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Ik kan me voorstellen dat het leven voor velen geen pretje is daar. Toch vind ik het een slechte reden om dan maar asiel (en een woning, uitkering, zorg etc.) in Nederland te krijgen.

Afghanistan telt meer dan 40 miljoen mensen, en het geboortecijfer is 4,6. Het enige dat er voor zorgt dat we niet overspoelen met Afghanen is dat je asiel hier ter plekke moet aanvragen, en dat het redelijk lastig is om hier te komen.
Dat zeg ik ook niet, dat ze dan maar meer asiel moeten kunnen krijgen hier.
Wie dit leest is een lezer van dit
  vrijdag 13 september 2024 @ 17:55:06 #45
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_214970996
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:51 schreef HowardRoark het volgende:
Tja, dit waren toch de artsen en apothekers uit Aleppo? Elke weldenkend mens kon natuurlijk wel aanvoelen dat mensen uit de meest primitieve en soms barbaarse Arabische en Islamtische culturen hier niet passen.

Helaas ondervinden te veel van zulke mensen grote problemen met de integratie en assimilatie en blijven stug vasthouden aan de culturele en religieuze normen en waarden waar men mee zijn grootgebracht. En deze zijn onverenigbaar met de Westerse cultuur. Deze mensen zouden daarom ook waar mogelijk weer uit het land moeten worden gezet.

Maar we weten allemaal dat dat dit niet gaat gebeuren omdat een aanzienlijke groep van politici, academici en journalisten dan alles bij elkaar gaan schreeuwen en voor deze mensen in de bres springen, al jammerende over 'racisme en 'discriminatie'.
Tja dit heb ik zelfs met.mijn vader proberen te opperen maar volgens hem was het maar een minimaal percentage en waren de meeste gewoon blij om te assimileren in onze cultuur

Hij zag dan ook bijna nooit meiden met hoofddoeken
.ik had echt zoiets van bro :')
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_214971028
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:55 schreef MMaRsu het volgende:

[..]
Tja dit heb ik zelfs met.mijn vader proberen te opperen maar volgens hem was het maar een minimaal percentage en waren de meeste gewoon blij om te assimileren in onze cultuur

Hij zag dan ook bijna nooit meiden met hoofddoeken
.ik had echt zoiets van bro :')
GroenLinks/PvdA, D66 of Volt stemmer? Tja, dan krijg je dat. Die mensen (willen) het niet zien en dat is tragisch.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_214971029
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 september 2024 17:51 schreef HowardRoark het volgende:
Tja, dit waren toch de artsen en apothekers uit Aleppo? Elke weldenkend mens kon natuurlijk wel aanvoelen dat mensen uit de meest primitieve en soms barbaarse Arabische en Islamtische culturen hier niet passen.

Helaas ondervinden te veel van zulke mensen grote problemen met de integratie en assimilatie en blijven stug vasthouden aan de culturele en religieuze normen en waarden waar men mee zijn grootgebracht. En deze zijn onverenigbaar met de Westerse cultuur. Deze mensen zouden daarom ook waar mogelijk weer uit het land moeten worden gezet.

Maar we weten allemaal dat dat dit niet gaat gebeuren omdat een aanzienlijke groep van politici, academici en journalisten dan alles bij elkaar gaan schreeuwen en voor deze mensen in de bres springen, al jammerende over 'racisme en 'discriminatie'.
:')

Wanneer je perfect integreert en assimileert krijg je dit:

twitter
pi_214971039
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 september 2024 15:00 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Wat een barbaren deze Syrische familie.
"Wat een teef, als ik een slang als kind had was dat eervoller”, schreef vader Khaled in de groepsapp."

Oh :o :o :o
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_214971055
Is cultuur. Zou er niet teveel Nederlandse politie / rechtsspraak geld aan verspillen.
  vrijdag 13 september 2024 @ 18:24:07 #50
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_214971216
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 september 2024 18:00 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
GroenLinks/PvdA, D66 of Volt stemmer? Tja, dan krijg je dat. Die mensen (willen) het niet zien en dat is tragisch.
Ik stem altijd GroenLinks maar je moet de waarheid gewoon onder ogen zien.

Maarja omdat Wilders het schreeuwt negeert hij het.

Heb ook een hekel aan Wilders maar er zijn wel punten die inhoudelijk correct zijn.
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')