SPOILER: Voor Windows gebruikers.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Voor MacBook gebruikers.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Android en Chrome gebruikers.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: IPAD en I-PHONE gebruikers.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De vorige delen vind je hier :
http://forum.fok.nl/topicchain/53
TVP's worden verwijderd! Plaats gewoon een opmerkelijke foto of gebruik de Volg-knop als je niet direct een leuke foto kan vinden
En 2x is scheepsrecht: Het is verplicht om een link bij je foto te plaatsen
En foto's natuurlijk ! Het is niet voor niks het opmerkelijke foto topic !
[ Bericht 0% gewijzigd door derLudolf op 21-10-2024 12:45:48 ]voorheen marcel.nl , tegenwoordig door het leven als marcel.de![]()
Lapo:Op woensdag 4 september 2024 12:12 schreef StevenHyde het volgende:
https://www.funda.nl/deta(...)singel-8-3/43610618/
Wel een mooi plekje in Arnhem. Genoeg te bekijken vanaf je woning met dat musispark voor je.
Maar een pisbak op je badkamer is wel iets wat ik niet eerder heb gezien:
Trappenhuis lijkt me weel beetje spookachtig zonder licht sanchts:
voorheen marcel.nl , tegenwoordig door het leven als marcel.de![]()
Goeie foto´s inderdaad![]()
En is het nou op de eerste (omkaderd in foto 1), de tweede (rode pijl op foto 1) of de derde verdieping (staat boven de plattegrond)
[Makelaar wist het zelf ook niet kennelijk en noemt het dan maar op een buizondere locatie!Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.![]()
Haha goeiequote:Op woensdag 4 september 2024 13:55 schreef flipsen het volgende:
Goeie foto´s inderdaad![]()
En is het nou op de eerste (omkaderd in foto 1), de tweede (rode pijl op foto 1) of de derde verdieping (staat boven de plattegrond)
[Makelaar wist het zelf ook niet kennelijk en noemt het dan maar op een buizondere locatie!
Nou google map leert dat oktober 2023 iig de volgende etage te koop was
Bastognekoeken koekoek jonguh!![]()
Uit de tekst op Funda:quote:Op woensdag 4 september 2024 13:55 schreef flipsen het volgende:
Goeie foto´s inderdaad![]()
En is het nou op de eerste (omkaderd in foto 1), de tweede (rode pijl op foto 1) of de derde verdieping (staat boven de plattegrond)
[Makelaar wist het zelf ook niet kennelijk en noemt het dan maar op een buizondere locatie!en verder.. redelijk wat geld voor iets wat een sociale huurwoning had kunnen zijn en daarbij nog 150 per maand aan servicekosten betalen.. Ik zou het er niet voor over hebben.quote:Het appartement is gelegen op de eerste verdieping (geen lift aanwezig).![]()
Vve-kosten, geen servicekosten.quote:Op woensdag 4 september 2024 15:39 schreef Rob het volgende:
[..]
Uit de tekst op Funda:
[..]
en verder.. redelijk wat geld voor iets wat een sociale huurwoning had kunnen zijn en daarbij nog 150 per maand aan servicekosten betalen.. Ik zou het er niet voor over hebben.
Dat sociale huurwoning zie ik er persoonlijk niet in.The love you take is equal to the love you make.![]()
De zoveelste sociale huurwoning waar de woningbouwvereniging teveel geld in moet stoppen om te moderniseren en maar verkoopt.quote:Op woensdag 4 september 2024 15:39 schreef Rob het volgende:
[..]
en verder.. redelijk wat geld voor iets wat een sociale huurwoning had kunnen zijn en daarbij nog 150 per maand aan servicekosten betalen.. Ik zou het er niet voor over hebben.Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Dit doet het goed bij mijn autistische kant. Ook netjes naast het straatnaambord.quote:Op woensdag 4 september 2024 18:18 schreef Fietsertje70 het volgende:
Dan woon je in de palmboomstraat, wat zet je dan in de tuin?
[ afbeelding ]In this present crisis, government is not the solution to our problem; government is the problem. From time to time we've been tempted to believe that society has become too complex to be managed by self-rule, that government by an elite group is superior to government for, by, and of the people.
To regret is to compromise![]()
Huis van ruim een miljoen, maar we hebben er geen geld voor over om een fatsoenlijke fotograaf in te huren...
https://www.funda.nl/deta(...)postweg-47/89065632/
Geen enkele foto die op één of andere manier wat aantrekkelijk lijktaka Joel_87![]()
Op foto nr. 9 staat mevrouw met zo te zien een mobiel.quote:Op donderdag 5 september 2024 14:08 schreef Jhojho-1987 het volgende:
Huis van ruim een miljoen, maar we hebben er geen geld voor over om een fatsoenlijke fotograaf in te huren...
https://www.funda.nl/deta(...)postweg-47/89065632/
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Geen enkele foto die op één of andere manier wat aantrekkelijk lijkt
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen![]()
Zulke huizen zie je tegenwoordig ook op woonwagenkampen.Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Lol, wilde net zoiets postenquote:Op donderdag 5 september 2024 14:28 schreef SEMTEX het volgende:
Zulke huizen zie je tegenwoordig ook op woonwagenkampen.![]()
![]()
Het is al geen opmerkelijke foto, en je deelt informatie openbaar in je post die hier niet thuis hoort (en die je überhaupt niet over je cliënten zou moeten delen; ik heb je reactie aangepast.
[ Bericht 50% gewijzigd door Vonkenboer op 05-09-2024 16:54:05 ]![]()
Ha inderdaad, die had ik nog niet gespot.quote:Op donderdag 5 september 2024 14:25 schreef Soury het volgende:
[..]
Op foto nr. 9 staat mevrouw met zo te zien een mobiel.
[ link | afbeelding ]aka Joel_87![]()
Even off-topic, maar die mevrouw van die rollator: parkeert zij dat ding daar en gaat ze dan vervolgens met de trap naar boven? Qua moeilijk ter been?quote:![]()
‘
[ Bericht 39% gewijzigd door Nizno op 05-09-2024 16:53:39 ]Is dat zo?![]()
quote:Op donderdag 5 september 2024 15:51 schreef Smallish het volgende:
[..]
Even off-topic, maar die mevrouw van die rollator: parkeert zij dat ding daar en gaat ze dan vervolgens met de trap naar boven? Qua moeilijk ter been?![]()
‘Vind het knap van haar maar hou altijd mijn hart vast als ze naar beneden komt. Die trap vind ik nl doodeng. Binnen heeft ze zo’n speciale stoel waarmee ze zich voortbeweegt. En nog een rollator.
Ze zou eigenlijk naar iets gelijkvloers moeten of met een lift maar ze is erg verknocht aan haar huisje. Begrijp het wel.
Sociale controle is gelukkig erg groot daar tussen de buren en ze woont er al 30 jaar en kent dus iedereen. Ze zijn allemaal erg behulpzaam en ik woon een paar minuten lopen verderop in de straat![]()
![]()
Misschien moet je geen gegevens over een cliënt van je op een openbaar forum delen. Je noemt geen naam, maar geeft op deze manier wel praktisch haar adres.The love you take is equal to the love you make.![]()
Misschien haar de foto’s eens laten zien als “ontspul” inspiratie. Als is de vergelijking natuurlijk niet helemaal eerlijk. Dit appartement staat leeg en er is voor de verkoop een bank en bed van karton in gezet.quote:
[ Bericht 37% gewijzigd door Vonkenboer op 05-09-2024 16:46:37 ]If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.![]()
Ook vreemd dat ze dan geen artist impression hebben gemaakt van de badkamer. In dit geval extra opmerkelijkquote:Op donderdag 5 september 2024 17:02 schreef Lienekien het volgende:
Een maisonnette boven een winkelcentrum.
Koopje. Moet veel aan gebeuren.
[ afbeelding ]
Vooral aan de badkamer.
![]()
[ afbeelding ]
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Gadver!
En de makelaar dit nog als een pré brengen: " Vanuit de hal is er toegang tot een slaap-/werkkamer, voorzien van een wastafelmeubel en een toilet. Dit maakt de woning geschikt voor levensloopbestendig wonen, maar deze ruimte kan ook perfect dienen als werkkamer of speelkamer voor kinderen."
https://www.funda.nl/deta(...)udenberg-3/89078080/![]()
ja oom Piet lag daar twee week terug nog opgebaard. De bloemen staan er nog.quote:Op donderdag 5 september 2024 21:44 schreef Fietsertje70 het volgende:
Gadver!
[ afbeelding ]
En de makelaar dit nog als een pré brengen: " Vanuit de hal is er toegang tot een slaap-/werkkamer, voorzien van een wastafelmeubel en een toilet. Dit maakt de woning geschikt voor levensloopbestendig wonen, maar deze ruimte kan ook perfect dienen als werkkamer of speelkamer voor kinderen."
https://www.funda.nl/deta(...)udenberg-3/89078080/
Hier lagen ze ooit samen, toen Anna nog leefde:
Maar man man wat een geld. 845duizend voor zo'n huis in zo'n gat in Brabant.
Ja 7000m3 grond ja, maar toch.voorheen marcel.nl , tegenwoordig door het leven als marcel.de![]()
Zweedse sauna van maken, jonge!quote:Op donderdag 5 september 2024 17:02 schreef Lienekien het volgende:
Een maisonnette boven een winkelcentrum.
Koopje. Moet veel aan gebeuren.
[ afbeelding ]
Vooral aan de badkamer.
![]()
[ afbeelding ]Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
Forum Opties Forumhop: Hop naar: