Zo een nieuw jaar!
We zijn zomaar zonder kleerscheuren het nieuwe jaar in gekomen, d.w.z. een keer geen ziekenhuisopname
Qua klussen is er weinig gebeurd, met het slechte weer ben ik binnen bezig met wat afwerking. Alle binnenkozijnen weer schilderen en het hele plafond in de keuken/eetkamer moet nog gedaan worden qua schilderwerk, dat staat/stond alleen nog maar in de grondverf.
Ik was het schilderwerk even beu en de verveling sloeg toe, dus ik heb nog wel van wat restmateriaal een garage gebouwd voor onze Shaun (robotmaaier)
Beetje in de stijl van onze overkapping die ik in de bouwvak gemaakt heb.
![Dsyjej0.jpg]()
![xK3RrO3.jpg]()
![MxKOk7a.jpg]()
En ik heb nog wat moois gemaakt waar ik echt héél erg trots op ben.
![dSMexeY.jpg]()
![faRqLAh.jpg]()
![hHFry6k.jpg]()
![JkG46pM.jpg]()
![etUKSCt.jpg]()
![NekbYbM.jpg]()
Ik had ergens op het interslet ooit eens een stoel gezien wat hier wel wat op leek. Vlak voor de vakantie moest ik ineens weer aan de stoel denken en ik denk, direct een ontwerp maken

.
Beetje lopen stoeien met afmetingen van de kokers, maar uiteindelijk gekozen voor koker 80x80.
Ik had ook weer een spiderpoot tafelonderstel in opdracht, dus ik denk maak gelijk de stoel klaar.
Degene aan wie ik regelmatig de tafelonderstellen verkoop had nog wat mooi 50mm dik eiken over, dat kon ik geschikt over kopen. Snel thuis het hout bewerkt en de zitting/rugleuning er van gemaakt.
Echt, ik vind de stoel zo bijzonder en mooi, ik raak er niet over uitgepraat
Aangezien de stoel best lomp is, 55Kg weegt en nou niet echt bijzonder comfortabel is, heb ik besloten er nog een stoel in spiegelbeeld bij te maken en een klein bijzettafeltje in dezelfde stijl.
Lijkt mij geweldig mooi staan in een wachthoek van een kantoor, praktijk of wat dan ook.
Mocht iemand interesse hebben of er iemand anders voor weten, stuur me een pb
Ik laat het setje nog met blanke lak poedercoaten.