Je had gelijkquote:Op donderdag 19 december 2024 17:14 schreef freaky40 het volgende:
Voor wat het waard is, vorig jaar werd op 20 december de startdatum van BB bekend gemaakt. Laat het nu net morgen de 20ste zijn....🤞
Kwam het net ook tegen, maar de link is niet meer werkende Page not foundquote:Op vrijdag 20 december 2024 08:51 schreef greysbones het volgende:
We zijn ondertussen eind december en sommigen hebben misschien al wat reclame voor Big Brother zien voorbijkomen.
Maar nu is ook de startdatum bekend van het nieuwe seizoen. Dat begint op maandag 6 januari.
Hoe het nieuwe seizoen er zal uitzien, wat er kan en zal gebeuren, hoe het huis er zal uitzien en wie de nieuwe bewoners zijn, daarop is het nog even wachten.
Vermoedelijk zal deze info kort voor de startdatum gedeeld worden en kunnen de mensen eerst nog even genieten van de gezellige feestdagen die voor de deur staan.
https://www.facebook.com/(...)JXg/?mibextid=wwXIfr
Dat is wel de meest geloofwaardige bron tot nu toequote:
Even een andere browser proberen, firefox bijvoorbeeld, of je geschiedenis incl cookies wissen.quote:Op dinsdag 17 december 2024 21:46 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ja ik moet em alleen activeren , maar dat lukt nog niet, dus ik kom ook niet op videoland
Bericht is weer ofline gehaald op die pagina, het is ook een roddelsite.quote:
Bij Tina Nijkamp staat het nog op Instagramquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:04 schreef rinardo het volgende:
[..]
Bericht is weer ofline gehaald op die pagina, het is ook een roddelsite.
Tina haalt haar info nooit van roddelsites, dus dit klopt gewoon.quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:04 schreef rinardo het volgende:
[..]
Bericht is weer ofline gehaald op die pagina, het is ook een roddelsite.
Ja gelukkig wel, beter dan half januari.quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:24 schreef lojanda het volgende:
Dus de eerste week van januari begint het weer.. zin in
Hey Lojandaquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:24 schreef lojanda het volgende:
Dus de eerste week van januari begint het weer.. zin in
Tina beweerde anders ook dat Geraldine verleden tijd was voor Bigbrother, en een week later maakte RTL bekend dat Geraldine er gewoon bij isquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:25 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Tina haalt haar info nooit van roddelsites, dus dit klopt gewoon.
En wie zijn dat?quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:27 schreef freaky40 het volgende:
Huppekee, nog een bron die het bevestigd.
[ afbeelding ]
Beter wachten op de grote bladen, of op een persbericht dusquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:28 schreef rinardo het volgende:
[..]
Tina beweerde anders ook dat Geraldine verleden tijd was voor Bigbrother, en een week later maakte RTL bekend dat Geraldine er gewoon bij is
De roddelpaginas hebben het allemaal van de 1e roddelpagina gekopieerd, en de 1e roddelpagina heeft het weer verwijderd, dus.......quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:28 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En wie zijn dat?
Raar dat het zo binnen druppelt en niet iedereen gewoon tegelijk een persbericht krijgt
Ik was er al bang voor. Die andere die net hier geplaatst wordt is ook een juicekanaal lees ik nuquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:29 schreef rinardo het volgende:
[..]
De roddelpaginas hebben het allemaal van de 1e roddelpagina gekopieerd, en de 1e roddelpagina heeft het weer verwijderd, dus.......
Vorige jaren zag je de studiotent of als er wat bij de tuin of de game area was veranderd. Vorig jaar had ik ook dat mirrorroom gebouwtje gespot.quote:Op donderdag 19 december 2024 12:55 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Misschien binnen? Ik weet niet of je veel op het terrein zou kunnen veranderen?
Nu dus schijnbaar niets veranderd? lekker als je zo dicht bij woont en af en toe een kijken kan gaan nemen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 12:46 schreef Hunter het volgende:
[..]
Vorige jaren zag je de studiotent of als er wat bij de tuin of de game area was veranderd. Vorig jaar had ik ook dat mirrorroom gebouwtje gespot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |