Ah joh gewoon meenemen in de dakkoffer.quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:44 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ow nee, in zijn geheel niet bangMaar blijf nog hier voor mijn moeke in verzorgingshuis.
Ik heb mijn pa voor ie overleed beloofd bij ma te blijven tot zij ook gaat.quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:45 schreef kree het volgende:
[..]
begrijpelijk en speelt voor mij ook mee, familie hier.
als ik dat niet had of het niet alleen zou moeten doen zou het mss makkelijker zijn.
Als kree nu vraagt waar je dan heel wil ga ik gillenquote:Op maandag 19 augustus 2024 21:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik heb mijn pa voor ie overleed beloofd bij ma te blijven tot zij ook gaat.
En heb een goeie baan, woon verder mooi dus ik heb de tijd. Al zou ik voor mijn gevoel direct weg willen. Maar niet naar die koude kutlanden die jij noemt
quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:49 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Hoi HC, zit nog na te genieten van die pannenkoek![]()
Ik ookquote:Op maandag 19 augustus 2024 21:49 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Als kree nu vraagt waar je dan heel wil ga ik gillen
Waar wil je dan heen?quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik heb mijn pa voor ie overleed beloofd bij ma te blijven tot zij ook gaat.
En heb een goeie baan, woon verder mooi dus ik heb de tijd. Al zou ik voor mijn gevoel direct weg willen. Maar niet naar die koude kutlanden die jij noemt
begrijpelijk wel. wel mooie belofte... siert je.quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik heb mijn pa voor ie overleed beloofd bij ma te blijven tot zij ook gaat.
En heb een goeie baan, woon verder mooi dus ik heb de tijd. Al zou ik voor mijn gevoel direct weg willen. Maar niet naar die koude kutlanden die jij noemt
Tuurlijk is het dagelijks leven daar goedkoper, maar niks doen op mijn leeftijd is ook geen slim idee. Dus ga wel wat ondernemen daaro. Appartementen kopen voor de verhuur, en eventueel een guesthouse openen. Of misschien heel wat anders, eerst een jaar helemaal niks doen en rondreizen door de hele regio.quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:50 schreef kree het volgende:
[..]
begrijpelijk wel. wel mooie belofte... siert je.
Euhm ja koud mss. hoewel ook niet altijd, het trekt me toch meer als indoneschie/thailand ofzo op 1 nog andere manier, hoewel daar mss wel goedkoper leven.
hou me in gedachte als je wat doet daar, kom ik wel voor de try-outquote:Op maandag 19 augustus 2024 21:53 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Tuurlijk is het dagelijks leven daar goedkoper, maar niks doen op mijn leeftijd is ook geen slim idee. Dus ga wel wat ondernemen daaro. Appartementen kopen voor de verhuur, en eventueel een guesthouse openen. Of misschien heel wat anders, eerst een jaar helemaal niks doen en rondreizen door de hele regio.
Met snowboots door de woestijnquote:Op maandag 19 augustus 2024 21:52 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Volgens mij wil hij graag naar een heel koud land
Of met slippers door de sneeuwquote:Op maandag 19 augustus 2024 21:54 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Met snowboots door de woestijn
Beide een kut ideequote:Op maandag 19 augustus 2024 21:55 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Of met slippers door de sneeuw
Kun je wel nog een traditioneel vrouwtje vinden voor jequote:Op maandag 19 augustus 2024 21:54 schreef kree het volgende:
[..]
hou me in gedachte als je wat doet daar, kom ik wel voor de try-out
quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:57 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Kun je wel nog een traditioneel vrouwtje vinden voor je
haha mjah, wie weet, niet zo zeer dat ik denk dat je daar het geluk in gaat vinden als ik zo even de verhalen hoor van meerdere trouwens die daar een "vrouwtje" vonden. maarja je weet nooit.quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:57 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Kun je wel nog een traditioneel vrouwtje vinden voor je
quote:Op maandag 19 augustus 2024 21:58 schreef kree het volgende:
[..]
haha mjah, wie weet, niet zo zeer dat ik denk dat je daar het geluk in gaat vinden als ik zo even de verhalen hoor van meerdere trouwens die daar een "vrouwtje" vonden. maarja je weet nooit.
vertel maar uit ervaring he? wat ik hoor. meestal eindigt het in drama.quote:
Superduidelijkquote:Op maandag 19 augustus 2024 22:00 schreef kree het volgende:
[..]
vertel maar uit ervaring he? wat ik hoor. meestal eindigt het in drama.
is Katwijk he. in ieder stadje ander schatje zeevaart enzo. en nee verzin dit niet.. Ik denk er zelf wat anders over enzo. maarja dat mag duidelijk zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |